Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

i tako ja prodam po ceni od 22$... a cekao sam ga, i rek'o to je to, nema snage.
 
Koliki ti je fee u exodusu kad saljes na druge menjacnice? Ja sam cuo da je ogroman?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Imas samo network fee i na svakom coinu je drugaciji.

i tako ja prodam po ceni od 22$... a cekao sam ga, i rek'o to je to, nema snage.

Dva puta on dolazi na 21-22$ pa pada prvi put na 14.6 pa drugi put sa 19$ na 8.7$ i naravno oba puta propustim iako sam imao postavljene ordere zato sto sam suvise pohlepan. Ali evo sad se isplatilo ne onoliko koliko je moglo da sam bar jedan ovaj trejd iskoristio.
 
Poslednja izmena:
Krenuo malopre da rudarim ETC i Claymore mi se periodicno diskonektuje sa ethermine pool-a, uz obavestenje "cannot connect i failed to connect". Onda se opet konektuje i sve radi ok desetak minuta i opet u krug. Probao Ethereum da rudarim na istom pool-u i sve je u redu, zeza samo sa Etc :mad:
 
Pogresan miner imas -eworker ti fali...
 
Poslednja izmena:
Pa ovo je ETC tema...
 
Dali ocekujete veci skok u toku ove godine? Vidim dosta ima polemike o tome na drugim forumima.... Ocekuju vrednost oko 80-90$.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
To pričaju svi živi, i uživo i na netu.
Ja verujem da da.
 
Ako sve skoci 3 puta skocice i to.
 
Da li ima nekih svezih vesti za ETC. Interesuje me da li da zadrzavam ETC ili ih pretvorim u ETH/BTC.
 
Krajem februara ili pocetkom marta (nisam siguran) treba da se pojavi novi chain Callisto. Dakle, nije hard fork ETC-a, nego je potpuno novi chain, ali ce svi holderi ETC-a dobiti airdrop Callista. Ocekuje se skok cene u narednih nekoliko nedelja.
 
Znači ne dirati štek :D
 
Krajem februara ili pocetkom marta (nisam siguran) treba da se pojavi novi chain Callisto. Dakle, nije hard fork ETC-a, nego je potpuno novi chain, ali ce svi holderi ETC-a dobiti airdrop Callista. Ocekuje se skok cene u narednih nekoliko nedelja.
Zna li se na kojim menjacnicama ce dobiti, jel yobit?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Slabo sta se zna, tj barem ja nisam saznao, ali ako neko sazna, voleo bih da podeli sa nama.
Sto se mene tice, kupio sam pre par dana neku kolicinu ETC-a i planiram da prodam vecinu neposredno pre forka.
 
Na brzinu nadjoh da ce svi holderi ETC-a dobiti 1:1 CLO pocetkom marta.
Onda prodavati ETC pre toga ili posle? :D
 
Sad je opet pitanje gde drzati etc da bi dobili taj novi coin...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam dobio etz na yobitu, mislim da ce tamo deliti, treba pratiti yobit na twiteru tih dana, za etz su rekli da se dobija i ja prebacio eth neposredno pre forka i dobih :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pre bih da saljem na neki sigurniji wallet nego na menjacnicu... A ni nemam acc na yobitu.... Imam poliniex i binance od menjacnica.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam za 3 min napravio i pre forka pola sata poslao, fazon bio je fork u 20h ja poslao u 19:30 :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne nadjoh koji ce wallet/menjacnica podrzati CLO airdrop. Mozda jos uvek nema pravih informacija.
 
Ima jos mesec dana, polako izacice vest ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Slabo sta se zna, tj barem ja nisam saznao, ali ako neko sazna, voleo bih da podeli sa nama.
Sto se mene tice, kupio sam pre par dana neku kolicinu ETC-a i planiram da prodam vecinu neposredno pre forka.
Da ali ako prodas neces dobiti novcice od forka.... Ili jedno ili drugo. Tako ispada ako se ne varam.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pa da, ali ja i ne planiram da ih dobijem. :)
Samo je pitanje dal' cu izaci dan pre forka ili eventualno tik nakon snapshota, mada ne preferiram tu drugu opciju jer em moram da pecam tajming, em ce gomila koja je usla zbog free coina upravo tada da izlazi.
 
Moze pomoc, kopam ETC vec par nedelja ali mi nesto deluje cudno ili se tripujem.
Da li je ovo dole ok ili nesto ne valja

d584ccbd0c1667f1746f9b0e200ca583.jpg


Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Nije mi jasno odakle ti prihod od 557 dolara mesecno po toj kalkulaciji, kad ukucas sve te podatke recimo na whattomine, dobijes 390 dolara...
 
Ovo je sa mobilne aplikacije, sad gledam na racunaru prikazuje mesecni prihod od 408$ nista mi nije jasno
 
Nazad
Vrh Dno