Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Netflix, Eon, Prime, Tidal, imao I apple TV+ Ali ga otkazao, ništa od sadržaja me nije zanimalo. :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Hulu je sličan Netflixu, filmovi , serije opšteg tipa

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Izgleda da poskupljuje Netflix za 1e od NG.
 
Sa kojim zemljama i VPNovima radi Disney+? Zanima me da se i ja pridružim nekoj grupi.
 
Kod mog klinca radi bez VPN-a, kad se loguje na moj nalog. Ne vidim tamo ništa vredno osim Mandalorian serije.
 
Ja sam probao da platim Netflix prvo sa svojom pa sa supruginom karticom i na obe mi izbacuje istu grešku kao kolegi sa foruma. Ovu karticu nikada ranije nisam koristio za netflix ali sam plaćao svašta nešto sa neta.
Može li neko da potvrdi da je ovih dana produžio pretplatu sa nekom karticom.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Mts banka mc, 30.11. Sve ok.
 
Hector, Kure i ja pokušavamo da oformimo grupu i svi isti problem imamo. Podrška nije od pomoći, svi probali sa nekoliko različitih Intesa kartica, ja lično pokrećem nov nalog sa karticama koje nisu u Netflix sistemu.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Jeste probali Paypal?
 
Koliko ja znam nije moguće plaćanje PayPal-om na Netflix nalogu otvorenom u Srbiji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Da, nema PP opcije

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Koliko ja znam nije moguće plaćanje PayPal-om na Netflix nalogu otvorenom u Srbiji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Baš to... Ne može PP (ako neko zna kako može neka napiše), ne znam da li može da se kupi giftcard.
 
Svašta...

Imate neku karticu koja nije u Intesi?
 
Koliko ja znam nije moguće plaćanje PayPal-om na Netflix nalogu otvorenom u Srbiji.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Kako ne moze meni ide preko PayPal ( intesa kartica ) ona obična tekuća ne znam joj ime izgubio sam je pre god ipo [emoji23][emoji23][emoji23] al mi online služi, nalog napravljen u srbiji i zivim u srbiji. Od početka ( kako je došao Netflix kod nas ) tako placam. Sve sto mogu preko PP preko njega i placam jer mi brze i lakše.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Intesa je imala neke probleme sa internet plaćanjem poslednjih par dana. Intesa Visa, steam kupovina odbijena, sa mobi platio bez problema.
 
Poslednja izmena:
Izgleda da Intesa ima problem, meni danas istekao Netflix a odbija da prihvati Intesinu Internet Karticu sa kojom je do sada normalno radilo. Samo sam ostavljao dovoljno novca na njoj i Netflix sam skida kada obnavlja pretplatu.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
^Vodka nije mi drago što i ti imaš problem, ali sad je bar očigledno da je problem do Intese, a ne do nas trojice/četvorice...

@Sava89 ajde malo detalja kako da platim preko PP kad u Srbiji uopšte nemam tu opciju... Jedino da uključujem VPN, pa menjam neku državu (tipa Holandija) koja ima mogućnost PP, pa tako platim...
 
Meni je Netflix skinuo danas sa Intesa visa electron kartice.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ako nije problem, javite da li vam je proradila Visa Internet kartica kod Intese (ona bez magnetne trake, namenska za net plaćanje, mnogi ovde imaju baš nju). Meni za neki dan stiže Netflix naplata.
 
Ako nije problem, javite da li vam je proradila Visa Internet kartica kod Intese (ona bez magnetne trake, namenska za net plaćanje, mnogi ovde imaju baš nju). Meni za neki dan stiže Netflix naplata.
Mene takođe interesuje, uz to koju banku tj. njihove kartice koristite ukoliko moram da ostavim Intesu.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Verovatno je to nešto trenutno.

mastercard mts banke završava posao.
 
Ima li zainteresovanih za NETFLIX ?? DA delimo nalog ?? Ovaj od 12 eura..hvala

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Prijavljujem se ja za Netflix nalog. Kome treba 1 član neka se javi. Hvala

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Jedno pitanje u vezi Netflix :D
Ako promenim jezik na engleski ( jer mi smeta bas kako je prevedeno na hrvatskom npr) jel se gube i titlovi ili su hr titlovi i dalje ponudjeni?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ponudjeni su i dalje.
 
Nek se javi u dm ako neko želi da delimo, 2/4

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Da li se razlikuje sadrzaj ako je u pitanju 30 dana free nalog i kad krene da se naplacuje pretplata?

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Da li se razlikuje sadrzaj ako je u pitanju 30 dana free nalog i kad krene da se naplacuje pretplata?

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
Isti je, ali opet dosta različit od drugih tržišta

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno