Šta je novo?

OnePlus 3

Evo kako kesira..

3388c13325752c4ad8f6263be6cf5066.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Nije lose. Verovatno moze jos bolje.
 
Imas brdo snimaka na netu sa tom potvrdom, a cak i u ovoj temi je kolega kacio snimak S7 vs OP3 sa rezultatima koje sam i ja dobio u usporedbi sa tim istim telefonima od dva prijatelja koji imaju te telefone.
Pozdrav.

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
Lepo pokusavas da izbegnes odgovor. Rekao sam da nema govora da je brzi od 6s. Daj snimak da vidimo gde ovaj telefon bolje radi.
Dobro, ajd' sad malo sale nije na odmet ... Nemoj se odmah ljutiti!
Nego reci mi da mozes da biras izmedju ovog telefona G5 i S7 Edge sta bi odabrao, a da nisi previse subjektivan i da ne hvalis svog "konja" kojeg jasis trenutno.
Da napomenem da imam Note 3 vec skoro 3 godine, pa resih da castim sebe, a ovaj telefon da poklonim.
S7e ti je svakako najbolji od navedenih.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U računici gde za jedan G5 ili S7e dobiješ maltene dva OP3 mislim da se ne postavlja pitanje šta kupiti tj šta zdrav razum kaže.

Posle 2 pune godine na OPO mogu samo pozitivno o njihovim uređajima. Podrška u smislu update-va, onako.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Meni je OP1 bio sjajan, posle njega sam uzeo OP2 koji je jedan od lošijih telefona koji sam koristio.
 
Slažem se, kec je fenomenalan uređaj, dvojku ni jednog trenutka nisam uzimao u obzir ali trojka mislim da može jako dobar izbor da bude. Pogotovo što se tiče nezvanične podrške jer čim u najavi bude neki OP4, doviđenja update za Oxygen.

I kvalitet izrade kod OP3 mi deluje više premium nego kod prva dva iako su i oni vrhunski.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Ma dobar je, nego vidim manu u ovom Oxygenu ne moze da se namesti da te pita preko koje kartice ces poslati SMS.
Kao za pozive, dal ce to resiti updateom, nadam se.
Ili mozda ima nacina a da nisam provalio.

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
 
U računici gde za jedan G5 ili S7e dobiješ maltene dva OP3 mislim da se ne postavlja pitanje šta kupiti tj šta zdrav razum kaže.

Posle 2 pune godine na OPO mogu samo pozitivno o njihovim uređajima. Podrška u smislu update-va, onako.

Sent from my A0001 using Tapatalk
Ne znam kako si to sračunao... Kod nas op3 500e, g5 430, s7e oko 550
 
Pogledao sam cene na mobilnomsvetu, znači to nije realna cena? Ok onda. Tamo stoji za S7e preko 800e. Takođe za OP3 je imbecilno dati 500. Ili ga nabaviš po ceni kojoj treba (399) ili ga ne uzimaš. To je važilo od prvog modela.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Dugo ga drže preprodavci na 500... Pogledaš male oglase na mobilnom svetu, telefoni stari 1 dan (novi), to su realne cene, ono što piše kad gledaš cene u radnjama su nebuloze
 
Dobro, možemo tu da diskutujemo o garanciji i "garanciji" ali slažem se da je istina tu negde na pola. Suludo je dati nekom preprodavcu 100€. Ako ništa drugo, poruči se na neku graničnu poštu u HR, pa se ode do tamo i pokupi, to je vidno jeftinije.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Ili ga nabaviš po ceni kojoj treba (399) ili ga ne uzimaš. To je važilo od prvog modela.

Sent from my A0001 using Tapatalk

Upravo tako kupio sam ga za 390€ ukoliko bi se davalo 500€ u tom slucaju ima isplatljivijih telefona.

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
 

Ne znam dal' je bilo, al' eto malo vs 6S

OP3 je izbacen sa prilicno kilavim softverom, navodno su brzo to ispravili.

Evo novije poredjenje sa S7 Exynos koji je veoma brz fon

[youtube]9AY5tRg1Wo8[/youtube]

Sent from my D6503
 
Obrati paznju na datume kada su postavljeni klipovi.

Cim je onako odrao S7 Exynos ocigledno su ispeglali softver i lepo uposlili ram memoriju.

Sent from my D6503
 
Nije navodno nego su stvarno ispravili. Taj video koji si okačio je softver 3.1.2, poslednji je 3.2.1

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Da, sad je valjda 3.2.0. Video ovaj klip, pa rekoh nisu valjda opet usrali. Inace, izlazi i u zlatnoj boji
 
Obrati paznju na datume kada su postavljeni klipovi.

Cim je onako odrao S7 Exynos ocigledno su ispeglali softver i lepo uposlili ram memoriju.

Sent from my D6503
Ispeglali su mada moze to i bolje.
Nije navodno nego su stvarno ispravili. Taj video koji si okačio je softver 3.1.2, poslednji je 3.2.1

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Tako je nije navodno vec stvarno.
Da, sad je valjda 3.2.0. Video ovaj klip, pa rekoh nisu valjda opet usrali. Inace, izlazi i u zlatnoj boji
Sada je 3.2.1

OP3 je izbacen sa prilicno kilavim softverom, navodno su brzo to ispravili.

Evo novije poredjenje sa S7 Exynos koji je veoma brz fon

[youtube]9AY5tRg1Wo8[/youtube]

Sent from my D6503

Ne da je ovo tacno meni je stigao sa 1.3.1 SW a nocas sam dobio up na 3.2.1 a pre toga bila i 3.2.0 koju nisam dobio zbog najnovije 3.2.1.
Sad je mnogo brzi, kamera bolja, zvuk u slusalici i u zvucniku ubija.
Kao dva razlicita fona.
Znaci do 400 e je best buy a do 500 e ima i boljih :)
Da, preko te cifre ima zvucnijih tel mozda ne boljih, ali eto.

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
 
Pa sa toliko rama treba sve da drzi u memoriji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitao sam jos juce ako neko zna za root da ne trazim po netu, niko mi nije odgovorio i pisao o temi, ali su skoro svi pisali off i gluposti ne vezano za OP3, jel vi shvatate da unistavate op3 temu bespotrebno.
Samo ne znam sto moderatori cute na sve gluposti koji nemaju veze sa temom.
Ontopic
Nema ni veze nasao sam najlaksi nacin za root.

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
 
I dalje nam nisi dao video gde OP3 radi brze i fluidnije od 6s. Pa cemo da prestanemo sa off-om.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma samo ti cepaj slobodno sa offom, sta da ti kazem, samo da se nadam da ce modovi odraditi svoj posao.

SENT FROM MY ONEPLUS 3 USING Tapatalk
 
Ali nismo videli ni video gde 6s radi brze i fluidnije od OP3 na poslednjoj verziji softvera. Igrom slučaja imam kod sebe i 6s i on zna da trzne, da izgubi koji frejm, na OP3 to još nakon 15 dana nisam doživeo. Ne znači da neću, ali eto još mi se nije desilo... Zaista je neverovatno brz i sve teče izuzetno glatko.
 
I dalje nam nisi dao video gde OP3 radi brze i fluidnije od 6s. Pa cemo da prestanemo sa off-om.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odradice isti lik i poredjenje sa 6s, kao sto je radio sa S7 gde ga je OP3 pobedio :)
 
OS

OP je krenuo sa dobrom idejom da nudi dobar hardware po pristupacnoj ceni i skoro go android u vidu Cyanogenmoda.

Ali su stvari krenule nizbrdo odbacivanjem CM-a.

Pokusaj sa Oxygen OS gde prilicno kasne update-ovi i neispravljaju se bagovi, govori dosta lose o OP podrsci.

Kako sada zele da prevazidju svoj nerad?
Pa tako sto su dali source za OP2 (i cekaju da CM ili neko drugi napravi ljudski MM umesto njihovog Oxygen OS-a).
Isto vazi i za OP3, s tim sto su se otvorili odmah na pocetku.

To ce biti odlican izbor kada se pojavi official CM, a do tada "drz' mu nane glavu..."

Sve to mozda na kraju i nece biti lose po korisnike koji budu imali strpljenja...
 
Nazad
Vrh Dno