Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (NeoScrypt)

Samo supportuj La i za dan dva ces imati kolicinu. Ovde cemo brzo na 10c doci...30-40c je vec ozbiljna igranka
 
Skakace i on itekako, samo da dodje na red.

Nego, gde ga vi pazarite? Bittrex?

Pa bre, ja hteo za 6-7 BTC-a da ga uzmem ali je orderbook takav da bi duplirao cenu.

S obzirom da je imao par pikova na 2200sat kontam da se jos uvek akumulira. Ja swingujem sa nekom malom kolicinom izmedju 2200 i 1600 i uhvatio sam par talasa. LA, ako hoces da uletis poslusaj toogooda, ako se pojavi sell order nisko pojedi ga pa ce iz besa dampati jos toliko :smoke:
 
FTC i LTC idu gore sa BTC pikom...i tu mozemo ocekivati kraj BTC pampa :)
 
FTC i LTC idu gore sa BTC pikom...i tu mozemo ocekivati kraj BTC pampa :)

Mozda si u pravu, al verovatno da nisi :)

Sta je tu je, zaglavljeni smo, mozda je to i dobro :) Sto se LTC-a tice, on je svoj pump imao, FTC je stao na po puta...
 
...po tebi je stao na po puta...ako pogledas 1month graf bice ti jasnija slika :)
 
...po tebi je stao na po puta...ako pogledas 1month graf bice ti jasnija slika :)

Pa dobro, na prvoj stepenici. Sa ovolikim BTC-om, plafon se psustio drasticno...mislim da je 10K nedostizno, ali cu ostaviti 100K za svaki slucaj.
 
5-6k je realno...10k je odlicno preko toga je misaona imenica...FTC kao i svaki aktivan alt mora dostici neki svoj priblizan ATH u $.
 
@student imas kupovinu 100k na 1472 poziciji
 
Poslednja izmena:
Pa jeste ali ako ti je trebalo vratilo bi se gore brzo...nego sto mislis da si zakasnio ;)
 
student hteo si da dumpujes?

Hteo sam da dampam btc na 2680+ na btc-e jer je ovo bilo ocekivano. Postojao je nakratko support 188k na 1550 ili 1560, ne secam se. Izracunao sam da me je tih 188k kostalo ispod 1000$ a da se u tom trenutku moglo prodati za 7K+ $. I dok sam se ulogovao na glupom telefonu baja sklonio. Nije mi frka za ftc, izgleda prilicno zdravo, ali svakako ih imam previse a ovo je bila dobra prilika zbog ATH BTC.
 
Poslednja izmena:
I posle crvenog talasa kod svih, prvi koji ulazi u zeleno jeeeeeeeeeeee...:D

Sad ce FTC da popuni sve rupe. :smash:
 
da se odbije hoce (sve) sigurno, samo ne verujem da ce mnogo...

jedino se uzdam u to polovljenje,ako uopste moze da utice na cenu. inace, nikakva vest, nikakvo desavanje... ocekuje se skok samo zato sto je skakao pre - nidje veze
 
Pa sta ima veze sa skokom ili padom...da nije ltc mozda...sto pada sada, samo zbog btca se sve desava...ne treba ziveti u iluziji da ima nesto veze sa necim osim sa btcom!!!
 
Nazad
Vrh Dno