Šta je novo?

iPhone SE

Pa napisi kako. [emoji16]


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
ja imam 16gb, nema sanse da popunim... sve sto me zanima strimujem, nemam nikakve multimedijalne sadrzaje na telefonu, samo aplikacije
od kad sam imao prvi smartfon, navikao sam tako
 
znaci izmedju 200 i 250 je skroz ok da uzmem i 16giga je dovoljno samo za apps?

Sent from my F5121 using Tapatalk
 
16gb je malo, ja sam ga imao i prodao, vozio lumiu 950xl zbog kamere i vratio se na SE jer sam nasao 64GB za 240€. Telefon je top u svakom smislu kome ne smeta 4”. Koristim kameru dosta, posebno 4K snimanje tako da 16GB je premalo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
znaci izmedju 200 i 250 je skroz ok da uzmem i 16giga je dovoljno samo za apps?

Sent from my F5121 using Tapatalk

Zavisi koje apps i kako koristis. Ja imam iP6 sa 16 GB, a sledeci koji kupujem nece biti ni 32GB nego ako bude osmica sa 64 ili 128, jer ce mi to biti taman.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
16 GB, 5s

f9633c378e83055583e2ed9f47f64e6d.png
 
Treba uzeti u obzir i novi format koji stize za slike i snimke,ustedece se i tu nesto prostora.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ma samo malo slika, 10tak app, 2-3 diskografije i par 1080p snimaka, nista drugo...

Sent from my F5121 using Tapatalk
 
ma samo malo slika, 10tak app, 2-3 diskografije i par 1080p snimaka, nista drugo...

Sent from my F5121 using Tapatalk
i da nmg nigde da nadjem kako onmsm jel ima neki led ili always on screen da vidimprimljen sms ili missed call?

Sent from my F5121 using Tapatalk
 
de je ovde opcija da kreiram nalog?

Sent from my F5121 using Tapatalk
f30776dba7f284ba6169b31f79f7ac88.jpg


a sto se kapaciteta tice sluzio bi mi samo za 10tak app, 2-3 diskografije i par 1080p snimaka zato pitam jel 16gb dovoljno?
 
Poslednja izmena:
Pa vidis da pise plavim slovima,tu kliknes u slucaju da nemas nalog ili si isti zaboravio. A mozes i da odes samo u App Store i kliknes da instaliras neku app,onda ce ti ponuditi da kreiras nalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa vidis da pise plavim slovima,tu kliknes u slucaju da nemas nalog ili si isti zaboravio. A mozes i da odes samo u App Store i kliknes da instaliras neku app,onda ce ti ponuditi da kreiras nalog.


Sent from my iPhone using Tapatalk
super, hvala.. samo me jos mori kapacitet, evo na Androidu imam 15app, 50tak slika, 2 videa i 3 diskografije... dal je 16gb dovoljno jer cu isti apetit imati na se.

Sent from my F5121 using Tapatalk
 
Pa stavio je kolega ss par postova iznad sa 5s 16 GB,pogledaj koliko ima slika i aplikacija. Za to sto tebi treba je i vise nego dovoljno 16GB,ali bih licno pre isao na veci kapacitet ako je bas mala razlika u ceni.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliki vam je SOT na ovom telefonu kad je nov i kolko nakon cca godinu dvije opadne?
 
Nema tu klasican sot, stoji vreme upotrebe ili usage koje cesto zna da bude i preko 10h.Ja sam ga prodao posle godinu dana koriscenja i kapacitet baterije je pao za 5%
 
super, hvala.. samo me jos mori kapacitet, evo na Androidu imam 15app, 50tak slika, 2 videa i 3 diskografije... dal je 16gb dovoljno jer cu isti apetit imati na se.

Sent from my F5121 using Tapatalk

Šta kažeš na ovo? 30 ak aplikacija, Deezer sa 1 GB kešom, i dve igre od po 1 GB...slike držim na Google Photos

IMG_0193.png


IMG_0194.png


Ti ako možeš da uzmeš model sa više memorije i imaš novca uzmi, nema dileme...
 
Ti imaš igrice...

Ja imam skoro 3000 slika, preko 20 snimaka, takodje i preko 20 aplikacija, i ima joooš mesta. 16 GB
 
Ma naravno, nego smaraju ovi likovi sa meni je 16 malo...njima bi i 1600 GB bilo malo jer bi celu Steam biblioteku držali na telefonu...da se nađe :d
 
  • Like
Reagovanja: M J
znaci opušteno da idem na 16gb...super,javljam od nedelje utiske

Sent from my F5121 using Tapatalk
 
Treba uzeti u obzir i novi format koji stize za slike i snimke,ustedece se i tu nesto prostora.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ali samo A10 može da fotka i snima u tom formatu, zar ne? [emoji4]

ef0e46a04e50e36e449b5ef2a973acb5.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Moguce,videcemo jos,na vise mesta sam procitao da ce i A9 biti podrzan [emoji1]

"Apple explains that to use these new camera formats, iOS devices will need to have at least an A9 chip."


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma naravno, nego smaraju ovi likovi sa meni je 16 malo...njima bi i 1600 GB bilo malo jer bi celu Steam biblioteku držali na telefonu...da se nađe :d

Nema potrebe za prozivkama, ali da, nekima od nas je malo jer koristimo vise app-ova, a svaki app isto tako store-uje odnosno kesira fajlove. Isto tako i ja imam iCloud paid nalog gde su fotke, ali su mi te iste i na telefonu (iako ne moraju da budu) i na kompu. Kada se jednom budes susreo sa corrupted data ili data loss zazalices sto nisi imao na vise mesta :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma već sam gubio gomilu podataka zbog crknutih hdd-ova, tako da ako guglu odu data centri, neću se preterano nervirati :) Naučio sam da se ne vezujem više za stvari, nebitno mi je u odnosu na druge stvari i prioritete u životu :)
 
Čekaj te bre ljudi navigacija 20GB (aplikacija + mape).Deezer ako skidate offline mod isto ide u nebesa, a dobar deo to radi jer ima puno "rupa" u mreži kada se putuje. A gde je ostalo? Eno lik čuva poruke sa WA 1.2GB [emoji2]
I šta ostane ako ostane?

Davno bilo 16GB već se traži veći prostor zbog mnogo čega

IPhone nema slot za karticu kao android
 
Dve mape. A ako putuješ stalno na nedeljnom nivou onda ti treba ceo svet. Jer nikad neznaš u kom pravcu ćeš sutra krenuti
 
Imam problem sa backupom. Drugarica je uzela SE, pre toga je imala 5s i htela je da joj sve sa tog fona ostane. Normalno, uradim ja backup kod mene na kompu, uzmem SE, odradim erase i zakacim ga na komp.

Ponudi on meni pri konektovanju da odradim backup sa PC ili set up as new, odem ja na backup i evo trenutno mi stoji da je preostalo vreme backup-a 3h. Sinoc sam isto pokusao, nije bilo 3h ali je posle 10min pisalo 14, pa 16 itd. Na kraju sam ga disknektovao, a itunes end procesovao i kada sam ugasio komp desio mi se BSOD

Napomena: sad sam ga update-ovao na 10.3.3 posto je sinoc bio na 2 ali isto se desava. Evo sad se povecalo vreme na 4h dok sam pisao ovo. Na telefonu pise restore in progress
 
jel Google maps radi u potpunosti i koliki je?

Sent from my F5121 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno