Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Ratio je najbitniji, nemojte slucajno da uzimate neki koji je ispood 78,89867567%.Pitam se kakva li ce se pesma pevati u septembru.
 
Poslednja izmena:
Samo se performanse gledaju...slusajte coveka. Nista displej, kamera, stb ratio...nebitno. ;)
Razumem ljude koji se uhvate svega i svacega, ali batalite vise pricu sa kamerama kod bilo kog telefona. Ne zanima me koji je najbolji jer su vec dosli do limita i sada ih "samo" zakoni fizike usporavaju da napreduju, i same razlike kod telefona su toliko mizerne da cu npr. ja sa iP 5S napraviti bolju fotku istog subjekta nego neko ko uzme telefon sa najboljom kamerom (bio to iP ili Android). Kada bude senzor znacajno veci (a ne moze jer za veci senzor treba vece staklo) imacemo o cemu da pricamo, ali ovako, nope.
Jedini prostori za poboljsanja kamere su stabilizacija i eventualno neke sw stvari poput VR ili emulacija DOF kao kod vecih senzora (ali koje su opet smesne).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas stigao ovaj case. Ja sam prezadovoljan. Ako nekome treba samo zastita od grebanja, prava stvar. Osecaj u ruci je sjajan. Ima i blagi lip preko kamere kao zastitu od grebanja sto je sjajno. Preporuka.
Da potvrdim za Benks
Ja inace ne koristim nikakvu zastitu, ali ovo je odlicno.
 
Može li preporuka na PM za nekog ko menja polomljeno staklo...? krastavac, beton.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Fino deluje skroz
 
Jel zna neko gde ima ok silicon sa custom printom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima neko od vas na 7+ ili 7 u gornjem desnom cosku displaya gde je ono Crno, da je kao neka ogrebotina? Ja dobio zamenski i opet imam isto.
 
Jel bi mogao da fotkas, pošto ne kontam na šta misliš?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
@Djilkosh_Ns Evo, imao na prethodnom a sad i na zamenskom na istom mestu.
865e4987a0ea72a91a9452e3a550e8af.jpg
 
krastavac imam full frame staklo, ne mogu da vidim, mada imam silver model možda se kod mene ne vidi...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazalost nema jos uvek slanje za Srbiju ili? Mislim mogao sam da narucim kod familije u inostranstvu da stigne. Nekako mi je lepo ovako samo Case. Nisam neko kome ispada telefon.
 
Pa i ja isto, samo dbrand imam i staklo. Mislim da GD Smith šalje za druge države. Za Srbiju je i dalje samo DHL i ne isplati se.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
iPhone 7

Ja imam ono staklo kao zastitu,ali ne vidim u tom desnom cosku da ima nesto sto lici na ostecenje. Kod tebe na slici deluje kao da je zagrebano staklo,ili je to ispod stakla? Mislim na staklo od displeja,ne zastitu [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni to izgleda kao da farba nestala ili tako nesto, ne znam ni ja. Imao na prethodnim i sad na zamenski koji imam tek par dana.
Kad prodjem prstom osecam sve glatko.
 
Pa jedino ako postoji neka serija sa tom fabrickom "greskom" pa ti je bas dva puta zapao takav uredjaj. Kada vec uvazavaju reklamaciju,reklamiraj dok ne budes zadovoljan,na to imas pravo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Reklamirao sam bio pucketanje ekrana i home dugme. Reklamiracu posle odmora. Treba mi sada.
 
Za ove pare i treba da reklamiras i 20 uredjaja ako nisi zadovoljan .
 
Ja sam isto razmišljao da reklamiram, video sam da su neki reklamirali telefon zbog ekrana, pa i zbog loše baterije. Kada sam video neki da izvlače 8-9h usage-a na 45-50 sati standby-a, mislio sam da je loša, ali pošto sam video kako mogu izvući slične rezultate. Da imaš 15 aplikacija u telefonu, sve ti poiskljucivano, osvetljenje u minusu, Wifi i 2G. Ne mogu tako da koristim telefon od 650e.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da li je realno da nigde u USA nema airpods na stanju!? [emoji23] Jednog drugara slap u apple store u LA, drugog u NYC. Kazu ceka se 6 nedelja i dalje..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema ni u Srbiji. Sve što stigne proda se.
 
Razmisljam ovo da uzmem. Nije skupo kao Apple resenje, a lici mi i da je tanje, uz to taman da mi izgura ceo dan i malo jace.

https://www.kickstarter.com/projects/194201420/worlds-thinnest-full-combination-battery-case-for

Evo odmah odokativno da ti kazem (moze neko da meri ako je zaludan) onde gde porede debljinu case-a dimenziijsu napisali, ali sama slika prikazuje iPhone-ov case deblji za oko 25-30%, a ne 18%. Zasto? Da bi ovaj izgledao odokativno jos manje jer ljudi nemaju osecaj za dimenzije vec porede na osnovu slika, i druga stvar da bi deo gde je Apple-ov tanji izgledao jos deblje. E sad - zale se ljudi sto Apple-ov cudno izgleda i to jeste slucaj, ali to je da bi ga lakse drzao u ruci. Kolika ti je razlika staviti u dzep nesto debelo 13mm i 15mm? Nikakva. Kolika je razlika drzati nesto u ruci cak i istih dimenzija - ogromna, jer ergonomija zavisi od dosta stvari. Po meni takve stvari se kupuju samo uzivo kada isprobas :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone 7

Cena je druga prica [emoji23]

Nemoj me pogresno razumeti, ali ne opravdavam ja Apple, samo kazem da je vecina case-ova golo g kada probas uzivo, a pogotovo oni iz kine cije su slike cesto CGI gde izgleda 2 puta tanje... Zato kazem - koji god takav battery case se uzima (vazi i za skuplje obicne case-ove) najbolje je uzivo da se pogleda :)

Edit: moj subjektivni stav je da nikad ne bih kupio takve case-ove jer znacajno uticu na ergonomiju. Ako ti treba vise baterije cesto (jer znas da neces biti negde gde mozes da punis) onda externa baterija dobra od 5-10k mAh, a ako ti je dovoljno da ti telefon vise drzi, onda bolje kupiti plus model :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja koristim xiaomi externu bateriju od 10400 mah i nikad problema nisam imao. [emoji1][emoji106]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad bih mogao da je kupim odmah bi kupio Somi PB, ali Aliexpress vise ne salje powerbank-ove :(
 
Nazad
Vrh Dno