Šta je novo?

iPhone SE

\"Gimp suit\" je napisao(la):
Vreme ne moze da ih pregazi. Moze samo los update iOS-a ako to dozvolis
Sta podrazumevas pod losim?Da li je najbolje da ostavim onaj ios koji dodje na njemu?
 
To ti je lutrija. Meni je recimo 12.1 preporodio telefon, dok je kod sestre napravio karambol, nasumicni restarti, pucanje aplikacija i sl. Ona sad jedva ceka sledeci update dok ja nesto nemam potrebu, sve mi radi kao podmazano.
 
Jel’ oboje imate SE?
 
\"Gimp suit\" je napisao(la):
To ti je lutrija. Meni je recimo 12.1 preporodio telefon, dok je kod sestre napravio karambol, nasumicni restarti, pucanje aplikacija i sl. Ona sad jedva ceka sledeci update dok ja nesto nemam potrebu, sve mi radi kao podmazano.
To je bas bezveze.Hocu da predjem sa androida na ios,malo za promenu,pa zbog toga pitam.Ovaj 6s plus mi se cini kao najbolji izbor.400 eur je trenutno u Saturnu i media markt.Razmisljao sam se izmedju njega,6s i se.Tako da sam se odlucio za 6s plus.Ipak cu ja ostaviti onaj ios koji dodje na njemu,da ne rizikujem.
 
To je bas bezveze.Hocu da predjem sa androida na ios,malo za promenu,pa zbog toga pitam.Ovaj 6s plus mi se cini kao najbolji izbor.400 eur je trenutno u Saturnu i media markt.Razmisljao sam se izmedju njega,6s i se.Tako da sam se odlucio za 6s plus.Ipak cu ja ostaviti onaj ios koji dodje na njemu,da ne rizikujem.

Za svaki IOS do sada sam slušao & čitao najrazličitija iskustva. Na dva telefona (SE i 6s) sam probao 12.1 i radi odlično (oba se koriste svakodnevno, naravno). Korak napred u svakom pogledu po mom mišljenju & iskustvu.
 
Moje je još uvek na 10.3.3 i nemam nameru da ga unapređujem. :p

Druga je godina kako ga koristim pri kraju i radi savršeno kao i prvog dana.
 
Poceo veceras da brljavi gps u gmapsu. Jel mogu da ga nekako rekalibrisem pre nego sto se obratim servisu jer je u garanciji?
 
Da li si prvo pokusao sa Apple Maps, HERE, nekom aplikacijom koja ima "location services"?

Da li si uradio hard reset?
 
Probao i sa Here. Ista stvar. prikazuje znacajna odstupanja, kao da vozim po zgradama a ne putu pored zgrada, okrece strelicu, znaci i kompas nije u vinklu.
Odradio sam soft reset i resetovao location i privacy settings.
 
Sad se vratio u normalu. Cudni bagovi ...
 
stavljena mi je nova, original baterija pre dva dana, uradio sam reset i mogu da primetim da mi traje nesto vise dok koristim telefon, ali i dalje preko noci srce bateriju kao blesav... drzim telefon upaljen zbog alarma i potrosi 10-15 posto preko noci
 
Obicnog alarma? Ja stavim na airplane, nema potrebe da gasis potpuno a i sam znas da radio najvise vuce.
 
obicnog da... nisam se setio da stavim u airplane. mada opet zar nije mnogo 10-15 posto preko noci cak i za staru bateriju, a ne za skroz novu?
 
Mnogo je. Meni potrosi do 5-6% preko noci, nekada i manje.
 
Meni sa signalom ne skine vise od 2% evo sad sam proverio i ja sam u petak stavio batt :-D batt 2 dana komotno mada zavisi da li ga drzis na hladnom mozda tamo pojede vise meni je uz radijator prenocio :-D
 
Poslednja izmena:
Jel menjao možda neko u macola servisu? Koliko dana je prošlo nakon prijavljivanja za zamenu baterije?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Rezervisao i za dan mi je batt bila spremna u istyle, rade kao singerice :-D
 
Pa iStyle... Ja sam izabrao macola jer kod njih mozes da posaljes telefon. Čekam već 3 dana, niko ništa ne javlja. U promobi odneo telefon danas, odmah sutra završen, bez rezervacije


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Majke ti....................... Necu više off na temu, nisam znao, ispalio sam se.... Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja sam i macoli menjao, guzva im je ogromna. Meni su zamenili isti dan kad sam odneo, ali sam cekao da me pozovu da donesem telefon na zamenu baterije jedno tri dana.

Eto potpuno nova baterija, ali i dalje srce preko noci.

Jel se pojavio neki nacin da se veati na 9.3.5?
 
Probaj stavi ga na airplane ako srce i dalje imas problem na ploci, posto koliko se secam radio si restore
 
Sta je uslov za zamenu baterije dok je telefon u garanciji preko operatera uzet?
 
Onda ti je telefon ispravan, imas prosto los signal tu gde zivis te verovatno on zbog losijeg prijema vuce vise baterije.
 
Svuda mi je tako. I na Brdu i u Zarkovu i na Novom Beogradu i u centru. I u Atini i u Becu, gde god da odem... Nemoguce da je los signal svuda po gradu i u inostranstvu.
Imaju sto posto neki fazon sa ios11 i kao sto su imali sa usporavanjem telefona. Kao da su planski sjebali prvu seriju SE sa tim updateima. Svi prijatelji koji imaju SE iz 2016. muce muku sa baterijom, a oni koji imaju iz 2017. nemaju nikakvih problema.

Ja znam da mnogi od vas nemaju problema sa modelom iz 2016. godine, ali nisu ni svi imali problema sa usporavanjem. To im je ocigledno neki selektivni fazon da te nateraju da menjas baterije cesto i da na kraju kupis noviji model.

Ja volim njihove uredjaje, ali kako su poceli u poslednjih par godina, nece me vise gledati. Ne znam samo sta cu kad izgustiram ovo sto imam.
 
Poslednja izmena:
Moj je prva serija 64gb kupljen u Avgustu 2016. TSMC cip je u pitanju...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno