Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Ova cena 489e je za kes bez obaveze?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
E dabog krenuli da "nicu ko pecurke" i kod nas po oglasima :)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Markes je izgleda dobio ekskluzivu da prvi objavi, interesantno i nama nedostupno :(

 
@hunder
Ta cijena je uz ugovor na 2 god, i mjesecnu pretplatu od 16e. Ako je bez ugovora onda je cijena 669e.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Jel moze neko sa cpu z da proveri da li mu rade sva jezgra na N preview?
Mnogima na 5x ne rade pa da vidim da li su zeznuli nešto i na 6p.
 
Naravno, zove se adaptive brightness.
 
Da ali kako mi dozvoljava onda da podesavam osvetljenje a ukljucen mi je adaptive brightnes
 
Malo drugačije funkcioniše u odnosu na automatic brightness.
 
Iskreno po ovakvom danu mi je bas zeznuto koriscenje napolju,osim ako nisam ukljicio 100 %
 
Uskoro mi kolega ide preko (prolazi kroz Madjarsku) pa mi pade na pamet da mi uzme tamo telefon i odbije porez. Gde bih mogao da vidim cene i kako da znam koje radnje daju obrazac za povracaj poreza (27% bese)?
 
Iskreno po ovakvom danu mi je bas zeznuto koriscenje napolju,osim ako nisam ukljicio 100 %
Ako je ka direktnom suncu mora da se pojača dosta, ali tako je na svakom telefonu.
@Batak ako hoćeš iz Srbije posle da uzmeš taj povraćaj ne ide svih 27% već banka uzima deo... Ceo iznos može u toj prodavnici gde si kupio ali to tek sledeći put tada se vratiš...
 
Ide kolega kroz Madjarsku dalje pa u povratku moze da se vrati da pokupi pdv. Samo ne znam gde da gledam cene. :)
 
Jos jedno pitanje, kako da namestim da mi kada mi stigne sms ili watts app poruka, a tel. Je zakljucan/otkljucan mi se samo pojavi notifikacija da imam poruku a ne i sadrzaj poruke.
U notifikacijama ima show content i do not show notifications at all?
 
Probaj ovo poslednje
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1460728366952.png
    uploadfromtaptalk1460728366952.png
    130.1 KB · Pregleda: 181
Sem svetla nema druge notifikacije, ali kad otkljucas i spustis bar pojavi se sadrzaj. Bzvz
 
Nemam tu opciju uopste. Sad da li je to sto sam instalirao n ili ne
 
I ja sam na N... Ne znam zbog čega ti ne izbacuje. Mislim da to pita i posle prvog pokretanja telefona, u onim početnim podešavanjima... Jedino što mi se ne sviđa u ovom build-u je što mi ne radi predikcija latinica na google tastaturi i što su promenili statistiku za bateriju... Sve su izbacili...

uploadfromtaptalk1460732616372.jpg

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne znam šta podrazumevaš pod tim ''način vibracije''?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa sad je samo ova gde tel vibrira 10 sek. A imao sam tel gde mozes da biras da li ce po dve sekunde( ta vibracija se zove tipa rain) , pa vinracija koja se zove lupam buzz tel vibrira 5 sek pa stane pa dve sekunde vibracije pa stane pa opet 5 sekundi i sl.

Provalio sam hide sens.content- security mora da bude bilo sta osim swipe!!!au jbm
 
Poslednja izmena:
ja se ovog sa vibracijom ne secam uopste da je bilo

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nema toga za vibraciju, skini light flow imaš tu dosta podešavanja... A ovo za security mi je logično...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Za lightflow treba root ili ne? Pošto na sajtu kažu da neki uređaji traže root a neki ne
 
Čitao sada komentare, izgleda zeza light flow na N...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
I ja sam na N... Ne znam zbog čega ti ne izbacuje. Mislim da to pita i posle prvog pokretanja telefona, u onim početnim podešavanjima... Jedino što mi se ne sviđa u ovom build-u je što mi ne radi predikcija latinica na google tastaturi i što su promenili statistiku za bateriju... Sve su izbacili...

Pogledajte prilog 198114

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

E bas super; krenuli i oni samsung vodama :( Daj da pravimo peticijuda vrate history!!
 
Moj najjaci utisak posle dva dana koriscenja je blago receno ocajna baterija. Nocas cu da ukljucim bb stts da vidim da li necega ima. Skinut sa punjaca u 9 normalno koroscenje i baterija mibje na 40
 
Nazad
Vrh Dno