Šta je novo?

Feathercoin [FTC] (NeoScrypt)

Idemo gore ja mislim 99%...do 5k bi trebli dohvatiti...dalje nemam pojma videcemo
 
"tiha voda breg roni"....možda ti je daska za surfing prevelika za ovu "vodu"....:d

Pa nije, odvadio sam malo pre par nedelja, al mislim da bi srokao cenu do 1000 kad bih sve dampnuo. Zato mora strpljivo, ipak sam ocekivao histericniji rast s obzirom na skoro ubijenu cenu i s obzirom na BTC ATH. Mislim da bi bilo super da se pojavi neki novi dev sa novim "idejama". Na primer, kod VIA coina se pojavio novi DEV pre malo manje od godinu dana, a posledica je rast sa 2K na 80K u tom periodu...
 
Pa dobro ako ti odgovara cena za dump moža bi i mogao malo da promrdaš berzu, čisto da vidimo koliko u stvari ima podrške za ovu cenu tj. da li će je iko braniti...
 
Pa dobro ako ti odgovara cena za dump moža bi i mogao malo da promrdaš berzu, čisto da vidimo koliko u stvari ima podrške za ovu cenu tj. da li će je iko braniti...

Pa posle skoro 6 meseci cekanja, odgovara mi samo preko 10K sat. Sve ostalo me apsolutno ne zanima...Da sam uzeo pre dve nedelje po 800 prosek ovo bi mi odgovaralo. Ovako, jok.
 
Poslednja izmena:
ako ces da dumpujes javi, taman kad oboris cenu na 1000 da kupim malo :d
 
Pa posle skoro 6 meseci cekanja, odgovara mi samo preko 10K sat. Sve ostalo me apsolutno ne zanima...Da sam uzeo pre dve nedelje po 800 prosek ovo bi mi odgovaralo. Ovako, jok.

Ček' bre, ako se dobro sećam bilo je ispod 800 pre 6 meseci....ne kontam...jedino ako misliš da bi bio na "gubitku" jer si na drugima mogao uhvatiti veći profit....
 
Ček' bre, ako se dobro sećam bilo je ispod 800 pre 6 meseci....ne kontam...jedino ako misliš da bi bio na "gubitku" jer si na drugima mogao uhvatiti veći profit....

Ja nisam torbar i mrzim kad su mi konji zakljucani predugo. Da, mislim da sam na "gubitku" jer nisam ostvario veci gain. Od svih konja FTC je ubedljivo najmanje skocio, sto znaci da smo za sada napravili najgori moguci izbor...Ali, to se moze u danu promeniti, videsmo to vec mnogo puta.
 
ja bio na trosenju i sve sto ide uz to :)

@student
ftc je u $ skocio 20x i vise malo tako da nije malo otisao, odnos btc/ftc je drugaciji ali i to ce se sada promeniti :)

@karanovicz

ako bude puvanje onda ocekuj odbijanje brzo...ovo mi izgleda kao namestanje pred skok ali ovde se nista ne zna.

Ako nista drugo naucio sam se strpljenju do jaja :)
 
Sta je tada?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pokrecu paniku pred polovljenje. Jel zna neko kad je tacno?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno