Šta je novo?

Quantum Break - Remedy

Zasto bi gasio antivirus?! Ako ti prijavi da je krek neke igre virus samo treba da ga odobris i nece ga brisati. Ne vidim ni jedan drugi razlog zasto bi smetao.
 
Poslednja izmena:
Jer se isplati da se mucim jedna dan sa 5850 i fx 4100 posto cujem da je perzahtevna ....
 
drug je uzeo za xbox igru i od microsofta se ocekuje key, jer dobijas key i za pc verziju ali za sad mu jos nisu poslali...kontaktirace microsoft izgleda da su zakazali...
Pre koji dan su izjavili da će kod stići najkasnije do 15-og, onima kome nije.

AMD useri su na konju, ali samo sa GCN karticama, a 5850 nije GCN nažalost.
 
Pihh Znaci nema igranja sa 5850 i fx 4100.Steta a obecavalo je :D
 
Radi "onaj" metod za instalaciju...samo ne mogu da ga patchujem na zadnju verziju...

Screenshot (12).png
 
Da li radi na bilo kom win10 ili ima neki specijalni? Da znam samo da se ne za****m nesto pa oped da se instaliruje.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Taman dok zavrsim na x1, pa mogu drugi put da odigram master race verziju :)
 
hoce li neko da mi kaze da li moze bilo koj win 10 ili zadnja verzija samo 1151 za ovu igru? ni ja se bas ne razumem u verzije pa vas pitam za info?
 
hoce li neko da mi kaze da li moze bilo koj win 10 ili zadnja verzija samo 1151 za ovu igru? ni ja se bas ne razumem u verzije pa vas pitam za info?
Minimum pro...nista specijalno, mada ima neki patch za home verziju.
 
Pa jbm li ga valjda svi buildovi imaju DX12. Trebalo bi na svim 10-kama da radi.

Sent from my LG-D405 using Tapatalk
 
Hvala za info ima jedan moj prijatelj 1151 verziju pa cu nju da ubacim.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ajde ko je igra malo da nam kaze kako se ponasa voleo bi iskustva da cujem od korisnika sa grafickim karticama gtx 970.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kako ti radi igra, generalno?
Nikako...:d nisam ni igrao...malo sam se zeznuo, uzeo odmah da je update.
Sad igra krene da se pokrene i odmah na dekstop...poludeo sam 70gb skidanja.
Videcu da je nekako osposobim...
 
Sa tim atlonom se neces naigrati. A inace igra ne radi na Phenom procesorima... Ne znam zasto al tako kazu...
 
Poslednja izmena:
Heh!? nadjoh na Guru sajtu...nemere bez SSE4...e do...prvo losije radi na nvidiji sad instrukcije...
 
Koliko vidim igra fernsi radi na PC-u a pri tom je teška tričavih 67GB :zgran:

Ovo definitivno ide pod led do daljeg, pa kad to budu propisno zategli možda se i nakanim da je isprobam jednoga dana.
 
Probao sam igru kod mene, radi uzasno kao sto sam i pretpostavio da ce raditi. Nije problem mali fps, vec stuttering koji je nepodnosljiv i koji ne moze da se izbegne, probao sam i low detalje, radi isto igra bez obzira koje detalje postavili. Jedino resenje da se umanji stutter je lock-ovanje na 30 fps-a, ali zasto bi to neko radio na PC-u. :D
 
Probao sam igru kod mene, radi uzasno kao sto sam i pretpostavio da ce raditi. Nije problem mali fps, vec stuttering koji je nepodnosljiv i koji ne moze da se izbegne, probao sam i low detalje, radi isto igra bez obzira koje detalje postavili. Jedino resenje da se umanji stutter je lock-ovanje na 30 fps-a, ali zasto bi to neko radio na PC-u. :D
Sa tvojom konfiguracijom to da ti se desava?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Pa s' obzirom kako je odradjen port, ni ne cudi me sto tako radi, igra kao igra je zanimljiva i ima taj neki remedy feeling, ali me odvracaju performanse, stvarno mi se ne igra na 30 fps-a. Sacekacu da je jos zakrpe, da ne ispadne da sam bacio pare na store-u.

Evo jos neki slucaj, nije samo kod mene, cak i na boljoj masini:

 
Nazad
Vrh Dno