Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Uvek možeš da instaliraš cam koja tebi odgovara.
Da li je neko probao AEX ?
 
Aha, hvala, nije mi palo na pamet da mogu da nadjem MIUI kameru odvojeno :)
 
Ne mozes miui zbog drajvera, ali mozes ostale

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Za custom rom i govorim. Treba mi miui camera app na RR. Ako to ne moze, necemo ni menjati miui.
 
Da li je neko od vas sa RN3pro/SE probao onu modovanu gugl kameru sa HDR+ (sa ruskog 4pda foruma)? Imate u RN4 temi pa probajte jer su fotke nekako lepse sa tom pixel portovanom kamerom. Ukljucite samo hdr+ opciju kada slikate (pod uslovom da vam radi).
Uslov je cini mi se da imate Nugat rom.

Evo copy-paste od kolege @r!sc! sa foruma.
Probajte i ovu veriju kamere (MGCB_7.0H_C2API_Min_v.1.2) : https://drive.google.com/file/d/0B3vkEYR0lt8HRW4zS1RZby1MT3c/view
Ne znam radi li na MIUI - možda sa onim modom.
Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
@acivi_nik
Pa ne moze, to se zna vec odavno . Probaj neku drugu, kao sto sam ti predlozio, mozda pronadjete nešto slično.

@spaxon
Upravo se pripremam da instaliram, ali sa xda.
Koliko vidim u pitanju je ista apk.
Google HDR+ camera
 
Poslednja izmena:
Sve kamere koje nisu fabricke ili gugl su cisto smece :)
Osim par "profesionalnih" ili manuelnih, ali te zezancije nam ne trebaju.
 
Portovanjem ove pixel kamere koja ima hdr+ rekao bih da su priblizno izjednacili kvalitet fotografija sa miui.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Odlična kamera.
Probah na RR.
Sada ću da testiram AEX jer fp ima slab response na RR ,u poslednjem build-u.
 
imam tel vec vise od godinu dana ... znam da sam mu tad ubacio "Loxar" ROM, to je valjda u to vreme bio najidealniji ... (prvi put u zivotu sam ubacivao ROM)
u poslednje vreme sam primetio da tel radi za nijansu sporije i da se baterija ponasa isto tako pa bih hteo da ga "osvezim" nekim resetom i novim romom
koji preporucujete ?
 
Odradih AEX flash, simpatičan ROM..fp je gotovo trenutan, ako bih birao izmedju RR customizatije i AEX performansi, onda definitivno AEX.
Ono što mi se, za sada, ne dopada je značajan battery drain u poredjenju sa RR.
 
Samo da javim da je fp response sredjen u 20170820 bld-u.

edit:
Taman jedno poprave,drugo pokvare.
Kada su sluške konektovane, notifikacije se čuju i na sluškama i na zvučniku.
 
Poslednja izmena:
Samo da javim da je fp response sredjen u 20170820 bld-u.

edit:
Taman jedno poprave,drugo pokvare.
Kada su sluške konektovane, notifikacije se čuju i na sluškama i na zvučniku.
Ispade brate da samo ti na forumu imas RN3 pro i trudis se da tema ne zamre skroz, svaka cast. Gde su ostali Redmijevci trojkasi, ne flesuju nista i ne javljaju se uopste? Moja supruga ima trojku pro, ali ne da mi da se malo igram sa fonom, hteo sam da probam onu pixel kamericu ali kako kad je na miui 8 mm

Sent from my Redmi Note 4X
 
Nadam se da će RR doživeti inkarnaciju u Oreo za RN3 jer čekam RN5 (ili kako ga već budu nazvali), zbog toga nisam prelazio na RN4.
Posle RR N Global/Official stable mislim da će ova tema generalno umreti. Fali još štošta u RR-U, što se inferface-a i opcija tiče..konkretno, fali mi izbor notifikacija i zvona za drugu SIM karticu, što je postojalo na MM. Koristim i App circle bar u RR N, i na tome treba poraditi ,ali sumnjam da će dev uopšte to i uzeti u obzir. Preporučujem odlični ex kernel uz exkm.
HDR+ radi sjajno na RR M, beše da si ti okačio xda link?
 
Ja sam poslednji put fleshovao RR pre 2 meseca il manje i sve savrseno radi tako da nista ne diram :) FP na RR je uvek radio instant tako da ne znam sta je sad problem.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ima nas sa telefonom samo mene recimo je smaralo da flešujem i ostadoh na MIUI8, sa Nova Launcherom. Telefon manje više radi posao kako treba i radije ne razmišljam o drugom softveru sve dok je tako.
 
Izašao je nezvanični Oreo za Kenzo-a na xda, začuđujuće je stabilan, ne rade mu volte i hotspot za sada.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Radi Ali je sporiji od ovog MIUI 9 . Kod kojeg pucaju neke aplikacije doduse.

Sent from my Redmi Note 3 Pro using Tapatalk
 
Nije izasao stable ni za jedan telefon

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel izasao miui 9 global beta za rn3? Ne mogu nigde da pronadjem....tj na eu.miui nema za rn3
Moze i developer ali izgleda da ni on nije

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Posle duzeg koriscenja MIUI instalirao sam RR N, kad mi je ukljicen mobilni internet nece uopste da mi prikazuje 4g, samo H+, dok je na MIUI prikazavao i jedno i drugo. Sta bi trebalo da cekiram u Preferred network type?
 
Bilo šta što ima /LTE/, meni to stoji kao prva stavka kad se otvori lista opcija.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Sta god da stavim nece da pali 4g, i stalno puca net. Ne znam sta se desava, do malopre na MIUI je sve bilo extra.

edit:
Proradio 4g kad sam promenio APN na gprswap, bilo na gprsinternet. Sta je kod vas cekirano?
 
Poslednja izmena:
Koju verziju Miui-a si imao? Možda bi mogao da flash-uješ najnoviji 7.7.20 firmware zip file, i poslednju official verziju RR. Inače RR N meni radi savršeno, bez ikakvog štucanja i bez bagova.

Na Telegramu postoji grupa korisnika RN3: https://t.me/joinchat/FTSLQUKcAP3cI-nWvw1phA

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imao sam verziju koja je bila pre 7.7.20, ne znam tacno koja, pa sam instalirao poslednji RR N.
 
Nazad
Vrh Dno