Šta je novo?

Huawei P9 Lite (tutorijali u prvom postu)

Ima li ko zna da odgovori, dali jos uvek moze da se apdejtuje putem Firmware Finder ili Huawei je mozda ovu app blokirao? Vec mesecima sam na 395 a oficijalni ne stize, pa bi hteo apdejtovati preko ff.
 
Može preko FF nije blokirano,imaš 397,399,501.
503 još ne može. Ja sam na 501.
 
Koliko vidim P9 iP9 plus dobijaju emui 8,cak i model iz 2015 honor mate 8 takodje.
Nazalost mi smo izostavljeni

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Idi apdejt po apdejt ,jer ne znam dal će ti dati Full ROM.
Ja sam preko OTA dobio B501 (manji ROM),pa sam na to preko FF instalirao Full B501.
Za svaki slučaj kad budeš instalirao B501,proveri u Ažuriranje sistema gore-desni ugao meni 3 tačke,pa Preuzmi najnoviji ceo paket.
 
Moze da se preskace, samo treba izabrati full bar dok Ff dozvoljava. Polako Huawre blokira proxi na novim buildovima, a MT team za sad to ne yspeva da resi.

Poslato sa VKY-L29C432B370
 
Jel neko našao gde se isključuje
,provera koda svaka 3 dana za odključavanje ekrana.
 
Jel neko našao gde se isključuje
,provera koda svaka 3 dana za odključavanje ekrana.
Mislim da nikako jer to je Google implementirao direktno u OS. Ista stvar se dešavala ženi na P9 lite i kolegi na Honor 8 lite posle jedne od nadogradnji sistema, a i meni od početka na Mi A1.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poz. Interesuje me koliko rama radne memorije bude slobodno bez instaliranih novih aplikacija na modelu sa 3 GB?
 
Pokazaće ti giga i kusur, a radiće kao puž i pritom ubijati sve što treba da radi u pozadini. Huawei je vredan jedino u flegšip segmentu, sve ostalo je gola voda.
 
Pokazaće ti giga i kusur, a radiće kao puž i pritom ubijati sve što treba da radi u pozadini. Huawei je vredan jedino u flegšip segmentu, sve ostalo je gola voda.
Vidi se koliko nemaš pojma, verzija od 3 giga radi kao zmaj i ne ubija ništa u pozadini, zamenio si sa verzijom od 2 giga, šljamsung je vredan jedino u flegšip segmentu, sve ostalo da valja je huawei i xiaomi.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
 
Stigla OTA B503 .
Sad smo na EMUI 5.0.3 .
 
@karakondzula01

Ne postoji opcija zahvali se, prosvetlio si mi vidike. Slobodno uživaj na 3000 istih modela xiaomi-a i 2000 onih od Huawei-a što presipaju iz šupljeg u prazno. Jedino zapravo što valja i jeste Iphone (kome se dopada koncept), Samsung i Android One platforma. I super ti je nick.
 
Ne zna se da li je bolji Samsung sa SD 450 za 300-350e ili Huawei sa Kirinom iz P9 Lite u istom cenovnom rangu :)
 
Jel proveravao neko kapacitet baterije? Meni je spala sa 3000 na 2900 mah, tel kupljen decembra 2016-te

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Naravno da ne. Ne znam ni kako bih proverio a ne znam ni zasto bih to uradio dok sve sljaka kako treba.

Tapatalk
 
Ja sam proverio preko battery doctor aplikacije.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Odjednom mi se sam od sebe promenio način javljanja kada me neko zove. Više ne treba da prevučem prstom u levo (ne pojavi se ona linija), nego da bih se javio moram da zadržim prst na zelenom krugu. Šta se desilo?
 
Razliciti su nacini javljanja u zavisnosti od ekrana. Ako je ukljucen ekran, onda je klik, ako je zakljucan, onda je swipe.
 
Ljudi mi se žale da kada pričaju sa mnom da se čujem kao da sam u buretu. Mislim da je mikrofon u redu, jer kada snimim nešto na diktafon, odlično radi. Šta li je u pitanju?
 
Jel zna neko kako na Huawei swype (default tastatura) da iskljucim kada pocnem da kucam slova pojavi se iznad tastature horizontalni tab sa sugestijom reci koje mogu odma da odaberem? U setting-u sam probao sve da iskljucim i nije nista od toga.
 
Jel zna neko kako na Huawei swype (default tastatura) da iskljucim kada pocnem da kucam slova pojavi se iznad tastature horizontalni tab sa sugestijom reci koje mogu odma da odaberem? U setting-u sam probao sve da iskljucim i nije nista od toga.
Isti problem na p10 lite. Pizdim na to. Ne moze se ugasiti, instaliraj sa play store-a google tastaturu i resis sve.
 
Da li telefon koristi isti mikrofon prilikom razgovora i prilikom snimanja na diktafon? Ako diktafon odlično radi, onda to što me ponekad loše čuju ne može biti zbog mikrofona?
 
Poslednja izmena:
Da li je jos nekom tih zvuk kada pusta muziku na fonu? Nekako kao da mi "oslabeo" zvučnik. Kod sestre na p10 lite se mnogo bolje čuje tj. Jače isto takodje kod druga na honor 9 se jače čuje nego moj.da li je zvučnik pri kraju ili?
 
Kod mene je izgleda oslabio citac otisaka. Ranije je funkcionisao bez greske, u zadnje vreme se cesto desava da otvori iz 3-4 puta.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno