Šta je novo?

LG G Flex 2

Pa da, tu sam temu i izlistao, vidim identican problem, nego primetio sam da kod nas niste pisali o tome pa da proverim koliko je vas zahvaceno jos time
To je prva mana koju sam primetio, inace sam picajzla za ekrane samo takva, medjutim ovo mi skoro i ne pravi neki problem, jer valjda sto je sve ostalo na ovom telefonu odlicno i po mom ukusu
 
И код мене је тако, згрозио сам се када сам пребацио Тапаталк на тамну тему. :d
 
Pozdrav ljudi, planiram da uzmem telefon pa se troumim izmedju xperia z2, g3 i g flex 2 pa me zanimaju uobicajne mane ovog telefona, citam temu i vidim da nema problema sa zutim flekama kao g3, ali kakva je baterija, kakvo je stanje sa xda podrskom(romovi, kerneli), da li ste imali sa pregrevanjem s810 ? Moram da napomenem da me igrice ne zanimaju ali da znam da opteretim telefon programima(tipa skajp, chrome sa par tabova, fb mesindzer, slusanje muzike itd sve u isto vreme mada retko)
 
Jeste pogledali vas displej na sivoj pozadini? Nadjite neku staticnu sivu pozadinu, meni je uzas :D koliko vidim 90% ima isti problem, sve u nekim zutim mrljama ko da se neko ispisao po toj boji, ostale boje su u redu

Siva boja je katastrofa! jedina i najveca mana ovog telefona.
 
Pozdrav ljudi, planiram da uzmem telefon pa se troumim izmedju xperia z2, g3 i g flex 2 pa me zanimaju uobicajne mane ovog telefona, citam temu i vidim da nema problema sa zutim flekama kao g3, ali kakva je baterija, kakvo je stanje sa xda podrskom(romovi, kerneli), da li ste imali sa pregrevanjem s810 ? Moram da napomenem da me igrice ne zanimaju ali da znam da opteretim telefon programima(tipa skajp, chrome sa par tabova, fb mesindzer, slusanje muzike itd sve u isto vreme mada retko)

U svim poljima je bolji od z2 i g3 osim podrske na xda. Zakljucan je bootloader i nema nijedan rom.
Pregrevanja nema uopste, radi fluidnije od g3, baterija je bolja, jedino je kamera za nijansu slabija...
 
Koliko u proseku izvlacite SoT-a? Velika zamerka mi je to sto nema romova, na svakom telefonu do sad sam menjao sistem...
 
Na z2 ti je baterija najbolja, ali meni je ovaj telefon mnogo lepsi i uzeo bih njega pre ova dva jer je noviji
 
Da na z2 je bas odlicna baterija, drug ga ima. Ni ja nisam bas odusevljen dizajnom i ekranom od z2, deluje previse taman dok se ne pojaca osvetljenje na maksimum, a i od z2 kamere sam ocekivao mnoogo vise...

I dalje je aktuelno pitanje za SoT na g flex 2

Zasto je g flex 2 tako jeftin? Gledam po oglasima za 250e ima nov star nedelju dana dok z2 za te pare minimalno star pola godi e
 
Pa iscitaj temu, bilo je reci o bateriju, pricali su oko 4 do 4-5h SoT, prosek neki. A i ja sam to jednom isto pitao u ovoj temi sto je toliko jeftin, ima snapdragon 810 itd i kao odgovor sam dobio da se slabo prodaje i da su se cene spustile da bi ispraznili zalihe. To da malo ljudi ima flex 2 je tacno.
 
Moje misljenje je da su oborili cenu jer je ostala u senci pored g4, a i zbog price o pregrevanju. Napravili su veliku kolicinu na lageru i morali su da rasprodaju. U startu je cena bila kao g4 i zbog toga se slabo prodavao...
 
G flex 2 idalje ima ludacku cenu u mtsu, ali kad pogledamo po drugim neovlascenim prodavnicama cena je dosta niska.
 
Najverovatnije cu onda za g flex 2 da se odlucim, telefon je prelep i jos ako se nov moze naci za 250e to bi bilo sjajno
 
I meni je lep telefon bas, sad imam g2, i g flex 2 je po meni mnogo lepsi i od g3 koja se smatra lepim telefonom. Neki ce da prozivaju da je plastikaner obicni ali meni se svidja dizajn i taj zakrivljen ekran vise nego edge telefoni
 
Taj s6 edge mi se ne svidja, ima ga gazda jedne firme sto mu radim neku android aplikaciju i telefon je neverovatno lak sto mi je odvratan osecaj za premium telefon, druga stvar koja je po meni losa je ta sto u toj aplikaciji imaju neke tabele i bukvalno celija krece od pocetka ekrana tako da su te celije na ivicama savijene, ne znam kako da objasnim ali nije pregledno, bar meni, ali njemu se svidja...
 
U svim poljima je bolji od z2 i g3 osim podrske na xda. Zakljucan je bootloader i nema nijedan rom.
Pregrevanja nema uopste, radi fluidnije od g3, baterija je bolja, jedino je kamera za nijansu slabija...
Nije tacno. Po svim poljima je losiji od Z2 osim toga sto se tebi dizajn vise svidja.
 
Z2- bolja baterija i izrada
Flex2- dizajn, kamera, fluidnost, performanse, cena, možda ekran mada su tu negde
Svako ima svojih prednosti
 
Od kada je flex fluidniji od z2? Jel to neki novi softver toliko ispeglao stanje?
 
Dizajn je vrlo subjektivan pa cu to preskociti, kameru nisam imao prilike da vidim, fluidnost je sigurno na strani Z2 kao i performanse, ekran sasvim sigurno nije bolji na Flexu.
 
Не знам како ради Z2, али на Flex-у све лети што се тиче флуидности.
 
Sto se tice z2 ni sa fluidnoscu nisam odusevljen, sad na s3 neo koristim cm12 rom i kada listam stranice u app drawery sve ide glatko kao da radi na 60fps(sto bi i trebalo tako da radi), a na z2 ide glatko ali ja kao da primetim da nije to to, kao da radi na manje fps i kad brzo prebacujes vidi se razlika izmedju z2 stock rom i s3 neo aosp rom... Sad ne znam da li sam ja lud ili sta... Isto je i sa bratovom xperiom m4 aqua, kada se spusta notifikacioni bar kao da radi na 20fps, nije glatko
 
Ne mozes narodu udovoljiti :D

Da vijam nove po oglasima ili neko ima da preporuci radnju/prodavca ?
 
Poenta je da za 200 eur nema bolji... Dzaba vam sva poredjenja.
 
Upravo se pojavio jedan na oglasima za 200e a ja juce uzeo za 250e :skenj:
 
U svici sa 2 godine internacionalne garancije, ovo kod nas boga pitaj sta je.
 
Moze su nabaviti od ovih preprodavaca sto sonese iz Madjarske,oko 260 evra za verziju sa 2gb rama...realno za te pare nema bolje...5.5 inca fhd ekran,s810 zverina...
 
Jesi ti uporedjivao pa si siguran da je z2 bolji? A performanse su sigurno bolje pogotovo kad su zahtevnije igre u pitanju zbog sd810 i adeno 430.
 
Koliko dugo, prva 3 minuta :D
 
Nazad
Vrh Dno