Šta je novo?

iPhone SE

Ради добро, ал ја сам на обичној шестици на сурфингу примјећивао нон стоп кеширање, и ишло ми је на живце. Тако да, јесте фејл са 1гб рамс
 
Za skoro sve sto vas nervira na ios-u postoji resenje kroz JB. Mozda bude JB-a kad izadje 9.3, pa probajte...
Jesi li ozbiljan ovom izjavom?
Epl i jeste oduvek bio aut of d boks uredjaj, ne interesuje me nikakav jb i takve gluposti.
 
Mrtav ozbiljan, a iphone je i sad ootb dobar isto kao i pre 5 god. A ko zeli nesto vise kastomizacije on ide na jb.
 
It's just getting better and better. Napalio sam se cim sam cuo da ce izaci "mini 6", jer mi je sestica ogromna i neprakticna zbog debljine, pa sam odmah rekao da cu uzeti SE kad izadje... Sad ako se obistini da fizicki bude isti kao 5s, a sa ovim specs koje su poslednje pretpostavljene... Vrh vrhova! Sacekajmo ponedeljak za ostale hvalospeve :)
 
Svidja mi se sto nastavljaju proizvodnju telefona od 4incha.

da,mislim da im je to pun pogodak i da su skapirali da treba da se umeštaju u tržište telefona od 300$+ :)

6ca je i meni prevelika i par puta sam razmišljao da prodam 6s i uzmem 5s,al kad bi napravili veličinu 5s,sa performansama od 6s,to bi za mene bio pun pogodak.
 
Poslednja izmena:
Biće malo skuplji...

Al kupujem :)
 
Performanse iphona 6s u kucistu 5s za 400 dolara.Sto se mene tice ne postoji idealnije.
 
Auuu po specifikaciji pise da mu baterija duze traje od 6s.

Internet use iPhone 6S
Up to 10 hours on 3G, up to 10 hours on LTE, up to 11 hours on Wi‑Fi


Internet use iPhone SE
Up to 12 hours on 3G, up to 13 hours on LTE, up to 13 hours on Wi‑Fi
 
Pun pogodak što se mene tiče :)

Mislim da ću lagano da zamenim 6s za ovo,samo da se cena unormali :)
 
Super cena, mislio sam da ce biti skuplji. Sto se mene tice, verovatno cu preci sa 5S na ovaj kada malo padne cena ili kad izadje novi iOS.

Jedino mi zao sto nema 3D Touch, mada nisam ni siguran koliko bi ga koristio.
 
Svidja mi se ovaj iPhone SE. Nakon fail-a zvanog 5c.
Nije prvise skup, dobar hardver, po mom misljenju dobar dizajn, i dalje mi je ovaj dizajn zanimljiviji od 6/6s. Ko preferira manje uredjaje uzme ovaj telefon i ne razmislja o upgrade-u bar 2 godine.
 
San snova, bolje od ocekivanog <3
 
Sad pogledah Apple Store u DE.

Cena za 16GB model - 489 EUR, za 64GB - 589 EUR.
 
Konacno pravi naslednik 5s (moj omiljeni ajfon uz 4s) :)
Super je na svim poljima i verujem da ce se odlicno prodavati, kada je ios u pitanju postoji tu jos ozbiljna ''rezerva'' korisnika koji hoce manji a mocan telefon. Od boja najbolje deluju space gray i silver.
Jeste da ce trajanje baterije biti odlicno ali me uvek nervira kada proizvodjaci ne zaokruze kapacitet u mAh nego nesto filozofiraju sa kapacitetom (za ovaj SE pise 1642 mAh), nije to sad neka mana ali brate ugradite ili 1600/1650/1700 mAh, ovako samo bode oci :d

Samo sto se mene tice kasno je stigao ovaj SE, ko se jednom navuce na fon sa 5.2'' displejom i pomiri sa cinjenicom da ta cigla nije bas ergonomski savrsena ali ima niz prednosti.. nema vise vracanja nazad a posebno ne na telefon sa 4'' ekrancicem :)

Mada opet da imam neki high-end tablet opusteno bih mogao da koristim ovaj SE, cak mislim da je to idealna kombinacija.
 
Poslednja izmena:
Super cena, mislio sam da ce biti skuplji. Sto se mene tice, verovatno cu preci sa 5S na ovaj kada malo padne cena ili kad izadje novi iOS.

Jedino mi zao sto nema 3D Touch, mada nisam ni siguran koliko bi ga koristio.
I ja se premisljam da zamenem svoj iP6s za ovaj kad bude kod nas. 3D touch sam probao, ne vidim svrhu za mene, tako da ni ne koristim, tj nece mi faliti.
 
A sto i dalje niko nema pojma koliko rama ce da ima!?...kakva sad to strategija da ne kazem fora? Inace telefon pun pogodak po meni, jos ako mu ture 2gb rama, milina!!
 
Specifikacije na gsmareni nisu merodavne. Do sada se ni sa jednim iphone-om nije znalo koliko ima rama dok nisu izisli benchmark testovi
 
Apple je sa ovim telefonom razvalio, samo da bude dobar u praksi kao sto je na papiru. Meni velicina ekrana bas odgovara. Prethodni telefon mi je imao 4 inca, ovaj sad 5. Ovaj prethodni sam nosio u dzepu pantalona bez problema, takodje je mnogo lakse da se koristi jednom rukom, jednom recju - prakticniji je mnogo.
Kameru, koliko sam shvatio, ima istu kao i 6s, sto je super, takodje dobijace redovno azuriranja, tesko da ce androidi u ovom cenovnom rangu moci da se nosi s njim...
 
Svidja mi se ovaj SE sad ostaje da vidimo kako ce nasi mobilni operateri izaci za cenama ako to bude ok mislim da je pogodak uzeleo sam se telefona od 4 inca, nekako mi je dosadio LG G2 menjao bih ga za ovo
 
Sacekaj,neko bi zaista dao 500e za ovaj telefon?
Meni je to previse.
400 bi trebala biti neka maksimala za ovo.
 
Ni ja ne vidim zašto bi neko sa 5s ili 6 prelazio na ovo. Možda eventualno neko ko ima 4S ili stariji. Da su ubacili 2GB RAM-a i 3d touch imalo bi smisla...
 
Je l' ima neki link? Sa specifikacijama?
 
Sacekaj,neko bi zaista dao 500e za ovaj telefon?
Meni je to previse.
400 bi trebala biti neka maksimala za ovo.

500E ce biti prvih par dana, kao sa svakim iPhone-om kome je kod nas cena na launch-u 40-50% skuplja od normalne.

Mislim da ce kroz mesec dana u madjarskoj biti ~300E. Znaci kod svercera 350-360E.
 
Nazad
Vrh Dno