Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Kupio u GR WIND karticu i navatao letnju promociju 15 gb za 10€. Spucao sam sve za 10 dana. Svuda bilo 4G, čak i na najzabačenijim plažama [emoji23]
3f3fe6467e1160c899953180f9b4ca4e.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mora biti dostupan broj. Ja sam dva puta probao dok je broj bio nedostupan, treći put sam ubacio u neki dumb telefon i uspelo je, dobio sam SMS kao potvrdu. Doduše kasnije je opet izbacivao na sajtu da registrujem broj, međutim kad sam kupovao dodatak, bio je upola cene.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Jel proverava bonbon broj pasoša prilikom registracije? Uneo u formu preko sajta greškom broj sa starog pasoša (istekao pre 5 meseci :p ) Hoće li praviti probleme?
 
Jel uspesno registrovan broj ?
 
Mora biti dostupan broj. Ja sam dva puta probao dok je broj bio nedostupan, treći put sam ubacio u neki dumb telefon i uspelo je, dobio sam SMS kao potvrdu. Doduše kasnije je opet izbacivao na sajtu da registrujem broj, međutim kad sam kupovao dodatak, bio je upola cene.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
+1 i meni je izbacivao da ke regostrovan, pa posle da nije, ali mi prosla promocija. Stigao mi i mejl.u medjuvremenu da ga autentifikujem.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
ma kakav pasos, gluposti

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Bonbonišem se po Nemačkoj, šit je Nemačka za LTE generalno.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Ako mislis na odziv, izgleda da Bonbon ide preko Hrvatske, kao VPN neki. Ja sam bas sa Avijonom poredio Bonbon LTE u Austriji i A1 (lokalni postpaid znaci) - velika razlika. Oba na A1 se kace.
Za sam LTE u Nemackoj - sirok pojam.

EDIT: U AT BOnbon radi odlicno, samo nije kao sto radi lokalni LTE, ali za cenu je vise nego dobar.
 
Poslednja izmena:
Prošao sam po A3 do isključenja za Bamberg, na 3 km od centra Bamberga sam imao edge. Kaže mi drugar kod kog sam došao da i on sa lokalnom karticom ima shit signal, i da generalno svuda ima problema sa signalom.

Sad sam kod njega u stanu, 9 km od centra grada, prigradsko naselje.
c5ac864639b3d1f43931c4b706e532d3.jpg


Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Moram pohvaliti TELE2, u Mančesteru i okolini LTE 0-24 [emoji4]

Sent from my Redmi Note 4
 
Ja kad sam bio u Nemačkoj u julu mesecu, imao sam skoro svuda LTE (naravno ima mesta gde nema ni EDGE po nekom lokalnim putevima). Uglavnom sam bio na dve lokacije, i "zujao" okolo. Lokacije su selo Ilmmunster blizu Pfaffenhofen an der Ilm i Inglostadt, uglavnom sam išao po A9 od Minhena do Nimberga, B13, A96 do Memmingena, Freising, Dahau, Petershousen... Železnicom tu okolo...

Na telekom.de mreži skoro uvek LTE (bendovi 3, 7, 20). Dešavalo se da padne i na 2G ali stvarno retko. U manjim gradovima band3, u većim LTE+ kombinacija band3 i band7, u selima i duž puteva band 20.
 
Traze - ali nemoj, niti je potrebno.
Cim na FB, pa ako ti neko kaze to, probaj isto sutra dok ne pogodis Leona da ti odradi sve za minut :)
 
Ali ih na FB cima da to brzo odrade. Ja sam samo poslao podatke preko sajta bez slike pasosa i cimao na FB.
 
Daj malo procitajte par stranica unazad, cemu lupanje gluposti i davanje netacnih informacija !
Da, hoce da registruju preko FB, ako je jedan operater nesposoban (da ima ih nesposobnih i lupaju gluposti kao neki ovi nasi)sacekajte malo i kuckajte poruke sa drugim, najbolje vam je ako naletite na Leona, decko zavrsi sve za 5 minuta i registruje i ako imate na racunu aktivira vam promociju koju hocete.
Nikakvo skeniranje pasosa vam ne treba i meni su to trazili uglavnom zenske osobe. Mislim da je Andjela, samo uzorak krvi sto nije trazila, mozda je nacionalista, ne mozda, sigurno je teski nacionalista pa nece da zavrsi i tera vas da odustanete.
Popunite formular na sajtu kao strani drzavljanin operater to odmah vidi i registruje vas, to se zavrsava dok kuckate sa njime poruke na fb, tako je meni Leon zavrsio.
Inace mi je rekao da je nekad potrebno da prodje 48 sati kako bi registracija prosla ako se sami registrujete preko sajta.
Meni kome je broj registrovan pre mesec dana i dan danas na njihovom sajtu pokazuje da treba da registrujem broj. Tako da je problem do sajta jer sam bio aktivirao onu promociju od 6gb po upola cene.
 
Ali ih na FB cima da to brzo odrade. Ja sam samo poslao podatke preko sajta bez slike pasosa i cimao na FB.

Odrade za dan nahvise dva.

Daj malo procitajte par stranica unazad, cemu lupanje gluposti i davanje netacnih informacija !
Da, hoce da registruju preko FB, ako je jedan operater nesposoban (da ima ih nesposobnih i lupaju gluposti kao neki ovi nasi)sacekajte malo i kuckajte poruke sa drugim, najbolje vam je ako naletite na Leona, decko zavrsi sve za 5 minuta i registruje i ako imate na racunu aktivira vam promociju koju hocete.
Nikakvo skeniranje pasosa vam ne treba i meni su to trazili uglavnom zenske osobe. Mislim da je Andjela, samo uzorak krvi sto nije trazila, mozda je nacionalista, ne mozda, sigurno je teski nacionalista pa nece da zavrsi i tera vas da odustanete.
Popunite formular na sajtu kao strani drzavljanin operater to odmah vidi i registruje vas, to se zavrsava dok kuckate sa njime poruke na fb, tako je meni Leon zavrsio.
Inace mi je rekao da je nekad potrebno da prodje 48 sati kako bi registracija prosla ako se sami registrujete preko sajta.
Meni kome je broj registrovan pre mesec dana i dan danas na njihovom sajtu pokazuje da treba da registrujem broj. Tako da je problem do sajta jer sam bio aktivirao onu promociju od 6gb po upola cene.

Ja ne znam kako objasniti da ne moze preko sajta jer nemas OIB jer si stranac. Preko FB ne zele da registruju i salju na mail, a na mail-u traze da slikas plastiku pasosa.
Mozda je tako bilo, sad vise nije.
Sve bude gotovo za dan-dva.
 
Poslednja izmena:
@synn moze preko sajta, za strance ne traze OIB

Sent from my ASUS_X007D using Tapatalk
 
Moja prepiska sa njima FB:



- Pozdrav.

Pokusao sam registrovati broj preko bonbon sajta ali imam problem sa OIB, posto kao stranac ne posedujem OIB.

________________________________________________________________


Bok, nažalost ovim putem nije moguće napraviti registraciju broja. Možeš li molim te poslati podatke za registraciju na naš mail [email protected] kako bi svi podaci mogli biti obrađeni. Vjerujemo da će tim putem registracija uredno proći
 
Odrade za dan nahvise dva.



Ja ne znam kako objasniti da ne moze preko sajta jer nemas OIB jer si stranac. Preko FB ne zele da registruju i salju na mail, a na mail-u traze da slikas plastiku pasosa.
Mozda je tako bilo, sad vise nije.
Sve bude gotovo za dan-dva.

To su i meni prvo rekli tacnije prvi operater sa kojim sam pisao preko FB, al zato na sajtu lepo pise "Registracija kao strani drzavljani" i na to kada kliknes tu ti ne trze OIB.
Ljudima su cak neki operateri rekli da prva uplata ne moze preko interneta a svima prolazi uplata tako da saslusaj sta ti pricamo, sve sto ti prolazis to smo i mi prosli kod pojedinaca dok ne naletis na pravog operatera koji sve zavrsi za 10 minuta.
 
Završio sam sve preko mail-a za 5 minuta, slikao im pasoš, odradili registraciju i gotovo.
 
OIB trazi kad ne kliknes na strani drzavljanin, sve lepo pise...

Zalite se na Andjelu, pisao sam da sam imao problem sa reg. Andjela mi je zavrsila sve, za pola sata od upita mi je prosla registracija. :)

Sent from my ASUS_X007D using Tapatalk
 
Zasto da im dajes pasos kad ne mora? Ne savetuj tako ljude.
 
Ne mora pasos mislim da sam prvi koji im nije poslao pasos i registrovali su mi bez problema karticu, tako da onaj koji nece da daje pasos ne mora.
 
Samo mali podsetnik oko registracije broja.

Registracija nije obavezna, ali ako se registruje, dobija se 50% popusta na aktivaciju odabranog paketa i to prvi put...
 
Nazad
Vrh Dno