Šta je novo?

Aplikacije za Windows 10 Mobile , nove,univerzalne

@ mikvuk
Hvala, probao i za sada dobro izgleda.

Nisam hteo da se ubacujem i dopunjujem encartu, te da budem Captain Obvious, ali razmisli jos jednom. :) Ono ako ti neko slucajno deinstalira, ili ako nesto pukne, gubis sve prilikom reinstalacije, a u slucaju encartinog predloga i ako ti neko obrise aplikaciju, ili da je sam obrises, ili sta god da se desi, tebi ostaje backup a Google Drive-u ili Dropbox-u. Navodno je taj backup enkripovan, tako da to svakako niko ne bi trebalo da moze da vidi.

Sa druge strane, encarta, mozda su mu to pitanju akcioni filmovi koje moze i ponovo da snimi ako bude trebalo. :D :eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Ma može, nego što da se miči dvaput~ xaxaxaxaxxa.

Problem kod aplikacija koje skrivaju datoteke je da na ovom sistemu, ako slučajno pukne ili se zaglupi, nema više pristupa ! Možda sam ja baksuz pa da se to samo meni desilo, ali jedine dve app koje skrivaju kako treba su Brilli i Hurt locker! A probao sam ih milion sa prodavnice!
A na drop, google i drive nikad ne bih digao explicitni sadržaj! Mislim, sećate se one priče za iphone ..........

Sent from 640
 
Evo da vidimo koliko je tačna ova app
u9pVuBW.jpg



Sent from 640
 
A na drop, google i drive nikad ne bih digao explicitni sadržaj! Mislim, sećate se one priče za iphone ..........
Šta ja znam, ako neko hoće da vidi Miu Malkovu na mom Google Drive-u, nemam ništa protiv, samo mu brisanje ne bih oprostio. :p
No za to na šta ti zapravo misliš se slažem. :)
 
Ništa bitno ne bih izgubio tako da nije važno.
Čitao sam i komentare, nisu se ljudi žalili posebno ...
Par njih je reklo da je aplikacija pukla pa su izgubili podatke, neki se zalili da su deinstalirali pa se cude da nema podataka, haha, svakakvih ima.

Inače, da li ova opasnost gubitka podataka vreba samo za windows phone ili i za slicne android aplikacije?
 
Kako da podesim u Skype aplikaciji da vidim samo skayp kontakte a ne čitav moj adresar. Malo je konfuzna nova verzija
 
Nisam našao topic o igrama,unapred se izvinjavam ako sam promašio. Ali igre su aplikacije tako da dodje mu isto. :d Trebaju mi prvenstveno sportske igre sa dobrom fizikom,kao Table tennis.Neki dobar basket kao NBA JAM... hvala unapred na preporukama.:)
 
Poslednja izmena:
Koliko tezak video moze da se posalje putem vibera? 19.3 MB ne moze da prodje dobijem poruku da nije poslan video poslije par minuta "sending"

Sent from mTalk
 
Koliko tezak video moze da se posalje putem vibera? 19.3 MB ne moze da prodje dobijem poruku da nije poslan video poslije par minuta "sending"

Sent from mTalk

Jer je tako zanimljivije nego da ti odmah kaze da taj video ne moze da se posalje. :D
 
Pošto je Čvoruga otišao iz našeg tabora, ja ću reći umesto njega: Vajber dizgori! :D :D
 
Niko nema predlog za neku dobru igru, such a disappointment. [emoji3]

Sent from mTalk
 
E, ljudi, dobili smo opciju u Groove Music da uređujemo nazive pesama, izvođača i ostalo... :D To je do sad bilo na kompu. Do ja*a. :D

kKFwlLo.png
 
Niko nema predlog za neku dobru igru, such a disappointment. [emoji3]

Sent from mTalk
Smstalgia, i imaš sve igre sa Sege Master System 2. :D

8igg9BR.png


TAKeicM.png


UkHUzyk.png


pjtECT4.png



Dobro sad, fizika im i nije nešto, ali barem se lepo razleti bolid kad se sudariš. :)
 
Mada, ovo na trecoj slici, igrao sam to ko klinac, sad se nisam nikako snasao... :D Sve vreme slika iz vazduha prati bolid bez rotiranja, izgubim se da li skrecem levo ili desno... :) Mada, dobro, tako je i u GTA2, a ipak sam se super snalazio. :D
 
U movies&tv možeš skrolovanjem levo-desno da prelaziš sa jednog videa na drugi, ubacili su i opciju Cast to device,.......ima brdo sitnica izmenjenih u raznim aplikacijama.

Sent from 640
 
Kjager, baci pogled na ovo. Mozda si te igre vec probao, ali reko da podelim link, pre neki dan sam video taj clanak...
http://www.windowscentral.com/top-racing-games-windows-10

Budi lepe uspomene kako sam igrao Colin McRae Rally 2 i Need For Speed Undrerground 2. :D (bilo je i novijih igara kasnije, ali s ovima sam nekako najvise uzivao, mozda i jer sam bio mladji tad, ili jer su mi to bile prve takve igre na kompjuteru...)

Jedna od tih igara sto su navedene imaju u multiplejer kako pise. Bas me zanima i kako to funkcionise, da li preko wifi-ja, pa ko je sve istoj mrezi, ili preko bluetootha (ne znam da li je uopste i moguce), ili preko neta preko nekog servera. :) Pretpostavljam ipak da je ovo trece.
 
U movies&tv možeš skrolovanjem levo-desno da prelaziš sa jednog videa na drugi, ubacili su i opciju Cast to device,.......ima brdo sitnica izmenjenih u raznim aplikacijama.

Sent from 640

Ovih dana su bas nesto navalili sa isporucivanjem novih verzija aplikacija. :) (Ja se ne budim, sve to mi se svidja. :) ) Sad cu bas probati i ovo sto si i ti sad rekao.
 
Mislim za Viber da je ograničenje da šalje nekih 23 MB, ako pokušaš da šalješ veći fajl izbaciće ti odmah poruku da ne može da šalje video fajlove veće od 23 MB. Mada Viber je nepouzdan za slanje video klipova bilo koje veličine, nikad ne znaš kad zaključaš tel hoće li slati u pozadini ili će "pući" sa slanjem, mada ni messenger se tu nije proslavio, whatsapp je tu nešto bolji.

P.S. Sad sam probao preko desktop vibera da pošaljem video od cca 100 MB i prolazi, krenuo je da ga šalje, mada sam prekinuo slanje jer je bio samo test. Izgleda da je ovo ograničenje gore samo za mobilnu app.

Sent from mTalk on HP Pavilion dv5
 
Poslednja izmena:
Pojavila mi se panorama opcija u camera app, updejtovala se danas.


Sent from mTalk
 
Jel neko može da mi kaže kako u skayp aplikaciji da vidim samo skayp kontakte a ne sve kontakte u telefonu?
 
Probao sam da vidim prvi put kad si pitao, ali nisam uspeo da pronadjem takvu opciju u podesavanjima.

Inace, izgleda da su ispravili problemcic u Outlook-u da se ne pokazuje moje ime kao posaljioca, nego samo moja adresa. Sad uredno pise moje ime i prezime kad odgovorim nekome sa telefona - kao sto bi i trebalo. :)
 
Nazad
Vrh Dno