Šta je novo?

TV prenosi

Čak ni HD se ne doplaćuje ako si na Totalu
 
Ni na Totalu nemas Sk4,5,6 u osnovnom + plus paketu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Neće ni biti na Totalu tih kanala, baš zato što prenose Engleze od 16h
 
Objasnjenje za PL u 16h i sat tv je prilicno jednostavno. U prethodnoj deceniji su se pojavljivali brojni paketi koji su bili bas jeftini i prenosi li su vecinu meceva iz Premijer lige u 16h, tako da su Englezi poceli da kupuju te kartice za, njima, male pare i gledali su sve. Tako da sada PL ih cera na stadion jer nikom ne prodaje satelitska prava za sve meceve u 16h.

Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk
 
Selim se u novi grad. Treba da resim internet i televiziju. Posto od tv kanala jedino gledam 80% sport i 20% poneki film razmisljao sam da uplatim samo internet i mozda platim neku iptv platformu preko interneta, nebitno da li domacu ili stranu. Imate li da preporucite nesto da radi stabilno i da nije mnogo skupo a da mi zavrsava te potrebe?
 
Kako do najboljih AceStrean linkova za prenose Lige šampiona?
 
Do najboljih platiš neke strane pakete, do gledljivih nadjes na netu.
 
Država "poklonila" prenos sutrašnjeg derbija O2 televiziji
 
Država "poklonila" prenos sutrašnjeg derbija O2 televiziji

I ne samo to, nego su najavili i da će prenositi i ABA ligu i druge sadržaje koje ekskluzivno idu na AS. Pa po čemu je onda ''ekskluziva'' AS kanala kada derbi daju na tv sa nacionalnom frekvencijom.
 
Na O2 televiziji očekuje nas još mnogo sportskih iznenađenja - ne samo iz Srbije i regiona, već i Evrope i sveta.
Nisam uspeo da nađem ništa konkretno, ako neko zna šta će tačno prenositi bilo bi korisno da ovde postavi.
Liga šampiona utorkom i sredom, Liga Evrope četvrtkom, domaći derbiji, italijanska liga, ovako nešto bi bilo super.
 
Nisam uspeo da nađem ništa konkretno, ako neko zna šta će tačno prenositi bilo bi korisno da ovde postavi.
Liga šampiona utorkom i sredom, Liga Evrope četvrtkom, domaći derbiji, italijanska liga, ovako nešto bi bilo super.

„Primarni zadatak u narednom periodu jeste podizanje dnevne gledanosti televizije O2. Stub programske šeme biće informativni, ali i sportski program, pa će tako O2 televizija ekskluzivno prenositi utakmice domaće fudbalske i košarkaške lige“, kazao je Karadžić po stupanju na dužnost. O2
 
Koliko sam video na RTV forumu Arena je valjda uzela NBA ligu,paket od 8 utakmica nedeljno pa ce biti i neka utakmica na O2.
 
Koliko sam video na RTV forumu Arena je valjda uzela NBA ligu,paket od 8 utakmica nedeljno pa ce biti i neka utakmica na O2.

Ode arena

ziveli su od aba lige i domace fudbalske a dopunjavali sa ls. Ali zaista bi to bilo sjajno jer je to televizija sa nacionalnom frek. i bice dostupna svima
 
Poslednja izmena od urednika:
Tražite iptv liste na aliexpressu.
Ima svašta jeftino.
Ja sam u novembru uzeo jednu listu za 32 dolara, na 12 meseci.
Ima silesija kanala. Preko 5000.
Izdvojio sam samo sportske (SKY Sports, BT Sport, NBA League Pass...) i ex-YU kanale.
Time sam rešio večnu glavolomku kako istovremeno imati i Arena Sport i SK.
Lista radi najvećim delom stabilno.
Malo je zanovetno preuređivati je, zahteva malo vremena da se pregrupiše ono što te interesuje.
Preko SSIPTV aplikacije učitam te novonapravljene m3u liste i gledam na smart TV.
Može naravno da se gleda na svim playerima koji podržavaju m3u format.
 
Poslednja izmena:
Jedini problem kod tih lista (a da je vezan za naše prostore) jeste mešanje Srpskih i Hrvatskih Arena. Konkretno - nekoliko meseci sam plaćao jednom Vijetnamcu restream. I ništa nije bagovalo, besomučno baferovalo i sl. Ali čekao sam npr. Juventus - Milan na Srpskoj Areni, a on je to veče restream-ovao Hrvatsku Arenu na kojoj je bio npr. Dinamo - Hajduk. Proverim TV raspored za Hrvatsku Arenu, vidim da Juventus - Milan prenose na Areni 2, prebacim na Vijetnamčev restream Arene 2, kad ono tamo Srpska Arena 2 na kojoj je prenos utakmice Dinamo - Hajduk :D
I to se dešavalo vrlo često... Pisao sam liku, ali mu ništa nije bilo jasno. On restream-uje svih pet Arena i ne konta šta sad tu meni nije OK :)
Na kraju sam batalio...
 
Ima na SBB-u uporedan prenos utakmice Inter-Ajntraht na RTS-u i RTL-u. Iako je RTS HD, a RTL sd, neuporedivo jači utisak ostavlja prenos na RTL-u, isključivo zbog audio komponente.

Na RTS-u imamo jednog ubogog, do zla boga dosadnog komentatora, zatvorenog u nekoj sobici/šupi, gde se izvorni audio sa stadiona maksimalno smanji, da bi nas on počastio "zanimljivostima".
Na RTL-u energični tandem komentator i stručni konsultant aktivno prenose utakmicu sa stadiona uz istinski doživljaj sa lica mesta i jasan i neometan audio navijača sa stadiona.

Za sve sportske događaje u 99% slučajeva važi pravilo da treba izbegavati prenose na našim televizijama kada god je to moguće.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Nije samo tako za sportske prenose.

Konkretan primer : Dodela Oskara, RTS vs Hrt prenos:

Hrvati na Hrt1 su imali daleko interesantniji "ugođaj" u poređenju sa ovim monotonim likom na RTS-u.

Na Hrt dvoje (muško i žensko) radili prenos samim tim dinamičnije u startu... plus lepo daju dosta dodatnih informacija o nominovanim filmovima za neupućene ili manje upućene gledaoce. A kad verovatno u US idu reklame ili neki specijalni segmenti u pauzama između dodela na Hrt stoji samo natpis "Oscars" i to dvoje komentatora za to vreme nastavlja neku diskusiju, utiske njihove o pobedniku prethodnih kategorija i slično.
 
Ja sam skinuo američki prenos ABC televizije dodele Oskara, nema teorije da se nerviram sa RTS-om.

Inače RTL najavio prenos obe utakmice nemačke reprezentacije u martu, od kojih je prva u sredu 20.marta, Nemačka-Srbija, direktno na RTL-u.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
O2 obaveštava da će prenositi mečeve Partizan – Spratak Subotica i Rad – Crvena zvezda.
 
Prenosice i jednu utakmicu Italijanskog prvenstva.. Mada ovo je očekivano kad je vlasnik O2 blizak sa Telekomom tj. državom pa lako sad mogu da kombinuju sa prenosima Arene sport..

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ne znam tacno. Imas na RTV gorumu temu za Arenu i tamo se vec uveliko pise o tome.
 
Šta je sad ovo nova s ?
Ide reklama na sk za prenos fudbala reprezentacije na nova s....the frick?! A znak me podseća na onaj hrvatski nova kanal
 
Od 25.marta Top kanal menja ime u Nova s

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Da,samo sam dodao datum [emoji23][emoji23]
Najavljuju dosta prenosa,e sad da li ce ici paralelno i na SK-a to se ne zna..
Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno