Šta je novo?

Samsung Galaxy S7 / S7 Edge

Pitaš radi pitanja. Kad ti bude trebalo reci. Uostalom odgovor čisto informativno mislim da će zapamtiti ljudi da ti ne pomognu. Pošto ti ne treba pomoć. Za informacije postoji Google odnosno za ovu stvar xda forum.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ljudi, jel ima negde u SRB da se kupi S7 EDGE, ali DUAL SIM, sa legalnom, pravom garancijom, tj. neki distributer da li daje tu opciju.

Izvinjavam se ako sam pogrešio podforum za pitanje, možda je trebalo u oglasima.
 
@AgroUrban nema...evntualno ako naletiš u nekoj prodavnici pa da ti oni garantuju pečatom i potpisom, i to je bolje nego ništa.
 
Nije uopšte za evropsko, a ni američko tržište dual sim. Većinom je to Azija i možda Rusija, dok u UAE sigurno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da, Bliski istok i Azija. Nećeš naći to zvanično zvanično. Možda samo zvanično sa računom i garancijom koja varira od 6 meseci do godinu dana. Doduše, nekolicina nudi doplate za 2 godine garancije. Ali sve poluzvanične varijante :)
 
Meni se cini da sam video u HU ali nemoj me drzati za rec..

Inace od danas vlasnik Edge modela i vrlo sam zadovoljan. Imao sam S7 nedavno, pa sam presao privremeno na 6S+ i evo me sad ovde. :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sve što sam nalazio po oglasima su neke radnjice koje nude pismenu garanciju 12 meseci, ali ne znam koliko mi to znači. Pisao sam nekim većim lancima tehnike, ali oni nemaju dual-sim. Pošto planiram da platim malo više za nešto što može da me služi naredne dve godine, pa uzeo bih Samsung pre Hawajca da bih mogao lakse da ga utopim posle...

Jel imao neko iskustva sa onim dual sim bluetooth adapterima?
 
Daj meni da vidim hoće dan sastaviti ;)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Meni baterija u poslednje vreme baš oslabila. Negde curi. Sad nema šanse preko 5 sati sot-a ranije sam izvlači preko 6 sati svaki dan.

Poslato sa telefona.
 
I meni nesto slicno na edgeu,sad je izasao superman 2.5 pa cu ga vcrs probati

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ja imam Superman 2.4.2, poslednji pre ovog 2.5 i uopšte nisam zadovoljan. Telefon je postao trom, neobično se greje, a nešto baš jede bateriju, što se baš i ne vidi u potrošačima (tamo mi 4 procesa/apps pojele ukupno 5%, a baterija sa 100 pala na 85.

Najkritičnije mi je kad pokrenem DJI app za drona, app radi ok par minuta i onda uspori baš mnogo, do te mere da čekam 10-15 sekundi da pokrene ili zaustavi snimanje.

Gboard isto lagguje, pa onda ubrza. Nema nekog pravila.
 
Jel uzimao neko od vas Armband za Edge i koji je. Model uzimao?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Manite se tih custom romova. Stock neki i vidite kako je. To što klinci sklope, a ni ne znaju osnove je nešto posebno. Većinom ukradu tudji rad, a ne implementiraju ga dobro.

Prvo stock, pa kako radi par dana dok se sve slegne, pa ako sve radi onda root i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
+1
Stok rom završava posao fenomenalno. Djilke, kakva je ruzna signatura [emoji85]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
stavis custom rom i hvalis se kako super radi, a ustvari nece da priznaju da telefon brljavi. gledao sam pre za s3 i za s4 na yt svi prezadoviljni sa novim custom romom, kad sam stavio, 1h super, a sledeci dan sam vracao na stock rom
 
Noćas stavljam telefon na punjač, kad ono odjednom se pojavi na zaključanom ekranu
276217d988fc94f776ecd8c63faeda6d.jpg

Niti sam instalirao neku aplikaciju niti čačkao oko podešavanja... da li je još neko imao ovo ili sam izolovan slučaj?
Može da se ugasi na one 3 tačkice gore desno, ali pojma nemam kako se pojavilo...
 
Samo obriši redtube i to će nestati ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Šta ti je iskustvo... Iz prve ruke :D
 
Ruka je definitivno tu igrala neku ulogu [emoji41]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
stavis custom rom i hvalis se kako super radi, a ustvari nece da priznaju da telefon brljavi. gledao sam pre za s3 i za s4 na yt svi prezadoviljni sa novim custom romom, kad sam stavio, 1h super, a sledeci dan sam vracao na stock rom
Bez uvrede, ali veću glupost dugo nisam pročitao.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
^^ Ide čovek pod mač... [emoji23]
 
Poslednja izmena:
^ Neka od njih se ažurirala i plasira ti te reklame. Na primer, ES File Explorer free je jedna od takvih.
 
Nazad
Vrh Dno