Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A preko koje pošte i koliko ti je putovala iz Kine?

Послато са Redmi Note 4X уз помоћ Тапатока

Posta je: China Post Registered Air Mail

29.10 Naruceno
30.10 Pokupio kurir u Sangaju
02.11 Stigla na aerodrom u Pekingu
04.11 Prosla sve carine i spremna za transport
07.11 Poletela iz Pekinga
08.11 Sletela u Bec
13.11 Sletela u Beograd
17.11 Otpremljena za Kragujevac
 
Kod mene nema tih promjena, samo kad napusti Kinu i sleti ovamo. Beča ne vidim. :)

eeca688572099dc257341074e47a3e75.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kako vidim na sajtu sindikata Pošte, štrajk je počeo jutros u 7h.

Inace čekam jednu pošiljku da stigne, naručena 10.Okt, a Kinu napustila 1.Nov (China Post). Sve se nadam da nije još stigla zbog štrajka, a ne iz nekog drugog razloga. Ostalo još 18 dana do zatvaranja porudžbine na AliExpress-u.

Screen Shot 2017-11-21 at 13.14.26.png
 
Kako vidim na sajtu sindikata Pošte, štrajk je počeo jutros u 7h.

Inace čekam jednu pošiljku da stigne, naručena 10.Okt, a Kinu napustila 1.Nov (China Post). Sve se nadam da nije još stigla zbog štrajka, a ne iz nekog drugog razloga. Ostalo još 18 dana do zatvaranja porudžbine na AliExpress-u.

Pogledajte prilog 241001
Ja sam jutros primio pošiljku iz Kine u nedelju stigla na carinu nije carinjena ponedeljak otprema utorak kod mene...

Послато са Redmi Note 4X уз помоћ Тапатока
 
A znas li kada je tvoja posiljka napustila Kinu?
Po ovome 8.11 imao sam pakete ranije preko China Post ali nikad ovoliko dugo putovanje. Obično kad mogu biram Hong Kong poštu ili Singapursku. Moje iskustvo China Post najsporija.
68555f459113a381289f3d30dc8881f1.jpg


Послато са Redmi Note 4X уз помоћ Тапатока
 
Ja imam neke jastučiće za sluške i dalje negdje u Kini poslije ravno 30 dana, a već mi stižu stvari od 11.11 polako...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Od 11.11 ti stižu? Pa to teško.
 
Meni je paket od 9.11. juce stigao na carinu tako da ono...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I koliko je slanje?
 
Sad gledam neke moje stvari, nisam ni proveravao, meni od 14.11 već stigle juče stvari na carinu, sa GearBest.
 

Prilozi

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    156.2 KB · Pregleda: 99
Proslo carinu tj verovatno nije ni zadrzavano tj sutra isporuka
a4292a15abf3c05e3ec4ee295402a0fc.jpg


Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Meni isto od 11.11 stigao na carinu pre 3 dana. Neverovatno.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Vi naručili svi 11.11, a ja naručio 8. kao ajde malo ranije da me ne zahvati ovaj haos, kad svima pre stiže nego meni. Eno zaglavljeno na aerodromu negde i ne mrda.

Sent from dark edge
 
Ja narucio jos 30.10 i jos ni traga ni glasa...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Pise tako
87b2f7e85a74a565dd23d54a0e8d07c2.jpg


Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Aaa ok, nije se videlo na prvoj slici...
Meni vec dva dana stoji status 'za carinu', pa reko mozda su otpremili a nisu updateovali status...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Vi naručili svi 11.11, a ja naručio 8. kao ajde malo ranije da me ne zahvati ovaj haos, kad svima pre stiže nego meni. Eno zaglavljeno na aerodromu negde i ne mrda.

Ovo ide preko Netherlands Post Registered, malo skuplje za koji cent sa praćenjem od Sweden Post Registered.
Sweden Post Registered definitivno sporija, poslali 3 dana radnije:
 

Prilozi

  • 22.JPG
    22.JPG
    43.5 KB · Pregleda: 84
Uzeo sam par stvarcica 11.11 i svima se statusi na pracenju menjaju i nesto je cak i stiglo... osim jedne koja ide preko Singapore post, vec 8, 9 dana stoji status waiting for pick up, jos je prodavac bukvalno u poslednjem minutu poslao paket pred istek roka, malo mi je sumnjiv... I pre sam dobijao preko Singapore post i nisam imao problema... Jel se nekom desilo da toliko stoji paket na preuzimanju?
 
Ljudi može li Swiss Post da se prati kad paket uđe u Srbiju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno