Šta je novo?

Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

Možeš nadopuniti preko njihove stranice direkt. S mastercardom ili maestrom čak dobijaš 20% vise kuna i 10x megabajta u vrijednosti dopune (60kn = 600mb)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji tip kartice i kako si probao da je aktiviras?
Ubacio sam karticu u 3 telefona i probao da se spojim na neku mrezu u srbiji i grckoj. Podrska kaze da zamenim karticu
90e5e14496de34fd0e1c78365ed4248f.jpg


Sent from my H30-U10 using Tapatalk
 
Probaj da ugasiš LTE. Meni u Grčkoj nije htela kartica na se nakači ni na jednu mrežu dok nisam stavio režim rada na 3g.
 
Ako nekome treba, mogu uzeti karticu, u Hr sam. Naravno, za ličnu upotrebu :)

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Ubacio sam karticu u 3 telefona i probao da se spojim na neku mrezu u srbiji i grckoj. Podrska kaze da zamenim karticu
Probaj ovo sto Milko kaze. Meni se ranije na sve mreze u SR prikacila, juce sam probao da bi je iskoristio za Cellmapper, samo na MTS je htela da se prikaci na LTE, na druge dve nece ako nije 3G.
Ili na 2G-only.
 
Ubacio sam karticu u 3 telefona i probao da se spojim na neku mrezu u srbiji i grckoj. Podrska kaze da zamenim karticu
90e5e14496de34fd0e1c78365ed4248f.jpg


Sent from my H30-U10 using Tapatalk

Ako ne uspes nikako da aktiviras tu karticu, može biti da si uspeo da dobiješ jednu od onih pokvarenih, dosta ljudi se žalilo pre mesec, dva da im ne rade kartice koje su upravo kupili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Crnogorski Telekom je koliko mogu da vidim promenio turist paket. Sada za 5 eura daju 1000 gb koji vaze 20 dana ili za 10 eur 1500 gb koji vaze 35 dana. Po meni najbolja ponuda za CG trenutno. Sutra idem tamo pa cu videti kako radi.
 
kakve su brzine, i LTE pokrivenost? ovo je super, za 5€ flat i ne razmisljas vise dok si na moru..

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Ne znam, videću kada budem isprobao. Mada neko je napisao ovde da su odlične brzine i LTE.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Evo upravo sam otpakovao dve bonbon kartice i probao da ih aktiviram u Srbiji ali bezuspešno. U istom tom telefonu sam ranije aktivirao više bonbon SIMova, ali sada više ne usoevam. Hvataju mrežu, ali to je sve. Ne reaguje na poziv ka CC niti na bilo šta drugo. Definitivno su uveli još jednu zabranu, zato zbogom Bonbon [emoji107]
Bilo je lepo dok je trajalo, vreme je da tražimo druga rešenja

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Važi i za pripejd.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Evo upravo sam otpakovao dve bonbon kartice i probao da ih aktiviram u Srbiji ali bezuspešno. U istom tom telefonu sam ranije aktivirao više bonbon SIMova, ali sada više ne usoevam. Hvataju mrežu, ali to je sve. Ne reaguje na poziv ka CC niti na bilo šta drugo. Definitivno su uveli još jednu zabranu, zato zbogom Bonbon [emoji107]
Bilo je lepo dok je trajalo, vreme je da tražimo druga rešenja

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
Ovo je ozbiljan defekt, jel ima još neko da potvrdi informacije?
Nije mi baš jasno jel to znači da nigde ne radi u romingu aktivacija? Ili recimo radi u EU zemljama?

Jel si probao na fejsu sa podrškom da se čuješ, šta oni kažu?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel pratite fabulu radnje? :) Cela 3 posta iznad.
Pominjalo se da je bilo neispravnih kartica pa verujem da te nije moguće aktivirati ni u Hrvatskoj.
 
Ovo je ozbiljan defekt, jel ima još neko da potvrdi informacije?
Nije mi baš jasno jel to znači da nigde ne radi u romingu aktivacija? Ili recimo radi u EU zemljama?

Jel si probao na fejsu sa podrškom da se čuješ, šta oni kažu?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
USPEO sam nekako da aktiviram kartice ni sam ne znam kako. Pokušavao sam sve i svašta i nešto se desilo kada sam pozvao kod *100#. Pre toga sam ručno odabrao Telenor mrežu ako to uopšte ima ikakve veze. Posle toga je sve išlo bez problema , poziv ka CC i nekoliko primljenih SMS-ova i konačno kada stigne SMS sa obaveštenjem o korisničkom broju, kartica je aktivirana. Tako da nema razloga za paniku.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Koliko je to trebako vremena? Secam se da sam morao barem 10 minuta od prvog ubacivanja da sacekam
 
Više od pola sata sam se mučio, zamalo da dignem ruke.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Ja nemam nikakvih problem sa bonbon već 1 godinu, juče sam platio 30 kuna (7GB) FUP 2.9 gb, sa registracijom sim kartice.
 
USPEO sam nekako da aktiviram kartice ni sam ne znam kako. Pokušavao sam sve i svašta i nešto se desilo kada sam pozvao kod *100#. Pre toga sam ručno odabrao Telenor mrežu ako to uopšte ima ikakve veze. Posle toga je sve išlo bez problema , poziv ka CC i nekoliko primljenih SMS-ova i konačno kada stigne SMS sa obaveštenjem o korisničkom broju, kartica je aktivirana. Tako da nema razloga za paniku.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk

Da da, najbolje rucno telenor...
 
FUP.jpeg

Ograničenje za A1 internet FUP-EU

"Politika pravedne uporabe"
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Odnosi se i na pakete chill, zen i cool, meni su u Nemačkoj u Berlinu uradili off na prepaid.
 
Crnogorski Telekom je koliko mogu da vidim promenio turist paket. Sada za 5 eura daju 1000 gb koji vaze 20 dana ili za 10 eur 1500 gb koji vaze 35 dana. Po meni najbolja ponuda za CG trenutno. Sutra idem tamo pa cu videti kako radi.

Znaci za 10 dana mu dodje ista cena za Crnogorski Telekom i Telenor.
Ja sam prosle godine bio prezadovoljan sa Telenor turistickom karticom po pitanju brzine interneta (Budva i Sutomore). Pa cu najverovatnije i ove godine za Sutomore uzeti Telenor karticu.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
@Mikec koja je to tačno kartica (ili paket)? Moguće da ću dole na par dana pa da znam..

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Turisticki paket se zove bas, prosle godine je bilo skuplje i sa manje GB koliko se secam al je opet bila odlicna ponuda.
Evo linka do trenutne ponude: https://www.telenor.me/cg/privatni/ponuda/tarifni-paketi/pripejd/

Ne mogu sad da nadjem merenja al secam se da sam svuda skoro imao 4G i da su brzine bile vise nego zadovoljavajuce iako sam stalno delio internet preko Hotspota celom drustvu na moru.

Edit: Evo nasao par rezultata iz Budve, 70/15 brzine uglavnom. Merio sam predvece kad je udarni termin.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Odnosi se i na pakete chill, zen i cool, meni su u Nemačkoj u Berlinu uradili off na prepaid.
Dosta njih je pomenulo da im je udaren FUP, ali DNEVNI, tj. ako se dnevno predje neka kvota do kraja toga dana je internet neupotrebljiv. Ali sutra opet moze da se koristi ostatak paketa i tako do kraja.
 
Svako za sebe bira odnos potrebne količine podataka, prihvatljivosti cene i komfora u upotrebi.

Meni BonBon postaje beskoristan, jer mi nakon potrošenih MB isprazni novac sa računa i nemam način da dopunim račun, jer nemam pristup internetu. Može da posluži za dan-dva, da se premosti nešto I slično, ali samo razmišljanje o dodatnoj kartici za "premošćavanje" mi ne vredi razlike u ceni do Telenor dodatka od 1GB.
 
Potpisujem. Ako slučajno uplatite pare unapred, oni će naći načina da ih skinu. Time automatski postaju skuplji od domaćih dodataka.
 
Nazad
Vrh Dno