Šta je novo?

mtsTV GO

Upravo tako, ne mogu da verujem sta taj tim programera dopusta a i ovi iz mtsa da se ne angazuju oko svega toga da im malo kazu.
 
Drustvo, izasla nova "unapredjena verzija" aplikacije kako stoji u opisu update-a.
Verovatno dobila zvanicnu podrsku za Oreo, a sad prelazimo na P.
I uvek kasne za novim androidom.
Kad vecina pocinje da dobija novi oni sredjuju za predhodni.
Tako je bilo od 6, pa 7, pa 8...
 
Meni je i pre ovog večerašnjeg apdejta radila na Androidu Pie najnormalnije

Послато са MI 8 Pro уз помоћ Тапатока
 
Sto ne bi, nego zvanicno nije podrzana.
Radila je i meni na O, ali ako imas neki problem(sto nije tesko sa ovom app) samo ti kazu da nije zvanicno podrzana ta i ta verzija i nece da se udubljuju u problem.
 
Iskljucivo glavobolje sa ovom aplikacijom. Poslednji apdejt od pre neki dan sve s*ebo. Ne mogu da pokrenem ni na jednom uredjaju.

Послато са LG-H870S уз помоћ Тапатока
 
Sta se desava sa aplikacijom.?? Nece da se pokrene

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Iskljucivo glavobolje sa ovom aplikacijom. Poslednji apdejt od pre neki dan sve s*ebo. Ne mogu da pokrenem ni na jednom uredjaju.

Послато са LG-H870S уз помоћ Тапатока
Мени исто није хтело на телефону. Рестарт телефона решио проблем. Пробај и са брисањем кеша.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Sta se desava sa aplikacijom.?? Nece da se pokrene

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Takodje. Brisao kes, sve zivo probao, jok. Sinoc mi radila na kompu preko IE, sad ni tu nece.

Послато са LG-H870S уз помоћ Тапатока
 
Sta se desava sa aplikacijom.?? Nece da se pokrene

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Iskljucivo glavobolje sa ovom aplikacijom. Poslednji apdejt od pre neki dan sve s*ebo. Ne mogu da pokrenem ni na jednom uredjaju.

Послато са LG-H870S уз помоћ Тапатока
Ne znam momci, kod mene radi savrseno.
38c6a0a2f5bc95e10c43f68eddaa52c6.jpg
c6f53943799af953a70caaa73a22ae78.jpg
 
@salacue: Pa ti ne gledaš sadržaj koji ima 16:9 aspect ratio pa zato imaš još dodatne "crne trake".

Možda da probate da nabudžite "immersive mode" (ko ne koristi neki custom ROM koji već nudi to) QuickSettings prečicu pa da vidite kako se MTS TV Go app ponaša kad se sakriju navigation bar i status bar, da li će da se "raširi" i zauzme dostupan prostor.

Ko hoće da proba nek proba po ovom upustvu:

https://www.youtube.com/watch?v=Y70fZhmEp0I


Znači ukratko:

1) Na telefon instalirati : https://play.google.com/store/apps/details?id=it.simonesestito.ntiles
2) aktivirati "Android debugging" u Developer Options sekciji podešavanja na telefonu

3) na komp instalirati ADB drajvere, povezati komp i telefon sa USB kablom i izvršiti navedene komande.

Kod:
adb start-server
adb shell pm grant it.simonesestito.ntiles android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

4) na mobilnom dodati "Immersive Mode" toggle i nakon dodavanja klik na istu i sakrijete i status i nav bar.


Ja sam na brzinu testirao dodavanje te prečice (i zaključio da baš mora da se radi sa kompa preko adb brigde-a, jer neće uspešno odraditi poslenju komandu ukoliko se ista [tj "pm grant bla bla" je u slučaju da se direktno na telefonu izvršava] proba izvršiti na telefonu koristeći neki Terminal Emulator tip aplikacije) ali ne mogu da potvrdim 100% sigurno ponašanje MTS aplikacije pošto mi trenutno ne radi video reprodukcija na istoj jer sam instalirao Xposed Framework zbog čega telefon ne prolazi SafetyNet proveru. A mrzi me sad da to sve sklanjam sa telefona samo da bi potvdio 100% sigurno kako radi raspali MTS app pa da onda vraćam nazad Xposed setup.
 
Poslednja izmena:
Aj pogledaj kod mene, 99% popunjen ekran slikom i ne smeta mi tih 1% cak ni ne primecujem.
Boze, oko cega se neki od vas uzrujavaju.
Vecina(ne i ja meni uvek sve radi, pu,pu) bre ne moze ni da pokrene, reprodukuje sadrzaj i to je problem stvaro, a ti zapeo za mojih 3mm od ivice.
Mnogo je bitnije da svima radi pa makar imali -3mm od ivice.
Lep pozdrav.
 
Ma "super" je što tebi to ne smeta i što si zadovoljan time :)
Ali ako ja plaćam aplikaciju za koju mi provajder tvrdi da će reprodukcijom sadržaja pokriti CEO ekran (full yebeni creen) onda to zaista i očekujem. Kao što to čini EON, VLC, MX player... Da ne spominjem tek probleme sa PC browser-ima o kojima se ovde redovno kuka, štucanju strima na većini Arena kanala (osim A1), čuvenim "kod" greškama ove sprdnje od aplikacije... A da ne spominjem tek nedostatak npr. CAST opcije koja je kod većine sličnih aplikacija podrazumevana...
Mislim, ti zaista pokušavaš da opravdaš ovo smeće?!?
 
Prvo, ja je ne placam i ne mogu da se bunim uvek mi je bila DZ.
Drugo, pa o tome sam i pisao da ljudi imaju velike probleme sa reprodukcijom uopste, tako da tvoj problem je meni "smesan".
I kako ja to opravdavam "ovo smece" kako kazes, kad pisem bas o tome da mnogi imaju zamisli VECI problem od tvog, zaista mislim da su u vecem problemu ljudi koji ne mogu ni da udju u apo a ima ih kao i oni sto im app ne radi i izbacuje greske.
Naravno, svakom je svoj problem najveci, i ti si subjektivan ovde, ja gledam sa pozicije svih onih kojima ne radi, pritom ne gledajuci sebe kome radi uvek savrseno, i napadajuci app ocigledno cim pisem da vecini ne radi.
Mislis superlativ je kad o nekome lose pises?
Aj da ne nastavljamo ovo nema smisla imputiras mi ono sto nisam ni rekao ni pomislio da je apo super.
Daleko je od super, ne valja i ja je nikad ne bih placao, te te ne razumem, a sa druge strane, ako je vec placas, ne znam sta da ti kazem ili pomislim, mozda da si mazohista :) jer ja za ovo da moram da placam 200-300 din ne znam koliko je placas, stvarno ne znam.
Naravno smeta CAST i meni zato i pisem da app ne valja.
 
Najveća stvar je što je preko mts broja besplatno gledanje, odnosno internet saobraćaj se ne naplaćuje.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jel moze neko da mi objasni kako izgleda zamena uredjaja. Imao sam samo na telefonu i kad sam zeleo da dodam na laptop, on mi je prijavio da imam maksimalan broj uredjaja prijavljenih. Kad sam kliknuo u redu, izabrao sam poslednji uredjaj, mada ni jedan ne znam koji je i onda sam izgubio mogucnost gledanja na telefonu. Sad na telefonu ne mogu da imam mts go, jer ne mogu da izvrsim zamenu jer kaze The subscriber does not have the access permission.
 
Kako da promenim uredjaj na mts go?. Kada se odjavim sa telefona i kad hocu da se prijavim na drugi uredjaj ,poruka - dostigli ste 3 uredjaja.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Шалабајзер 100%.
Мени ни не ради 107011 и сликај се.

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Kome se pojavljuje greska 105401 a ima magisk, neka ode u magisk hide i stiklira mtstv go aplikaciju. Posle toga rade svi kanali...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Apsolutno koristan savet. Kada sam ovo uradio sve radi kako treba...Hvala. [emoji106][emoji106]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
^
To svi znaju to je savet odavno i pisao sam i ja i jos neki ranije kako resiti problem kad je ta greska.
Ali je teze(nemoguce) resiti problem kada je greska 107100 tad ne pomaze sakrivanje niti bilo sta drugo, naprosto tada reprodukcija nece da se pokrene i cao.
 
Ne, cist Kodi, GREEN addon i MTS TV GO preko kompa...[emoji106]
Nisam provalio da li moze multiwindows...

S tim sto je slika na MTS GO razocaravajuca....[emoji26]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kada odem na aktivaciju tv go pise da se usluga placa 199 gin. Besplatna je za korisnike BOX-a do 31.12.2018. Inace sam na BOX-u 4. S...e ili greska.
 
Nazad
Vrh Dno