Šta je novo?

Najjeftiniji market lanac za online kupovinu kod nas? (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Cepi sodu bikarbonu :)
 
Prošlo je sada, ali ne znam, ne bih ja njega uzimao ponovo. Baš me "radilo" kad sam ga popio. Samo eto neki vid upozorenja da se ja nisam sa njime snašao. :)
 
poprilican broj artikala koji su na popustima i u maksiju i u idei nemaju realne osnovne cene pa su i sa popustima iznosi nadrealni. recimo riblje konzerve su uvek sa napumpanim cenama pre popusta. eva tunjevina komadi 500+ ili slicno.


narucih slucajno u jutro kada je pocela akcija sa pcelama. mozda u 7 na pocetku same akcije. artikala je bilo koliko hoces. da skratim pricu, nisam nista spec uzeo od pcela. mozda 4,5. doneli 3. nisu doneli pecenicu ali to je i bilo ocekivano da je nema. nudjena je u vakuum pakovanju od po 200g, ono sto je skoro pa zapanjujuce je da ni jedan jedini artikal koji nije na popustu tj ono sto sam i hteo da narucim nisu doneli. i jos su odlozili isporuku za 1 dan. cena sa 3.500 na 1200+isporuka. toliko lose da ni coca cola od 1.5l nije bila na stanju. ni sapun. sve stalo u dve kesicice. jesu zvali ali ako odete u klonju i propustite poziv onda je to zavrsena prica. u slucaju da niste dostupni tokom dana tj radite nocu kao sto se meni desi pa prespavate pola dana onda vam nema pomoci.predlazem maksiju da porudzbinu odlozi dok se ne dogovori sa kupcem ako fali vise od 1/2 artikala jer je ovako kupac u situaciji da nezadovoljan ceka isporuku nekih artikala jer u mejlu ne pise sta ima kada posalju da je porudzbina spremljena + narucuje opet ili ide po proizvode kojih nema. vrlo lose.
 
Idea još malo pa kao u vreme korone. Prvi slobodni termini za 7 dana.
 
Nema, ali bojim se da im to nije dobro jer će mnogi preći da naručuju iz Idee. Progutaće ih konkurencija.
 
Bojim se da neće, sa Ideinim terminima isporuke od 6+ dana. Juče pravio redovnu dvonedeljnu narudžbinu i baš hteo da probam malo opet Ideu za promenu, kad ono međutim...prvi termin isporuke u ponedeljak.
 
Tako je bilo i prošle nedelje. Nešto su se stisli, ne verujem da imaju toliko narudžbina.
Cene su im otišle u nebo a akcijske su im nekad i po 20-ak % veće od npr. Maxijevih.
 
Ja ne znam šta je ovo, izgleda da su ozbiljno uzdrmani lanci snabdevanja. Zove Maxi danas, nema jedno 30% stavki na stanju.
 
Ako su akcijski, to im je praksa, manje više.
 
Nista novo, cesto im se to desavalo, idea je malo bolje organizovana po tom pitanju.
 
MAXI - Unesi promo kod TLLY500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 26.9.2022.
 
Evo jedan svez od 500rsd

Želiš da uštediš 500 RSD? Maxi Online ti poklanja promo kod! Jednostavno odaberi sve što želiš na maxi.rs, unesi promo kod TLLY500 i iznos tvoje korpe će biti umanjen za 500 RSD. Popust se ostvaruje na korpe u vrednosti iznad 3000 RSD i može se iskoristiti samo jednom sa jednog korisničkog naloga do 27.9.2022.

Želimo ti ugodnu kupovinu!

Tvoj Maxi Online
 
Nazad
Vrh Dno