Šta je novo?

Xiaomi Mi Max

Koji si irs izabrao?
 
Probao sam razne, sada mi odgovara dubina bass na Air irs, pa ne znam da li je do njega, ne menjam nista

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ma cool ti nađi koji ti paše - nego me zbunilo što kažeš da ne pravi nikakvu razliku ? :trust:
Ja sam recimo ranije koristio "SBX pro studio (SBX bass + SBX crystalizer + SBX dialog plus)" sa starim sluškama kojima sada prekida gajtan nešto ...

Inače kad probaš slobodno pogasi sve ostale efekte pa nađi irs koji najviše paše tvojoj kombinaciji ukus/sluške/telefon, pa posle cinculiraj sa EQ ili ostalim efektima ...

PS: obavezno namesti drugi IRS za phone speaker ...
 
Poslednja izmena:
Ja sinoc iznerviran sto mi baterija malo traje (u odnosu na snow-a) i stavih RR nugat. Jao majko moja sto je ono ruzno. Sve je ruzno. Od ikonica do settings-a. Cak i ne radi glatko kao na MIUI. Jedino sto sam dobio je veci prostor na internoj memoriji. I to ne mala razlika, par GB. Aj reko, nekako cu da proguram par dana da proverim bateriju. Ma kakvi, posle par sati sam se vratio na MIUI. Lepota Bozija.
Prosto ne mogu da verujem da sam se tako navikao na MIUI, da mi sve ostalo deluje neprakticno i ruzno.
 
Bas, ima aspekata na RR koji su ok, ali dva puta sam stavljao i dva puta vracao MIUI

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
^^ porpuno razumem - ja sam lineage os zadržao pola sata na telefonu :)
 
Zadovoljan sam kako baterija radi sa ovim OS, 43% do kraja, 6 SOT, 24 standby, 10h Bluetooth. Meni dosta

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ne valja link.

PS. Nasao sam na drugom mestu, probao i ne radi. Krene da se pokrece, prikaze se i samo pukne.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Meni bitno da radi ova stock aplikacija i HDR. telefon sam uzeo od Januara ove godine.

Nesto bih napomenuo, stavio sam par automatic process. Tipa, u 21h mi se pali reading mode, od 23 do 6 ujutru mi radi battery saver i turn off sync. Tako da mi nocu potrosi 1%u standby

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stavio sam ovu G kameru i radi. Neki put pukne, ali u globalu radi. hdri+ radi veoma slicno kao u stock kameri, tako da nista od tog. I dalje mi je stock kamera najbolja. G kameru sam jedino koristio zbog lens blura. Cini mi se da je Lblur jos vise poboljsan.
 
^ isti zaključak sam negde i ja izveo ali G kamera definitivno lepše radi – nije baš da padneš u nesvest kako može da se pročita na nekim sajtovima, ali se vidi, posebno u „izazovnim“ svetlosnim uslovima - ima manje šuma, mnogo prirodnija i manje agresivna obrada, više detalja i što mi je potpuno neverovatno – sad sam slikao sa iste tačke jako kontrastnu scenu – fajl sa stock HDR ima 5,30 MB, a fajl sa G kamere 2,97MB ?
A, da – i snima video u 4K :)
 
Gde se skida ta aplikacija? Sa playstore?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Pogledaj moj post gore #939 i skini sa linka iz posta #941
 
Ja zadovoljan
079bf7df5f3eaed7201f33c99c0a945e.jpg
65ddc1a46d9ebb679af47d5aa451bf97.jpg


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Stigao update za Globe rom

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Preko OTA? Kod mene nema još ništa...

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Meni prijavio, skidam pa cu pokušati dirty flash
4daff9a63f23dc9311cd9688549d55c7.jpg


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Takođe ništa

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Globe rom je custom rom, nije official.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Pa napisao sam globe rom, elem, nestao je Viper4arise i status bar je sada kao na stock, uključujući i pozadinu kod vremenske prognoze

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Da ne spamujem vise, skinuo sa globe rom poslednju verziju, podesio kao prošlu. Uradio dirty flash, sve ok

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Fala, fala... Baš razmišljam dal' da idem OTA update ili flash mi-globe roma i eto rešenja... :)
 
Danas SOT skoro 5h, 1 dan i 3 sata standby i stavih ga na punjac sa 47%. Sve bolje i bolje, inace sam na ovaj update izabrao battery saver profil

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Kako se ponasa sa tim profilom. Znam da sam sa RR izabrao neki battery saver profil i radio je tako jaaadno i grbavo, da jednostavno nije mogao da se koristi.
Da li znas na kom principu radi taj profil. Dal gasi gps i wi-fi, po njegovm misljenju? To mi ne odgovara.
 
U MIUI9 slušalice konačno otkidaju.
 
Kako se ponasa sa tim profilom. Znam da sam sa RR izabrao neki battery saver profil i radio je tako jaaadno i grbavo, da jednostavno nije mogao da se koristi.
Da li znas na kom principu radi taj profil. Dal gasi gps i wi-fi, po njegovm misljenju? To mi ne odgovara.
Ne znam da li profil ima ikakve veze. Radi brzo i dalje, trenutno 1.5 dan, skoro 6 sati ekrana, jos 35%

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno