Šta je novo?

Potraznja filmova koje smo gledali ali ne znamo kao se zovu

Da li neko zna kako se zove film, cini mi se da grupa devojaka krece u posao organizovanja poker partija u nekom hotelu?

edit: nasao, Molly's Game
 
Poslednja izmena:
E ovako, pokusavam da se setim kako se film zove, al' nema sanse :) U pitanju je horor, kasne 80-te ili mozda 90-91. Radnja je u nekom malom US gradu, gde se izliva cisterna sa nekom hemikalijom. Pre toga je neki tinejdzer zaginuo u saobracnoj nesreci, i lako je za pretpostaviti, hemija ga je ozivela i krece cirkus :) Film je B ili C produkcija, ali je u to vreme bio prilicno distribuiran putem VHS-a.

Ako ko ima ideju koje je ime filma... :)

Toxic Avenger , legendarni troma dijamant
https://www.imdb.com/title/tt0090190/
(obavezno skini uncut verziju)
 
ajde da probam

Noviji film, mislim da je spanski ili italijanski, dve zavadjene ekipe kriminalaca, prebiju nekog klinca pa onda zarate. Glumi jedan istetovirani celavi, postoji neki matori kog niko ne sme da dira, i koji ih kao miri a izresetaju ga na kraju

Trazi mi brat neki gangsetrski a nikako da se setim imena :)
 
Gomorrah
 
Suburra

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Реци буразеру да пре филма одгледа и серију :) има је на нетфликсу, а управо се снима и трећа сезона... Одлична серија...
 
Kako se zove ovaj film, nisam ga skoro gledao, a nikako ne mogu da se setim imena... Glavni lik stalno menja drustvo, krug ljudi i prijatelja sa kojima se druzi, mesto zivota, samo da ga ne bi provalili da uopste ne stari i na kraju se otkriva da je on neko bozanstvo ili tako nesto??Ne mogu glumca, a ni radnje u potpunosti da se setim... Hvala
 
Da nije The Man from Earth (2007)
 
Verovatno je taj ali kako ga je opisao zamišljam dinamičnu radnju a ne priču nekoliko intelektualaca u jednoj prostoriji.
 
Secam se scene kako glavni glumac vozi dzip kroz pustinjske predele amerike, sa zenom je na putovanju ili su krenuli negde, ali tu zenu kidnapuje neki drugi lik sa kamionom i onda ovaj glavni lik pokusava da je spasi, jure se po putevima, kamionima, vozilima, kidnaper i muz...
Na kraju filma on nalazi kidnapera na nekoj farmi. Popne se na tavan i spijunira jel tu njegova zena itd...

Film je minimum 15 godina star pa na vise.
 
Bravo, to je to.
Hvala

Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
Pozdrav. Čini mi se grupica ljudi (momaka i devojaka vrv) odlaze u neku zabranjenu kuću i onda su zatvoreni u toj kući a kuća se sama gradi tipa svakih sat vremena, dodaje sobe i to. Čini mi se da je jedan lik koji je završio zaključan u podrumu pojeo pacova da preživi. Horor je film. Hvala unapred
 
Na žalost nije ni taj, ključno je da se kuća sama gradi tj. Dodaje sobe unutra a spolja se ne menja. I da je glavni lik jeo pacova u podrumu. Mislim da je kuća inače napuštena i da su oni kao grupica ne znaž što otišli u nju
 
Na žalost nije ni taj, ključno je da se kuća sama gradi tj. Dodaje sobe unutra a spolja se ne menja. I da je glavni lik jeo pacova u podrumu. Mislim da je kuća inače napuštena i da su oni kao grupica ne znaž što otišli u nju

Nesto mi poznato ovo kada si spomenio da se 'kuca sama nadogradjuje' cini mi se da sam taj film gledao negde mi stoji kao zapamcen, ako se ne varam ta je kuca 'maze'...
 
Na žalost nije ni taj, ključno je da se kuća sama gradi tj. Dodaje sobe unutra a spolja se ne menja. I da je glavni lik jeo pacova u podrumu. Mislim da je kuća inače napuštena i da su oni kao grupica ne znaž što otišli u nju
Kuća ili brvnara u šumi?
 
Malo mi je glupo pisati van teme, ali moram pošto nisam našao odgovarajuću temu.
Muku mučim sa jednom muzičkom numerom, sećam je se još iz detinjstva, možda sam je načuo i na YT kada sam ga otkrio, ali nikako je ne mogu naći.
Muzika je u pozadini emisije, počinje od 2:25min.
Unapred zahvaljujem!

https://www.youtube.com/watch?v=AUNevQIy_Ns
 
Pozdrav. Čini mi se grupica ljudi (momaka i devojaka vrv) odlaze u neku zabranjenu kuću i onda su zatvoreni u toj kući a kuća se sama gradi tipa svakih sat vremena, dodaje sobe i to. Čini mi se da je jedan lik koji je završio zaključan u podrumu pojeo pacova da preživi. Horor je film. Hvala unapred

Možda bi mogao biti The Haunting, ali čini mi se da se kuća tamo ne proširuje. Taj opis me baš podsetio na roman "Kuća listova", ne znam da li je ikada ekranizovan. A neku sličnu priču ima i kuća Vinčester, samo što se nije proširivala sama od sebe već je Vinčesterova udovica dograđivala jer je valjda umislla da je ganjaju duhovi ljudi ubijenih iz puške koju je njen muž napravio.
https://www.imdb.com/title/tt0171363/?ref_=fn_al_tt_2
 
I ja bih rekao. Rekao bih kao da je iz filma Nedodirljivi, ali nema takve muzike.
Svakako zahvaljujem na trudu.

Послато са HTC U12 life помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno