Šta je novo?

Vracanje podataka posle Factory Reseta

probotzor

Slavan
Učlanjen(a)
22.04.2012
Poruke
4,696
Poena
315
Da li postoji neki nacin da se vrate podaci posle factory reseta android tableta?
Tetka mi je donela tablet koji nije mogao da se upali,pa sam usao u recovery i odradio factory reset i upalio se,ali ona slike nije sacuvala na sd vec na internu memoriju :/
 
Imaju valjda neke aplikacije na play store-u koje pokusavaju restore nekih podataka, sto ce reci trebalo bi da je moguce - probaj, kucaj npr recover deleted photos pa vidi...
 
ma guglao sam,ali su sve neki lazni programi sto kazu,e sad ako oces recovery onda plati
ili neki koji traze da povezem tablet kao mass storage,a on podrzava samo mtp posto ima android 4.3
 
ma probao sam juce jedno 10 programa,izmedju ostalog i te i svi su lazni
 
nista bez root-a... ja sam greskom pre par meseci obrisao celu galeriju i uspeo sam da povratim mozda oko 20 % fajlova :(
 
Root + Disk Digger... vraca sigurno.
 
jel moram da budem ulogovan na njen google account?
evo sad sam rutovao tablet i probao,ali mi nije nasao nista njeno
 
a svi ovi drugi programi preko pc kao vide neke fajlove,a za recovery traze da se registruje
 
Probaj da nadjes cardrecovery, ali full verziju.
 
gomila programa trazi da tablet bude poezan kao mass storage,tj kao disk drive,ali od ovi noviji androidi ne podrzavaju mass storage
 
Ja sam preko programa recuva vratio slike sa externe sd kartice.Recuva program sam instalirao na laptop-u i onda externu karticu ubacio u citac kartica na laptop-u i vratio mi je sve slike koje sam greskom obrisao.
Trebalo bi da je slicna procedura i kod tebe.
 
ajde probacu to,ako budem imao vremena,posto ona sutra ide nazad u grcku,a danas je bozic

hvala na pomoci
 
Samo oprez upravo zbog par slika moj drugar je pokvario plocu na s4. Valkda je mob bio preopterecen.
 
Ne može se pokvariti ploča tek tako.
Kako je pokvario ploču, imaš li još podataka šta je tačno radio i šta se tačno desilo?
Nema nikakve opasnosti, ovo je obično čitanje podataka.
Ako je uredjaj hardverski zdrav naravno, a ako nije može da izdahne bilo kada i prilikom bilo kakvog korišćenja.
Ja na tabletima imam već dve godine svakodnevni upis i brisanje desetak i više gigabajta i ništa se nije desilo kao što je i prirodno.
 
Nazad
Vrh Dno