Šta je novo?

Vredi li Radeon 7000?

Bubus X

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2001
Poruke
106
Poena
619
E ovako trenutno imam Creative TNT2 M64 sa 16MB ram-a, vredi li da uzmem gore navedenog Radeona sa 32MB DDR ima i TV-out (RAMDAC na 300Mhz mislim) za 84 eura. Samo da kazem da mi nije toliko bitno da li cu moci da igram Quake 3 ili Unreal itd... sa "milion FPS-a" ili samo da ih pristojno igram.

Hvala!
 
Sa tom karticom se uopste neces dobro provesti u igrama. Koristi ocajno resenje - 64bitnu DDR memoriju, ne podrzava hardverski T&L itd. Dakle za igranje, zaobidji je u sirokom luku...


Pozdrav:)
 
OK. A sta kazes/te za ASUS V7100Pro MX-400 sa 64MB i TV-out-om za 115 eura?
 
Skupo bre. Za te pare ima GF2 Ti modela, Prolink recimo koji je i vise nego pristojan.

Pozdrav!
 
To je puno para za tu karticu.....
Inace rodjendan je bio o.k.
 
AKo uopste razmisljas o igranju zaobidji Radeon 7000 iz vise razloga, vise puno objasnjavanih na ovim stranicama. Tu je MX znacajno bolji (ali ne MX200, on je katastrofa).

Za 2D bi trebalo da je OK. Ali u te svrhe mozes sjajno da prodjes i sa Voodoo 3 2000 karticom koja ima 3D barem na nivou ovog ATI-ja, sjajan 2D a moze da se nadje na oglasima za 60-70DM sto je zaista dzabe.
 
Radeon SDR je bolje resenje od tog osakacenog ddr-a. Mozda bi zbog igrica neki GF Ti bio bolje resenje, iako sa sdr radeon-om 7200 sve ide kako treba.
 
Nazad
Vrh Dno