Šta je novo?

[A1] Kucni net

I kod mene bio isti problem u Vlasotincu i na ruteru i na telefonu sa 4g....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Drzimo fige da su shvatili problem sa ponekim 4G+ lokacijama i sada ih sredjuju!
 
I dalje me zeza, puca non stop
4G na telefonu radi normalno

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
ja sam ga kupio ovde,od jednog clana. nije mi poslao garanciju,a valjda ju je imao tad. i da mi posalje garanciju,ja to ne mogu na moje ime da nosim u servis,nije uz moj ugovor? izbacicu slike ovde kako se ponasa ruter...u medjuvremenu sam sebi uzeo kucni net 40 i dobio novi ruter mf283V i adapter,ali...ovaj stari sam nameravao prodati,kako mi krivo za to sad...nmg da verujem znaci!
 
Evo opet puca na 4g u rakovici nema konekcije na 3g radi bez problema
 
Da li ima bilo kakav log?
Da li moze da se promeni mreza sa 192.168
 
Mislim da nema logova, bar ja ne vidim nigde.

Na kakvo menjanje mreže misliš? Ako misliš na 2/3/4G, onda može.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
A evo na huawei kako izgleda meni za dhcp naso sam napomena u pitanju je huawei 4g mifi ali isto je koliko znam i na cube
huawei.png
 
Jel postoji opcija da se dokupi net jer je nigde ne nalazim....
 
kako podesiti zte modem da izbaci notifikaciju na 3GB dnevno da raspodelim tih 100GB na 30 dana?
 
Nikako

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Ima li nekakvih najava da će i VIP da koriguje ograničenje potrošnje na 150 GB po maksimalnoj brzini, kao što je to Telenor uradio?!!.
 
Bilo bi lepo kada bi povećao sa 100Gb na 150Gb a ostavio cene i brzine.
Nešto će morati da uradi, sada nije konkurentan sa Telenor Home.
 
Neka prvo reše brzinu u Novom Sadu, kuburim vec mesecima

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ljudi, dugo nisam koristio vip KN. Jel se i dalje desava onaj reset sesije na svakih 12 sati?
 
ok, jer vidim da na telenor karticama (prepaid i postpaid) sesija traje sve dok je ruter ukljucen
 
Ovo je samo za Kucni Net izgleda, na postpaidu nisam naisao na ta gasenja (koristio sam cesto za online gaming, jer iskreno, iako je ping kao veci od VDSL i kabla, odziv je stvarno bolji preko VIP 4G).
 
Sve telenor varijante (prepaid dodaci, postpaid play paketi, telenor home paket) nema limit u sesiji. Traje dok je ruter uključen. Bar je kod mene tako.
 
Da li nakon placanja neta stize neki sms ili mail da je uplata proknjizena? Ako stize, koliko otprilike treba vremena da se proknjizi? :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ako si račun platio preko "moj vip" portala, potvrda odmah stiže i na mejl i na sms tog broja za koji si platio račun, koja glasi: uspešno ste izvršili uplatu za transakciji... Ja račun platim preko vip portala jer se istog trenutka proknjiži uplata.
 
Uplaceno je na racun koji je stigao u mejlu sa zaduzenjem...

Sent from my Vivax Point X551 using Tapatalk
 
Meni mail nikad ne stigne...a unesem ga...a sms uvek stigne i da je primljena uplata ...sutradan jos jedan da se zahvale sto sam platio racun
Putem portala platim karticom.
 
Nazad
Vrh Dno