Šta je novo?

iPhone 6S / 6S Plus

Sce jedno je razlika je samo u fles memoriji... pase sve i nije neka teska sljaka, kedino sto ne znam kakva ce griza savest biti sto nosis polu kraden tel :)
 
Pa sad...kraden - ne kraden ja cu posteno da ga platim. [emoji1] A to valjda vise zavisi od maticne...tj. imei ide sa maticnom, a ona je legalna, tj. taj razlupani je njegove sestre. Jedino te nisam razumeo ovo za memoriju? Mogu li da uzmem recimo 6s zakljucan od 16gb ( kontam najvise se isplati jer je najjeftiniji, a meni svejedno, jer valjda memorija ide sa maticnom, pa cu svakako imati 128)? Samo ako nije nesto problem u dizajnu unutra da je mozda malo drugaciji oblik maticne pa da moram da ganjam bas od 128gb.
 
Mozes bilo koji. Moraćeš da prebaciš i home dugme od tog razlupanog ako hoćeš TouchID da ti radi - ono je upareno sa matičnom.
 
I pazljivo skidaj flat sa ekrana moras vrlooo pazljivo... govorim za flat od touch id
 
Desava li se nekom da kad uzme telefon ne radi touch id? Moram ukucati sifru, a nakon toga normalno radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Desava li se nekom da kad uzme telefon ne radi touch id? Moram ukucati sifru, a nakon toga normalno radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Stalno. Ja ukljucujem ekran da bih video koliko je sati ali koristim kažiprst na kojem nisam otisak ostavio. Nakon par paljenja ekrana uvek mi zatraži passcode da bih mogao otiskom da otkljčam.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
A zar se ne upali ekran kad uzmeš telefon u ruke ?
 
Ne podižem ga sa stola. Inače se pali naravno.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pa jel ti piše odmah ono da je potreban passcode da se aktivira TouchID? Ili ti jednostavno ne prepoznaje prst? Passcode je neophodan kad 5 puta ne očita otisak (stalno mi se dešava kad je vlazan prst), telefon je resetovan/ tek upaljen ili nije korišćen duže od 8 sati.
 
Desi se da koristim telefon, odradim sta treba i stavin ga i dzep. Nakon 10ak minuta izvadim telefon iz dzepa, ekran se ukljuci i trazi mi sifru da ukucam. To mi se desilo danas i juce...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da,i meni se to cesto desava..
A jel vam se desava da nekad iz nekih aplikacija nece da vam se podigne ovaj slajder dole sa osvetljenjem jacinom zvuka i prečicama? Hocu da izludim od toga. Isto i notifikacioni panel gore,mada to vrlo retko.
Mnogo me cudi da Apple dopusta ovakve bagove.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Desava se i meni to ali ne mogu da se setim koja app je u pitanju. E sad, ne znam da li je do iOS-a ili same app


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da,i meni se to cesto desava..
A jel vam se desava da nekad iz nekih aplikacija nece da vam se podigne ovaj slajder dole sa osvetljenjem jacinom zvuka i prečicama? Hocu da izludim od toga. Isto i notifikacioni panel gore,mada to vrlo retko.
Mnogo me cudi da Apple dopusta ovakve bagove.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel imaš foliju? Staklo?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Imam staklo ali ne verujem da je do toga jer kada sam na homescreenu normalno radi,a evo sada dok kucam preko SwiftKey-a nema sile da ga digne [emoji2] izadjem na homescreen opet radi normalno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je do SwiftKey-a, nema sile da se digne CC dok se koristi tastatura, isto tako je i kod mene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne može preko tastature... Inače meni se ne dešava to za traženje šifre... Jedino ako ne očita prst i sl 5 puta.. Samo od sebe ne.. Isključio sam to da se pali fon kad ga podigneš nervira me jer se nekad pali kad ne treba..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Desava se i meni to za kucanje sifre ali ne tako cesto, uglavnom kad ne koristim telefon duze vreme a to je kad se spava :). Btw desava mi se da kad brisem neciji poziv iz recent nmg da ubrisem. Ja slide levo a ono se vrati. Nemam nikakvo staklo a imao sam pa skinuo jer sam mislio da je do toga...
 
proverite: settings/control center/access within apps
 
I pazljivo skidaj flat sa ekrana moras vrlooo pazljivo... govorim za flat od touch id
Hvala na savetu, mada mislim da cu ga ipak odneti u neki servis da oni to odrade...naravno pod uslovom da bude nesto od toga.
P.S. Nadam se da sve to receno vazi i za ip6, posto drugar rece da nije siguran dal se radi o 6 ili 6s?
 
Poceo i meni da baguje pri ulasku u kameru. Pocrni ekran i ni da cuje dalje. Danas prvi put i pre par minuta po drugi put. Pomaze mu samo hard reset


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozes i da je sklonis iz background-a i pokrenes.
 
Ako mu zakove ko meni na 7 ne mozes nista da uradis, bukvalno ne reaguje na nista.
 
Ako mu zakove ko meni na 7 ne mozes nista da uradis, bukvalno ne reaguje na nista.

Meni zakovala na 7+ i držao sam power dugme i uspeo da je resetujem. Inače mi se prvi put juče ovo desilo. Na 6S nije ni jednom.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Ne reaguje na komande. Moram da drzim home+power i da ga rest


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Desava li vam se da vam baguje 6s poslednjih dana? Npr kada nekom hocu da slikam nesto direktno iz wa, zabode da moram home+power? To mi se skoro desavalo i pri direktnom ulasku u kameru i sve se to resava samo home+power. Cudno je da se to desava na ovom novom telefonu koji sam dobio od istyle-a jer je se stari samo ugasio i nije davao znake zivota. Sa starim sam bas bio zadovoljan, nikad nikakav bag ili problem, dok sa ovim zadnjih par dana mora bar jednom dnevno da padne hard reset...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
drugarica ima problem sa 6s, kad udje recimo preko inst u kameru ili ovako da snimi nesto telefon joj se ugasi, i par puta so to vec desavalo, i palio se , medjutim danas mi kaze ne moze da ga upali uopste i pokazuje da je baterija prazna trazi punjac, stojao je ceo dan na punjacu i dalje nista, ona je kao probala hard reset, mada nisam siguarn dal je lepo uopste, elem ako hard reset ne upali, DFU reset onda?
 
DFU. Set up as new. Ako ni to ne upali, pravac iStyle.
 
Nazad
Vrh Dno