Šta je novo?

Battlefield 1

Meni je crash konstantno dok nisam isključio origin in game opciju.
 
Jel to iskljucujes iz same aplikacije: desni klik na igru -> Game properties il sl, pa tu iskljucis? Inace, ako je to, probao sam i to, al isti mi djavo. Kreshuje svaki 3-4. put, ali zato me svaki put diskonektuje :d:mad:
 
Meni je kresovalo tako često, svaki dan skoro. Posle samo od sebe prestalo..

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Jel to iskljucujes iz same aplikacije: desni klik na igru -> Game properties il sl, pa tu iskljucis? Inace, ako je to, probao sam i to, al isti mi djavo. Kreshuje svaki 3-4. put, ali zato me svaki put diskonektuje :d:mad:

Origin > Application Settings > Origin In Game > Off

ss.jpg
 
Aha, hvala :) Evo i da prijavim da nakon reinstall-a, fino radi, za sada.

Sent from mTalk
 
igra radi kao podmazana, mislim da je ovo prva igra posle duzeg vremena da me nije niti jednom izbacila na desktop

jedino smara u psolednje vreme sto izgleda nekad preko quick game zabodem non-eu server pa i sa dobrim pingom u glavnom ne registruje moje pogotke !@#$
 
Ispada da ce biti 5 mapa,od kojih dve samo za avione.Bezveze.A tri za igru.
 
Ljudi moze mala pomoc oko konfe za ovu igru, da ne otvaram bzvz novu temu. Imam grafu Radeon R7 240 2GB i igra radi ocajno na 25-30 fps, e sad mene zanima da li ce ako kupim jos 4gb ram-a, trenutno imam 4gb, povecati fps ili je grafa losa i nema mi spasa. Hvala unapred, svaka pomoc je dobrodosla!
 
Uzmis jos 4gb ali I ram i grafa su bas bas slabi, a sa tom grafom mozes da imas i 32 gb ram-a, dzabe ti. Ta graficka je bacacica slike i super je da imas i takav fps :D Mislim 8GB rama je i potrebno za BF1, al nemoj da ocekujes bilo sta na bolje sa jos 4gb.
 
Uzmis jos 4gb ali I ram i grafa su bas bas slabi, a sa tom grafom mozes da imas i 32 gb ram-a, dzabe ti. Ta graficka je bacacica slike i super je da imas i takav fps :D Mislim 8GB rama je i potrebno za BF1, al nemoj da ocekujes bilo sta na bolje sa jos 4gb.

Hmm ni malo popravka mislis da nece biti, cak ni 10-ak fps, ako je tako onda se mora menjati grafa. Sta mislite o GT 1030, vidim da sada akutelne igre mogu da se igraju na njoj, al koliko dugo, to je pravo pitanje.
 
FPS ti iskljucivo zavisi od procesora i graficke a kada imas manjak rama, ostatak igre ide na disk i onda igra povremeno štuca ali over all FPS zavisi od cpu i gpu.
 
Hmm ni malo popravka mislis da nece biti, cak ni 10-ak fps, ako je tako onda se mora menjati grafa. Sta mislite o GT 1030, vidim da sada akutelne igre mogu da se igraju na njoj, al koliko dugo, to je pravo pitanje.
Zavisno od ostatka mašine i u kojoj rezoluciji igraš, ali nikako ne bih išao ispod gtx 1050 / 1050ti.
 
kad ovo izlazi, kazu januar to su jos dve mape ali nikako da izadje?
 
Trebalo bi sledeće nedelje.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Trebalo bi sledeće nedelje.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Tako je, zadnjih 20god u nazad, utorak ili cetvrtak je "Patch-day" sto se gejminga tice bar u US, i nikad ne masi.Cetvrtak ne mogu jer je vec februar a obecali su "krajem januara", sto znaci moze da bude samo 30tog januara u sl utorak :)
 
Sa 8GB rama i 1030 ako nemas vise para ici ce to kako tako. Dobices svakako veci FPS. Stavis sve na low/mozda nesto i na medium i ici ce to oko 40/50fps. Imas video na Youtube pa pogledaj.
 
Eto ga kao sto rekoh, 30tog izlazi drugi deo dlc-a :) . "BREAKING: #BF1 Turning Tides - North Sea will be available on January 30 for Premium Pass members, alongside with a pretty major update to the weapon balance or time-to-kill!"
 
Eto ga kao sto rekoh, 30tog izlazi drugi deo dlc-a :) . "BREAKING: #BF1 Turning Tides - North Sea will be available on January 30 for Premium Pass members, alongside with a pretty major update to the weapon balance or time-to-kill!"
6gb upravo se skida [emoji3]

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
a koja oružija,ja ne vide ni jedno?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Mape ko mape ništa posebno....

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

Ma da, hell let loose mape 10-15min i to je to.Pesacenje manje vise kao ima neku ulogu.Svidja mi se donekle.Na stranu sto sece ceo Main meni i cekanje loadinga za drugu mapu.Esc dugme u toku igre kao dugme za nuklearku da si stisnuo.

Oh well jedno zakrpe drugo sjebu.

Btw imaju skinovi za oruzja mat crni sa po kojim zlatnim detaljima, izgledaju brutalno videcemo u igri.
 
Ona mapa Zeebrugge je bezveze, nervira me jer prakticno nema nacina da se osiguraju svi uglovi prilaska nekoj zastavici. Vizuelno je najslabija mapa od svih dosadasnjih. Nakon Galicije ovo mi je druga mapa gde izlazim odmah cim je vidim. Druga mapa koju su ubacili je onako, ok. Mnogo vozila i to je to. Mislio sam da nakon Putilov vozila da ne moze biti nista beskorisnije ali sam se prevario, ovaj novi Airship preuzima primat.

Nakon TTK path-a RSC puska za medika kida.
 
Apokalipsa Update krenuo.
866d6ad4a19a5c0a013d5dc74367250b.jpg


Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno