Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

Ima li neka aplikacija da radi prenos slike sa mob na smart tv? Ne mogu jedino kuci da se spojim na svoj tv dok na isti takav na drugom mjestu se konektuje bez problema
I radi li vam prodavnica? Danas ne mogu nista da skinem, neki error
Sent from mTalk

wp_ss_20170131_0001.png

stisnem ovde na connect i bez problema se poveze sa kumovim lg smart tv-om. nema laga i sve radi savrseno. na moj toshiba smart tv ne mogu da se povezem jer nemam tu funkciju na tv-u
 
Ja sam uspeo da povežem L950 sa LG televizorom, ali svaki put mora da se prvo u meniju tv-a uđe u odeljak za povezivanje, a tek onda connect na telefonu pronađe tv i poveže se. Onda radi kao na Contnuumu.

Sent from mTalk, Lumia 950
 
Nope, kod mene neće pa da ga ****š

3hx27cC.jpg


aWdH3Go.jpg



Sent from mTalk Lumia 950xl
 
da li si na tv-u dozvolio povezivanje tj aktivirao tu screen mirroring opciju?
 
Aktivirano je, nema veze s tim.
Sa istim podešavanjima jednom je radilo i više nikad.

Sent from mTalk Lumia 950xl
 
Jednostavno je i ova opcija random, kod stare isti model tv spoji bez problema, kod mene kuci nece

Sent from mTalk
 
Na bivšoj L735 čim sam je dobio probao sam Connnect i radilo je kao iz topa i bez ikakvih problema. Isti dan (ni TV nije gašen, a kamoli da je nešto menjano) dolazi mi drugarica i ja da joj pokažem kako ovo radi i jok. Nikakvo gašenje ili restarti nisu pomogli. Posle pređem na W10, s nadom da je ovo popravljeno i opet neće. Kupim L950xl jednom se povezalo (Continuum) sa užasnim lagom i to je bilo to. Još jednom sam uspeo da streamujem video sa telefona ali je radio u 3fps, sa video i zvučnim artifaktima gde je više delovalo kao neki horor film nego bilo šta drugo.
I na izvestan način i jeste horor.
Posle tamo nekog update-a pojavila se opcija - Try to fix wireless connection issues, ali to uopšte ne radi.

Evo koga zanimaju detalji napravio sam temu na MS forumu. Naravno, nikakva vajda od toga.

https://answers.microsoft.com/en-us...ng-to-tv/ab1f2d6a-7c70-4504-9763-964fe67bdff8

Sent from mTalk Lumia 950xl
 
da li postoji aplikacija koja prosleđuje komande(skeniraj, štampaj/kopiraj) ka wifi štampačima? i desktop i mob su mi win 10. a model MF uređaja, Epson L386
 
Vidim sad da mi se viber ažurirao pre dva dana i vidim neke nove opcije.

Sent from mTalk
 
Da sada prilikom slanja slika otvori se lista slika unutar chata.
Preporuka za neku skener aplikaciju?

Sent from mTalk
 
office lens?

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Live plocica za aplikaciju Moj Telenor pocela da brljavi..ne prikazuje realno stanje. Tek nakon ulaska i izlaska iz aplikacije stanje se promenilo na realno.
 
loco player su dosta sredili od kad sam ga ranije koristio, tako da mi je sad must have.

Sent from mTalk
 
Ima li nekoga ko koristi Metromail? I kako mu radi? Platio sam je, odavno, od nekog bilda 10ke uopšte ne radi, lik, ko je da je, nikako da je sredi ili vrati pare. Ne znam ni kako se to na Store radi, koja je procedura za refund?
I njemu i Microsoftu sam pisao više puta, rezultati nikakvi. Nije čudo što im je platforma klinički mrtva. Ne mogu da verujem kakvi *****i. Na Play-u uvek imam neki odgovor od developera, i kad ga ne tražim, na mailove sa problemima odgovaraju odmah i rešavaju stvar ili vraćaju pare. Ovo je neverovatno....

Tapatalk 6.4.6(Build 852)
 
Ima li neka aplikacija da radi prenos slike sa mob na smart tv? Ne mogu jedino kuci da se spojim na svoj tv dok na isti takav na drugom mjestu se konektuje bez problema
I radi li vam prodavnica? Danas ne mogu nista da skinem, neki error
Sent from mTalk
Na staroj lumia 520 ja sam koristio Lumia Play to,to radi i na desetci,moze samo da pusti foto,video i muziku.
Sada imam drugi tel. 640XL I nisam jos probao na nekom tv.Ali preko wifi mreze u kuci,mogu da pustim bilo sta na laptopu.
 
Ima li nekoga ko koristi Metromail? I kako mu radi? Platio sam je, odavno, od nekog bilda 10ke uopšte ne radi, lik, ko je da je, nikako da je sredi ili vrati pare. Ne znam ni kako se to na Store radi, koja je procedura za refund?
I njemu i Microsoftu sam pisao više puta, rezultati nikakvi. Nije čudo što im je platforma klinički mrtva. Ne mogu da verujem kakvi *****i. Na Play-u uvek imam neki odgovor od developera, i kad ga ne tražim, na mailove sa problemima odgovaraju odmah i rešavaju stvar ili vraćaju pare. Ovo je neverovatno....

Tapatalk 6.4.6(Build 852)

Ja digao ruke , a bila je sasvim ok...
 
Neko je pitao za alternativu edge-u. Morate da probate Monument browser, meni fenomenalan. Mada koliko god da je dobar tu je ona mana windowsa 10 da ne mozes za odredjene apps da podesis kao default, jednog dana kad to srede to ce biti super prica. Isto kao sto ima sada default camera ali ebes to kad ne konta ni jednu drugu app kao npr camera360 i slicno...

Evo link ka browseru- isprobajte, mnogo brz, funkcionalan. I stvar koja se bas meni svidja.... znate ono kako ste bili u edge-u i kad izadjete ako ne zatvorite taj tab, sledecim ulaskom se opet otvara tj ucitava ta stranica. Ulaskom u monument dobijete brzu poruku continue navigation or dismiss...to mi se bas svidja.

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/monument-browser/9nblggh1nsvj
 
Још једна препорука за Monument browser!:)

Sent from mTalk
 
To sa default app me zaista baš nervira. To recimo za brauzer, pa onda za YT. Čini mi se da je za tubecast bila neka fora ali se ne sećam kako...
 
Pa ubacili su za default app ,u settings ,system pa apps for websites ,al to trebaju developeri da ubace u svoju aplikaciju ,za sada kolko sam provalio samo windows central app ima tu mogucnost.
 
Moze li se negdje skinuti ovi stikeri za viber sto se placaju a da se ne plate? :)

Sent from mTalk
 
Ako koristi neko Bindmy band za mi band 2 onda evo zanimljivog update-a [emoji12]

azF0ELg.jpg



Sent from mTalk aka Craptalk
 
E, jes' im dugo trajao...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno