Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Poslednja izmena:
Čudno. Nisam naleteo na to ni za jedan Nexus do N5, kao ni za jedan Samsung koji sam imao si sada.
Ima za Huawei 6P, amoled ne odvrne osvetljenje do kraja kao na Note 4 (koji displej ima). Iz pomoć root i te app otključa se da pojača dodatno osvetljenje. Za Samsung ti to ne treba, on sam to radi, na suncu još dodatno pojačava osvetljenje više nego što možeš ručno na slajderu.
 
Jel baterijama stvarno šteti punjenje preko 80% ili su to urbane gluposti?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Urbane gluposti. Samo ne valja ići ispod 15-20% jer od 0-20 prima najviše struje i najviše se greje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
urbana glupost je i ono što jedna aplikacija prodaje da je punjenje baterije do 80% samo 0,2 ciklusa punjenja u radnom veku baterije

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ima link gde je podrobno objašnjeno i dokazano to za bateriju navodno...naravno nisam gledao :D

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
važi ono pravilo da ako se iznad 80% napunjenosti baterije ona puni sa većom vrednosti jačine struje od ~30% kapaciteta to značajno derogira bateriju, no danas svi punjači, čak i oni sa alija od par $ smanjuju struju punjenja već na ~70ak % napunjenosti

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
xcgtLtMsRLCgYFbo9UNhEA.png


http://batteryuniversity.com/learn/article/how_to_prolong_lithium_based_batteries
 
meni ta zabeleška na kraju nije jasna.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
nije vezano za ovu temu o trajnosti i degradaciji, misli se da ako nonstop dopunjavaš telefon onda se gubi prednost jake baterije i autonomije (jer si jelte "stalno" na punjaču kao da imaš neku kršinu)
 
Mozda nije mjesto za pitanje, ali ne znam, dje da pitam. Može li mi neko objasniti kako da povežem smart TV sa S7e preko smart view. Tv je Telefunken. Tel vidi tv i kad kniknem da se povežu samo se vrti i piše failed. Zna li neko dje grijesim

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mozda nije mjesto za pitanje, ali ne znam, dje da pitam. Može li mi neko objasniti kako da povežem smart TV sa S7e preko smart view. Tv je Telefunken. Tel vidi tv i kad kniknem da se povežu samo se vrti i piše failed. Zna li neko dje grijesim

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Probaj neku media share aplikaciju, tipa iMediaShare.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da ne znaš neku aplikaciju pomoću koje mogu na Tv-u da prikažem čitavi ekran tel, tj da se vide i poruke I kad udjem na chrome, a ne samo video snimci, slike?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel ovo uopšte zadnja verzija softvera za ovaj model?
Nemoguće da bije bilo update od januara ove godine? Telefon je iz Mađarske sigurno jer je imao HU Telenor app instalirane.
1551258fafc8aa32f2b1e0b308b63d28.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
ovaj je kod mene na edge-u, moguće da na S7 malo kasni [emoji2]
83fc6e111d65955a907ddf44a3a27046.jpg


from komsa's edge
 
Poslednja izmena:
Stigo novi update za s7e SEE nekih 94mb,jel je neko dl iskustva dobar nop? [emoji2]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ovaj novi superman 2.6.0 stvarno odlicno radi. Nisam primetio do sada neke bugove, a i baterija dosta lepo drzi. [emoji4]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ovaj novi superman 2.6.0 stvarno odlicno radi. Nisam primetio do sada neke bugove, a i baterija dosta lepo drzi. [emoji4]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Kod mene ima bug kada hoću da isključim led lampicu dok je na punjaču. Nervira me to pa sam skroz isključio led notifikacije.
 
Jedino za sad sto sam primetio. Inace ne znam jesam na nekom romu imao bolju bateriju, bukvalno me podseca na vreme kad sam tek kupio telefon..
70% 4g 30%wifi
693990d819b8dc8f64ca840d7167fa8c.jpg
86f9910c2ea840e0bb14812647cb9662.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Šta je u 95MB?
e4644179c4d6598a25a786f1fb5f0bb6.jpg
 
Narucio sam sad Ultimate Shield tempered glass, valjda nece biti problema na ivicama, ove sve sa aliexpress/kupujemprodajem su djubre nijedna ne moze lepo da legne pa ima problema sa osetljivosti ekrana pogotovo na ivicama... valjda necu morati opet davati 45 eur za panzeraglass :D
Jel ti stiglo staklo? Kakvi su otisci?
Jel neko iz teme uzimao ovo, kako nalegne na ekran?
Ne daje mi se 14 evra, a da bude neko ******.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
monster 360 folija koju prodaju za 700-1000 dinara se postavlja perfektno i ne odlepljuje se. ko nije vičan, neka traži da mu je i postave tamo gde je kupi ..... ima je i u tržnim centrima. Pakovana je u braon karton sa crnim slovima....

from komsa's edge
 
Jel ti stiglo staklo? Kakvi su otisci?
Jel neko iz teme uzimao ovo, kako nalegne na ekran?
Ne daje mi se 14 evra, a da bude neko ******.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Nije mi prosla uplata a ja nisam kuci do sl. Nedelje pa moram ici do banke da vidim sta se desava... javljam utiske kad stigne..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jedino za sad sto sam primetio. Inace ne znam jesam na nekom romu imao bolju bateriju, bukvalno me podseca na vreme kad sam tek kupio telefon..
70% 4g 30%wifi
693990d819b8dc8f64ca840d7167fa8c.jpg
86f9910c2ea840e0bb14812647cb9662.jpg


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Polako, supermen krene da brljavi uglavnom posle 10-15 dana!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
To je onda neki drugi update.... Julski na običnom S7 prošao SEE pre neki dan 94 mb.

Sent from S⅞
 
Julski je, ali na ETL (Češki)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kako meni ne nudi update sa ovim mađarskim sistemom?
Mislim ne patim da imam najnoviju verziju, nego sutra kad puste android 8.0 moraću ručno flash. Neko je u temi napisao da ne moram flash na naš rom I da ću dobijati update.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno