KOŠARKAŠKI PRENOSI:
Subota 05.12.
08:30 Shandong-Jiangsu / SK1
10:00 Astana-Nizhny / AS1
11:00 Fethiye-Darussafaka / SK1
13:15 Besiktas-Turk Telekom / SK3
15:30 Gaziantep-Tofas / NS
16:00 AEK-PAOK / AS4, ERT World
17:30 Sonik-Škrljevo / HRT2
18:00 Galatasaray-Buyukcekmece / NS
18:30 Peristeri-Lavrio / ERT World
19:00 Mornar-Partizan / AS2, RTCG2
19:00 Igokea-Borac / AS4, ATV
19:00 Holon-Maccabi TA / SK1
20:00 Brescia-Fortitutdo / SK5
Nedelja 06.12.
11:00 Petkim-Efes / SK1
12:00 Mega-Split / AS1
13:15 Bursa-Karsiyaka / SK4
15:00 Bonn-Oldenburg / Sport1
15:30 Fenerbahce-Afyon / SK4
16:00 Ionikos-Panathinaikos / ERT World
16:00 Virtus-Sassari / SK8
16:00 Zalgiris-Rytas / SK6
16:30 Roma-Trieste / SK6
17:30 Varese-Armani / SK4
18:00 Crvena zvezda-Budućnost / B92, AS1
18:30 Burgos-Real Madrid / AS4
19:00 Krka-Primorska / AS5
19:00 Reggio Emila-Cremona / SK9
20:30 Bayern-Gottingen / SK1
FUDBALSKI PRENOSI:
Subota 05.12.
06:00 Sapporo-Cerezo / SK1
11:00 Torpedo-Dinamo Batumi / SK3
12:00 Lokomotiva-Rubin / SK2
13:00 Borec-Shkendija / AS5, MRT1
13:30 Burnley-Everton / SKHD
13:30 Reading-Nottingham / NS
13:35 Khorfakan-Al Sharjah / Dubai Sp1
14:00 Vojvodina-Mačva / AS1
14:00 Levante-Getafe / SK10
14:00 K'lautern-Duisburg / SK2
14:00 Mannheim-Saarbrucken / SK4, SWR
14:00 Dyn Dresden-Uerdingen / SK6
14:00 Turgucu-Unterhaching / SK7
14:00 Viktoria Koln-Munchen 1860 / SK8
14:00 Ingolstadt-Lubeck / SK9, NDR
14:30 Spartak-Tambov / SK5
15:00 Osijek-Varaždin / AS3
15:00 Spezia-Lazio / AS2
15:00 Troyes-Paris / AS5
15:30 Frankfurt-Dortmund / ES2
15:30 Reggina-Brescia / SKHD
15:30 Zemamra-Berkane / Arryadia
16:00 Partizan-Čukarički / AS1, RTRS+
16:00 Man City-Fulham / SK1
16:00 Coventry-Rotheram / SK4
16:00 Shakhtar-Minay / SK6
16:15 Sevilla-Real Madrid / SK2
16:45 Al Wahda-Al Wasl / Dubai Sp1
17:00 Velež-Olimpic / AS5, AS1-BH
17:00 Rennes-Lens / AS2
17:00 Galatasaray-Hatay / SK5
17:00 Zenit-Ural / SK3
17:00 Krasnodar-Rotor / SK8
17:00 Admira-RB Salzburg / SK7
17:00 DVTK-Ferencvaros / AS3, Duna World
17:30 Rapide OZ-Mouloudia / Arryadia
18:00 Juventus-Torino / AS1
18:30 West Ham-Man Utd / SK2
18:30 Atl Madrid-Valladolid / SKHD
18:30 Bayern-RB Leipzig / ES2
18:30 Olympiakos-Volos / SK6
18:30 Mariupol-Dynamo Kyiv / SK9
18:50 Hapoel TA-Netanya / SK3
19:00 Famalicao-Sporting / AS3, RTPi
19:30 Puskas-Kisvarda / Duna World
19:30 De Safi-Difaa EJ / Arryadia
20:00 Ajax-Twente / NS
20:30 FCSB-Arad / SK4
20:45 Inter-Bologna / B92, AS1
21:00 Chelsea-Leeds / SK1
21:00 Cadiz-Barcelona / SK2
21:00 Montpellier-PSG / AS2
21:00 Zwolle-Vitesse / SK3
21:00 Botafogo-Flamengo / AS3
21:30 Porto-Tondela / AS4
23:20 Gimnasia LP-Huracan / AS1
01:30 River Plate-Godoy Cruz / AS1
02:00 Le Equidad-Santa Fe / SK1
Nedelja 06.12.
12:00 Rostov-Ufa / NS
12:15 Feyenoord-Heracles / SKHD
12:30 Verona-Cagliari / AS2, RTRS
13:00 Mladost-Zrinjski / AS1-BH
13:00 Vardar-Rabotnički / MRT1
13:00 WBA-Crystal Palace / SK2
13:00 Lille-Monaco / AS4
13:00 Ross County-Rangers / AS5
13:00 Olimpik-Rukh Lviv / SK8
13:00 Wehen-Hansa / SK3
13:40 Emirates Club-Ittihad / Dubai Sp1
14:00 Superliga-Multiprenos / AS1
14:00 Podgorica-Sutjeska / RTCG2
14:00 Celje-Olimpija / NS, SLO2
14:00 Granada-Huesca / SKHD
14:00 Verl-Hallesher / SK6
14:30 Dynamo Moskva-Arsenal / SK5
14:30 Malmo-Ostersund / SK9
15:00 Slaven-Dinamo / AS4
15:00 Roma-Sassuolo / AS2
15:00 Bordeaux-Brest / AS5
15:00 DAC Streda-Zlate Moravice / SK2
15:15 Sheffield Utd-Leicester / SK1
15:30 Werder-Stuttgart / ES2
15:30 Hassania-IR Tanger / Arryadia
16:00 Zlatibor-Crvena zvezda / B92, AS1
16:00 Zurich-Lausanne / AS3
16:00 Desna-Vorskla / SK7
16:15 Osasuna-Betis / SKHD
16:45 Heerenveen-PSV / SK10
16:45 Shabab-Hatta / Dubai Sp1
17:00 Borac-Sarajevo / AS5, AS1-BH
17:00 Hajduk-Rijeka / AS4
17:00 Denizli-Fenerbahce / NS
17:00 CSKA-Khimki / SK3
17:00 LASK-Ried / SK9
17:30 Tottenham-Arsenal / SK2
17:30 Schalke-Leverkusen / ES2
17:30 Paks-Fehervar / Duna World
17:30 Wydad-Youssoufia / Arryadia
18:00 Crotone-Napoli / AS3
18:00 Lyngby-Randers / SK8
18:30 Villareal-Elche / SKHD
18:30 AEK-Panathinaikos / SK5
18:30 Sparta-Slavia / AS2
18:30 Kolos-Oleksandriya / SK10
19:30 Budaorsi-Debrecen / Duna World
19:30 FUS Rabat-Raja Cas / Arryadia
20:00 Gremio-Vasco / AS3
20:15 Liverpool-Wolves / SK2
20:30 Sabadell-Oviedo / SK3
20:45 Sampdoria-Milan / AS1
21:00 Alaves-Sociedad / SKHD
21:00 Metz-Lyon / AS2
21:00 Benfica-Ferreira / AS4
21:00 Vicenza-Cozenza / SK4
21:05 Columbus-New England / AS5
22:15 Atl Mineiro-Inernacional / AS3
23:20 Independiente-Defensa / AS1
01:30 Talleres-Boca Juniors / AS1
02:00 America Cali-Junior / SK2
Ponedeljak 07.12.
17:00 Sochi-Akhmat *
17:30 Trabzon-Siva *
18:00 Istra-Gorica / AS4
18:00 Un Craiova-Gaz Metan / AS2
19:00 Ashdod-Maccabi TA *
19:00 Bayern Am-Zwickau *
19:45 Beitar-Hapoel BS *
20:30 Hoffenheim-Augsburg / ES2
20:45 Fiorentina-Genoa / AS2
20:45 Ajaccio-Le Havre / AS4
21:00 Brighton-Southampton *
21:00 Eibar-Valencia *
21:00 Mallorca-Castellon *
21:00 Pordenone-Empoli *
21:00 Casertana-Monopoli / RAI Sport
21:15 Farense-Maritimo / AS3
03:35 Seattle-Minnesota / AS1
* Sport klub/Nova Sport