Šta je novo?

FIFA 17

Prati origin sada i ostale prodavnice - black friday je sledece nedelje i po pravilu su dobri popusti na zapadu.
 
FUT mi je dobar ove godine čini se manje arkadan nego predhodne 2-3 verzije, to mi je uvek smetalo sada ide na bolje.Jedino što ne valja na PC-u su cheater-i, dešavalo mi se da odjednom kada izjednačim pred kraj ili povedem dođe do kao prekida konekcije, samo zbog ovoga ima da igram na konzoli opet...Npr. u NBA2K ista priča još i gore...
 
Ja sam totalno razocaran sa Journey. Jeste da sam se drzao u neizvesnosti i nisam hteo spoilere ali jbte uzeo sam Stoke City, poceo world class tezinu, otisao na pozajmicu u Newcastle, vratili me u prvi tim Stoke-a. Zatim komentatori 100 puta pominju ovo "JE TEK PRVA SEZONA", ja kapiram bice jos sezona zato sam i uzeo Stoke da vremenom mogu transfer za Man Utd ili City recimo.. Uz sve to, motivacioni govor 5 meceva pred kraj da mozemo da osvojimo sezonu, a 10 meca pred kraj Arsenal osvojio istu, nedostizno..

Generalno je uradjen da se igra samo sa top timovima da bi se osvojila sezona i da dijalozi dodju na svoje mesto. FA kup jesam osvojio i tu se prica poklopila, ali kraj ? Ma daj.. Realno i tih 75 za FUT SP je ocaj, kontam da mozda i moze da se izvuce malo veca brojka ako se igra u vecim timovima odmah. Sve u svemu ocekivao sam vise. Sad jurim SP fut i pravim neki premiere squad do 30k golda, pa cu mozda nakon prve divizije da pocnem online ako me ne smori slowmotion zbog raznih konekcija.
 
Ja sam totalno razocaran sa Journey. Jeste da sam se drzao u neizvesnosti i nisam hteo spoilere ali jbte uzeo sam Stoke City, poceo world class tezinu, otisao na pozajmicu u Newcastle, vratili me u prvi tim Stoke-a. Zatim komentatori 100 puta pominju ovo "JE TEK PRVA SEZONA", ja kapiram bice jos sezona zato sam i uzeo Stoke da vremenom mogu transfer za Man Utd ili City recimo.. Uz sve to, motivacioni govor 5 meceva pred kraj da mozemo da osvojimo sezonu, a 10 meca pred kraj Arsenal osvojio istu, nedostizno..

Generalno je uradjen da se igra samo sa top timovima da bi se osvojila sezona i da dijalozi dodju na svoje mesto. FA kup jesam osvojio i tu se prica poklopila, ali kraj ? Ma daj.. Realno i tih 75 za FUT SP je ocaj, kontam da mozda i moze da se izvuce malo veca brojka ako se igra u vecim timovima odmah. Sve u svemu ocekivao sam vise. Sad jurim SP fut i pravim neki premiere squad do 30k golda, pa cu mozda nakon prve divizije da pocnem online ako me ne smori slowmotion zbog raznih konekcija.
Isto sam igrao na World Class tezini i smorio se totalno kad vidjeh da je kraj posle finala FA cupa, koji sam btw izgubio u produzecima, autogol fakin' Popivode (Drinkwater), igram sa Lesterom :) Očekivao sam drugu sezonu, meh...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jedino što ne valja na PC-u su cheater-i, dešavalo mi se da odjednom kada izjednačim pred kraj ili povedem dođe do kao prekida konekcije, samo zbog ovoga ima da igram na konzoli opet...Npr. u NBA2K ista priča još i gore...

Toga (namerni prekidi konekcije gde izgubiš partiju, fora da se uspori gameplay na ~1fps kada protivnik povede, fore da se posle replay-a nikada ne vrati u igru, itd...) bilo je i na konzolama, zadnje 2-3 fife doduše nisam igrao na njima,tako da ne znam da li ima još uvek.
 
Poslednja izmena:
Pojma nemam za konzole ali toga na PC-u nema. Barem mi se jos nije desilo da posle pucanja konekcije mi se pise poraz. Desilo se par puta da pukne konekcija, obicno pri pocetku i ne registruje rezultat, potrose se samo contracti.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ma pederska posla uključe torent pa počne lagati strašno i toga baš dosta ima

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Toga (namerni prekidi konekcije gde izgubiš partiju, fora da se uspori gameplay na ~1fps kada protivnik povede, fore da se posle replay-a nikada ne vrati u igru, itd...) bilo je i na konzolama, zadnje 2-3 fife doduše nisam igrao na njima,tako da ne znam da li ima još uvek.

Nema toga na konzolama potpisujem igrao sam na PS4 u zadnje 3 godine.Na PC-u u prvoj utakmici(FIFA 17) lik uradio nesto i izvisio sam za pobedu,reko da li je moguce u prvoj utakmici pa ovo sr. da se desava.Neko kaze da mu se ne pise poraz ali sta meni vredi kad mi ukrade pobedu krastavac to mi jos gore/vodim 3-0 i pukne net, u FUT-u da ne pricam sta se radi.Mnogo lose iskustvo generalno sto se tice sportskih igara je na PC-u,samo zbog toga vredi igrati na konzoli a ja najvise upravo i igram te igre pa mi se isplati samo zbog toga ako nista.Takodje mnogo manje ljudi ima online na PC-u,a nije ni cudo zasto je tako...
 
Gledam da uzmem fifu 17 za pc pa me zanima u kom stanju je fut? Da li ima cheatera, da li su cene igrača mnogo veće nego na konzolama i kakva je vikend liga?
 
Sta mislite kako ce raditi fifa na athlon x4 740 i r7 260 sa 4gb rama? Demo pomalo steka, da li bi bilo promene kada bih ubacio jos 4 gb rama
 
Koji je ovo fazon,nista ne razumem.
Igram mec,negde 30 minut,malo pre togas,protvnik je dobio crveni.
Iz jedne kontre,idem sam na golmana,lobujem ga,lopta lagano prelazi gol liniju,i on prekida mec, imeni nista.
EA,i njihova politika.
 
Sta mislite kako ce raditi fifa na athlon x4 740 i r7 260 sa 4gb rama? Demo pomalo steka, da li bi bilo promene kada bih ubacio jos 4 gb rama
Ne znam kako će raditi na tvojoj konfiguraciji, ali od kad sam dodao 4gb rama igra radi na ultra na 60 fps, dok je sa 4gb radilo jedva na low.
 
Jel neko ukljucuje mogucnost indirektnog udarca tj igranja rukom ? Desi se u mecu po 3 puta da dosudi sudija penale na obe strane a najveci smor je sto nema replay-a za takve situacije i totalno je random i kada je ruka uz telo. Kapiram da ce to peglati kroz dalje verzije ali ono..
 
Kad pomenu indirektan udarac, uzasno me nervira sto se X puta desi da protivnik u kaznenom prostoru nekako dobaci loptu golmanu nogom golmanu i ovaj je hvata. U svim fifama do sada je to bio problem, nema indirektnog udarca.
 
Zavisi od toga da li je bilo namere ili ne. Ako je lopta prešla preko noge ili je u pitanju neki odbijanac od saigrača, sudija ne mora da svira indirekt. Slobodna sudijska procena [emoji14]
 
Poslednja izmena:
To se podrazumjeva naravno, pričam o situacijama gdje se vidi namjera.

Sent From My S7 using Tapatalk
 
Jel ima izivljavanja i na ovoj Fifi na World Class i Legendary?

Fifu 14 sam pokusao zbog loseg podesavanja komandi na gamepadu, pa sam ubrzo odustao. Ono sto sam tad pokusao na WC i Legendary je bilo nehumano. Tri suta na gol, jedva predjem centar. Sa slabijim ekipama je bilo nemoguce igrati, nesposobni za kontru, sutevi mlaki.
 
Jel ima izivljavanja i na ovoj Fifi na World Class i Legendary?

Fifu 14 sam pokusao zbog loseg podesavanja komandi na gamepadu, pa sam ubrzo odustao. Ono sto sam tad pokusao na WC i Legendary je bilo nehumano. Tri suta na gol, jedva predjem centar. Sa slabijim ekipama je bilo nemoguce igrati, nesposobni za kontru, sutevi mlaki.

Pa sa slabim i jeste mucenje, igrao par puta random ali protiv jacih timova mi je bilo nemoguce, okej zadrzim rezultat ali to je to. Ovako igram sa Man Utd Legendary i desava se sve i svasta, od lakih pobeda iz nekog razloga do teskih izgubljenih i 3+. Daleko od toga da igram puno Fifu i da znam, ali generalno sa slabim timovima tesko napravis pas a da ga neko ne presece :D
 
Pa sa slabim i jeste mucenje, igrao par puta random ali protiv jacih timova mi je bilo nemoguce, okej zadrzim rezultat ali to je to. Ovako igram sa Man Utd Legendary i desava se sve i svasta, od lakih pobeda iz nekog razloga do teskih izgubljenih i 3+. Daleko od toga da igram puno Fifu i da znam, ali generalno sa slabim timovima tesko napravis pas a da ga neko ne presece :D

Ok, hvala. :)
 
da li i Fifi 17 postoji mogucnost otkljucavanja na primer starijih timova, Ac Milana iz 2005 godine i tako nesto....
 
Pojavio se novi cheat,sa kojim nazalost,ova igra gubi skroz smisao.
Juce mi se desilo jednom,i mislio sam da je do mog neta,mada je on normalno radio.
Kasnije sam procitao,na jednom drugom forumu,da nisam jedini,kome se to desava.
Evo o cemu se radi:
Sada sam igrao protiv lika,ciji tim,nema veze sa vezom,sve je izmeasano,chemistry ocajan...
Lik nije izasao,odmah na pocetku,kao sto to obicno biva,nego se glupirao,vracao loptu unazad...
Posle nekog vremena,jednostavno,samo dobijete poruku,da ste izgubili vezu sa serverom,i pise vam se poraz.
Znaci,njemu onda ide pobeda,vama poraz.
Ako ovo ne srede,to je kraj online igranja.
 
^
Online igranje je odavno izgubilo smisao pogotovo ako si od onih koji vole fair play i nadmetanje sa drugima.Uvek ce neko biti ispred tebe za par koraka uz pomoc cheat-a sta god uradio!
 
Poslednja izmena:
^
Online igranje je odavno izgubilo smisao pogotovo ako si od onih koji vole fair play i nadmetanje sa drugima.Uvek ce neko biti ispred tebe za par koraka uz pomoc cheat-a sta god uradio!

Znam,ali,nekako i mogu da svarim,one ''obicne'' citere,izadju,i samo gubim ugovor.
To mi je bio,poslednji mec,u vikend ligi,i nije mi nista znacio,ali zamisli,da mi je trebao,za ulazak u vecu diviziju.
Znaci,strasno.I sto je najgore,ove iz EA,to ni malo ne dotice.
 
Jel imao neko problem sa gamepadom, imam neki Jetion, koji radi u PES-u najnormalnije, takodje u windowsu sve deluje ok, ali u Fifi su obrnuti X i Y, ne samo u igri vec i u kretanju kroz menije, moram Y da stiskam umesto X, koje bi trebalo da bude univerzalno dugme za potvrdjivanje, nesto kao Enter na tastaturi.
I cak i kad im zamenim mesta u kontrolama, nikad ne moze na X da mi bude dobacivanje. Jel ima neko resenje?
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da bi onaj programčić koji simulira xbox gamepad bio rešenje...
 
Jel imao neko problem sa gamepadom, imam neki Jetion, koji radi u PES-u najnormalnije, takodje u windowsu sve deluje ok, ali u Fifi su obrnuti X i Y, ne samo u igri vec i u kretanju kroz menije, moram Y da stiskam umesto X, koje bi trebalo da bude univerzalno dugme za potvrdjivanje, nesto kao Enter na tastaturi.
I cak i kad im zamenim mesta u kontrolama, nikad ne moze na X da mi bude dobacivanje. Jel ima neko resenje?
Boris igra FIFU :D da mi je neko pričao...

Probaj ovaj program(u opisu videa).
https://youtu.be/pXsy4lblBMk
 
Borise, posto igras obe igre, koja je bolja ove godine?
 
Nazad
Vrh Dno