Šta je novo?

Windows (phone) 10

Meni se predikcija stalno zaglupljuje... Simptomi različiti, ako jednako neuspešno se leči...

Života mi ako nisam hteo da te pitam dva pitanja, koji ti je maternji jezik i jel nogama pišeš. Ponekad se pet minuta češem po glavi šta je pisac hteo da kaže. Sad sve jasno, izvini.
 
Života mi ako nisam hteo da te pitam dva pitanja, koji ti je maternji jezik i jel nogama pišeš. Ponekad se pet minuta češem po glavi šta je pisac hteo da kaže. Sad sve jasno, izvini.

Izvinjavam se zbog toga, ali to je upravo ta pomenuta zaglupljena predikcija. Kad bi mi radila normalno, onda mi ne bi ispravljala gluposti koje ne trebaju da budu ispravljene, i sve bi bilo super, a ovako... Šta da ti kažem... :) Taman se naviknem da mi radi normalno, i onda je sve super, a čim zaboravi dodate reči, to koje se češće koriste i u kojim kombinacijama, počinje pakao sa ubacivanjem reči "ali" umesto "ako" i slično. Pišem sa swipe-om, znam, bolje bi bilo da ne pišem tako kad mi ne radi ljudski, ali brzo sam se navikao na njega, i kad funkcioniše kucanje ide daleko brže i lakše - levom i desnom rukom bez problema, u busu uz drmanje, kako hoćeš! Valjda će biti bolje sa redstone-om.

Naravno, ne želim ni da se "pravdam", uzeću tvoju primedbu u obzir, i trudiću se mnogo više da mi se glupe greške ne dešavaju.
 
Insajder vest - call recording ne dolazi na starije Lumije.
 
a pojavio mi se call recording na nekom od prethodnih insider buildova na 830 pre neki mesec... posle je nestao opet posle update-a. kao i 3g only i 3g&4g only opcija.

Poslato sa Note 3
 
a pojavio mi se call recording na nekom od prethodnih insider buildova na 830 pre neki mesec... posle je nestao opet posle update-a. kao i 3g only i 3g&4g only opcija.

Poslato sa Note 3

Na Redstone postoji 3g only opcija . Mada pored Telenor "pametne mreže" se ne usuđujem to da koristim :D
 
Pod terminom "starije", misliš li na one koje su došle sa 8.1? Interesuje me l640ds, ukoliko ne dobijem snimanje poziva moram je se odreći. Inače sam zadovoljan.
Do sada se uvek mislilo na njih kada se spominju “starije“ lumije, tako da je i ovaj put najverovatnije tako.

Kao što na računaru teraju ljude da pređu na Windows 10, tako i ovde traže način da nateraju ljude da kupe Windows 10 uređaje.

Sent from HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristim verziju 420. Kada mogu da očekujem da ću dobiti 3g only opciju i kako mogu da je uključim ? Pošto mi izuzetno ide na živce prebacivanje između 2g i 3g
 
Pa to prebacivanje sa 3G na 2G nije to telefona nego do mreže, u mojoj sobi nema 3G i sam se prebaci na 2G.
Ako na to misliš, a inače u podešavanjima imaš da biraš 2,3,4G.
 
Ali treba valjda tu opciju da dobijemo sa redstone nadogradnjom.
 
7d84f31a6d512c0dceb2b1ed9ec322c0.png


Zbog ovoga sam imao problem da povezivanjem s kompjuterom. Kad stoji da me ništa ne pita, telefon mi se' na dva od tri kompjutera nije pojavljivao u my computeru, a sad kad me pita, pojavljuje se' telefon bez problema.
 
I Outlook ume da budali na zadnjem bildu ali na veze, čekam početak idućeg meseca da bi mi m*ajmuni dozvolili restore jer sam menjao alt. mail
 
Gledao sam na youtube da nije toliki problem da sam uradim. Pitao sam u jednom servisu i lik mi tvrdi da ima dvije vrste touch screen-a i da ako uzmem pogresan da cu imati kande obrnuto?
 
Evo kako kod mene izgleda Almighty Windows 10 Lumina Universe Starship Edition:
wp_ss_20160627_0001.png

Raspad sistema, samo mi falio jos BSOD. J***m im mater raspalu vise, i to mora u sred posla da ga zatupi... Cast izuzecima kome radi odlicno, ali ja gori OS u zivotu koristio nisam, kod mene su oni odsvirali i mogu da se nose u 30000000000 picke materine.
 
E sad si ga nadrljao kad krenu izlivi fanbojizma... :d

Sent from HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Durlan, ne laži. :D To i moja baba zna da napravi u Photoshopu, Corel PhotoPaintu i Gimpu. :d
 
Lepo mu piše search :D Da je otkucao nešto pojavilo bi se .
 
Kamo srece da lazem i jos da me neko placa...
 
Ma, ne pojavljuje se nista! Nije hteo da mi radi 3G i rekoh, ajd' da ga ugasim/upalim i posle toga prc. Jedino dobijao od Sofascore notifikacije za utakmicu i to ne pise naziv app, nego putanja do nje... aklsjasda.sofa.score.microsoft.sjasdajsdas... Otisao da isprobam neke slusalice, morao preko settings da udjem u storage i odatle da pustim muziku... Sad sam povukao backup, skida mi igre koje su bile na kartici, a on svlaci sve na tel... Sad moram da mu dezuram da ne popuni memoriju telefona, da cim skine nesto prebacim na karticu, inace novo ****** u najavi... A, nema ih u store da otkazem skidanje... :wall:
 
BTW da li se zna datum kada ce pustiti apdejt za Win koji je u najavi ne zurim nego pitam iz ciste radoznalosti.
 
Koliko znam ništa još zvanično nisu objavili, ali kontam da su već isplanirali odlaganje. :d

Sent from HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Ne verujem da će biti odlaganja Redstone je došao do kraja razvijanja, ostalo je da kroz par update-a isprave greške koje su korisnici prijavili i to je to.
Najverovatnije izlazi 14.7 ili 29.7 ( logičnije jer je u pitanju Anniversary Update)
 
E sad si ga nadrljao kad krenu izlivi fanbojizma
Ma jok, nema toga više, čak i hardcore su priznali da imaju bagove ali da ne obraćaju pažnju na to.

Meni danas navigacija počela da radi normalno, pa se zamrzla i to trajalo 5m, onda nastavila da radi normalno.
 
Ma jok, nema toga više, čak i hardcore su priznali da imaju bagove ali da ne obraćaju pažnju na to.

Meni danas navigacija počela da radi normalno, pa se zamrzla i to trajalo 5m, onda nastavila da radi normalno.

Nemam pojma da li me smatrate fanbojem ali kako god meni sve radi ok nemam bagova da prijavim i to je to. Pozdrav hejteri :)
 
Malo po malo,sve moje bliske prijatelje,saradnike ,clanove porodice sam ubedio da predju na wp,bitno je da su svi oni (pre)zadovoljni promenom.
 
Nazad
Vrh Dno