Šta je novo?

Ideje za konstrukciju rigova(podeli fotke svog riga)

Jel neko po struci ovde elektricar ?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
smanjenje kloka memorije direktno utice da grafika vuce manje struje sa extendera sto dovodi do rastereccenja zute zice na extenderu i manjeg zagrevanja ukoliko je spoj losh i greje se ta ziva, isto se desava i na izlazu iz modularnog napajanja, ako je kontakt molex/sata grane los i greje se smanjis memoriju i ne greje se vise, osim ako se kontakt toliko razhebao da ni to vise ne pomaze
 
^Problem je sto ti to sve ne mozes da znas dok se ne zapali.
Kod mene je recimo 1060 sa samsungom radio na +750 (iako moze i +900) i pl 75, ceo rig sa 6 karti je vukao 680w na eth.
Kad coveka potera losa sreca nista ne pomaze.
 
Nek mi je sa srecom, hahah, drugi deo rudnika
 

Prilozi

  • IMG_20170826_171758.jpg
    IMG_20170826_171758.jpg
    752.6 KB · Pregleda: 776
  • IMG_20170826_171752.jpg
    IMG_20170826_171752.jpg
    835.9 KB · Pregleda: 755
  • IMG_20170826_171744.jpg
    IMG_20170826_171744.jpg
    814.4 KB · Pregleda: 679
  • IMG_20170826_171726.jpg
    IMG_20170826_171726.jpg
    837.7 KB · Pregleda: 720
  • IMG_20170826_171639.jpg
    IMG_20170826_171639.jpg
    863.2 KB · Pregleda: 694
Svaka cast, nEvidije?

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Srećno,to je biznis. [emoji3] Voleo bih, da javiš kad isplatiš investiciju...

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Koliko novca je uloženo?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Drugarski savet, pricajte o tome preko PM. Brinite malo o svojoj porodici i bezbednosti.
 
Verujem da ima industrijsku struju
 
Kada je ovakva zarada uopste ne mora da ima industrijsku struju da bi zaradio
 
Svaka cast! Drago mi je kada vidim da ljudi napreduju, i postenim radom uspevaju.

Sent from my NX569J using Tapatalk
 
simeonovicu, vrv drzis rudnik na tajnoj lokaciji pa kacis slike ali veruj mi ako neko hoce da opljacka saznace gde ti je rudnik.,.
 
Kolega lakicevic je okačio slike rudnika,ja sam se samo zainteresovao koliko je uložio,možda sam pogrešio što ga nisam pitao na p.m.Drago mi je kad čujem da je neko uložio toliko novca u rudarenje i da mu se isplatilo.



Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Rudnik te vrednosti je zasigurno maksimalno obezbedjen 24h, tako da bez brige
 
Takodje za mozda oko 200e moze rudnik da osigura od kradje i pozara godinu dana (grawe,generali...)
 
Kako to funkcionise? Jel osiguravajuce kuce svrstavaju rudnik u data centar? Jel moraju da se ispune neki uslovi? Ili je to ono klasicno osiguranje stana ili kuce od pozara?

Sent from my Lenovo S60-a using Tapatalk
 
Meni je osigurano kao "kompjuter" i to je klasika pozar, poplava itd, samo pitaju kolika je vrednost masine otprilike.
 
Tako je osiguraju kao "racunarsku opremu"... pozar(osnovni rizica) i kradja i ako vam treba osiguranje od vode :)
 
Kada smo kod osoguranja, koja je "tarifa"?
Ako je racunar vrijedan xx novaca, koliko treba platiti osoguranje? Po procentu ili ide fixno neka suma?
 
nije fiksno, zovi pa proveri...nesto oko 0,5% za kradju i pozar. dakle na 10.000e mozda 50e.proveri kod vise osiguranja. grawe, generali,dunav...
 
Ja sam zvao DDOR i rekli su mi da ne rade sa fizickim licima zbog ranijih zloupotreba ...
 
meni to uopste nije jasno. Da nisam procitao da je moguce ne bih u ludilu rekao da je moguce osigurati racunar/rudnik...
 
Mi smo u firmi osiguravali racunare, stampace i jos neku opremu, dosao lepo covek iz osiguranja, popisao sta sve imamo, mi smo rekli koliko sta vredi od prilike i on je sastavio spisak i poslao ponudu za osiguranje.
 
Malo offtopica - kakve su sada sanse za nabaviti bilo koje kartice, nebitno zelene ili crvene i da li je neko recimo donosio par kartica iz Amerike?
 
Nazad
Vrh Dno