Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Lepo ja pitam da li da prelazim sa mrtvog puvala u ETH... Sad bih imao bar 30% veći saldo.

Ulazak u mrtvo puvalo kad je odnos povoljan, potom izlazak, iskljucivo za uvecanje salda ETH...

Sad ce dezurne apologete mrtvog puvala da nam ukazu kako je sve to deo veceg Plana (koji postoji), da, evo od 2014. nismo ni svesni sta sledi™ ;)
I posle milion dumpova, dropova i failova u prognozi, JEDNOM ce mozda, zaista biti u pravu... Uz, u medjuvremenu, propustenu visestruku izmaklu dobit.
I corava koka zrno ubode...
 
ETH Balance: 377,113.666420449311671493 Ether
Novih 150 000 je upravo uletelo...
 
to je white hat adresa,ako se vec trudite da sirite fud,ajde bar malo istrazite pre toga...
 
to je white hat adresa,ako se vec trudite da sirite fud,ajde bar malo istrazite pre toga...

Razumes li ti rec kradja? Sta ti znaci white adresa? Nema white adrese nego white ili black hacker-a. To sto je neko ukrao je ukrao. Sad da li ce taj drugi neko da vrati ne zanima ni mene ni ostale. To vise nije ma mom walletu kao ni na tvom. Dok mi neko ne vrati to je ukradeno. I mani me te glupe reci FUD, imamo mi dovoljno srpskih da opisemo nesto sto nije istinito.
 
Razumes li ti rec kradja? Sta ti znaci white adresa? Nema white adrese nego white ili black hacker-a. To sto je neko ukrao je ukrao. Sad da li ce taj drugi neko da vrati ne zanima ni mene ni ostale. To vise nije ma mom walletu kao ni na tvom. Dok mi neko ne vrati to je ukradeno. I mani me te glupe reci FUD, imamo mi dovoljno srpskih da opisemo nesto sto nije istinito.
adresa u posedu white hat hakera koji je izvadio preostale eth iz ugrozenih parity walleta,pre black hakera,i isti ce da budu vraceni vlasnicima. Pre nego sto pocnes da prozivas proveri detalje.
 
adresa u posedu white hat hakera koji je izvadio preostale eth iz ugrozenih parity walleta,pre black hakera,i isti ce da budu vraceni vlasnicima. Pre nego sto pocnes da prozivas proveri detalje.

Znam ja vrlo dobro detalje. Gde si pročitao da je prvo white?
Prvo ti proveri transakcije kada su obavljene da li prvo na black ili "white". Kada se malo informišeš i vidiš da je prvo pokrao black, a onda tu trivijalnu stvar uradi "white" možeš nešto da pričaš.

Novčići su ukradeni u ukupnoj količini 375k. Ono što piše gore jeste da je to uzeto=ukradeno čim nije više u posedu moga wallet-a, a sad zvali ga white ili black videćemo koliko je white ako vrati. Do tada je i on ukrao.
 
Znam ja vrlo dobro detalje. Gde si pročitao da je prvo white?
Prvo ti proveri transakcije kada su obavljene da li prvo na black ili "white". Kada se malo informišeš i vidiš da je prvo pokrao black, a onda tu trivijalnu stvar uradi "white" možeš nešto da pričaš.

Novčići su ukradeni u ukupnoj količini 375k. Ono što piše gore jeste da je to uzeto=ukradeno čim nije više u posedu moga wallet-a, a sad zvali ga white ili black videćemo koliko je white ako vrati. Do tada je i on ukrao.
slabo si ti to istrazio...375k je white hat adresa...a black hat ima oko 150k...ukupno oko pola miliona.
 
Evo polako ali sigurno nastavlja diff gore

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pozdrav svima!
Nedavno sam poceo da majnujem etherium, i na ethermine sam podesio da isplacuje na 0.05.Adresa mi je na poloniexu, i izmajovao sam tih 0.05, ali isplata ne dolazi na poloniex.Vec je proslo vise od 12 sati.Zasto jos nije dosla isplata?Da li neko mozda ima iskustva??Hvala puno unapred!
 
neces dobiti nista dok ne skupis 1eth, vec kad skupis.........
 
^ vec je bilo slicnih pitanja...moze na polo i manje od 1 eth

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
tesko da moze ja sam imao zaostalih 0.5eth stojali mesec dana, morao sam da dokupim peko 1 da prodje pre nedelju dana
 
Ja sam podesio da isplata ide na 0.05 eth.I kada udjem na ethermine pise mi da imam 0.001 eth, jer je bila isplata.Ali ma polo iex nista nr dolazi..
 
Ima li neka pouzdana menjacnica koja prima uplate od 0.1 eth ?
 
@Zeljko

To je 1eth samo na menjacnici ili vazi generaln oza sve.
recmo local eth wallet ili onaj myethereumwallet
 
Imam jos jedno pitanje.Da li neko ima iskustva sa CEX.IO.Koliko sam gledao po netu, prvo trebam da btc prebacim na cex nalog, a onda da ga tu prebacim na paypal.Ali nisam siguran kako da prebacim btc sa poloniexa na cex..Da li mi neko moze to objasniti, inace bila je potrebna verifikacija naloga, i to sam uradio.Hvala unapred!
 
Odes na cex i kopiras depozit adresu za btc, tu adresu uneses na polu kada kliknes na withdraw btc.
 
Poslednja izmena:
Nije mi bas jasno.Ja odem na cex, i idem na deposit.Onada imam da odaberem nacin, i tada trebam da idem na CryptoCapital??Kada tu odem pise minimum 100$
 
Nazad
Vrh Dno