Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Skoro sam uzeo slim konzolu igrao malo RD2 nikakvih problema nisam imao,malo je bucnija u nekim momentima ali nista strasno.Veceras sam igrao CoD MW i u nekim trenucima prilikom igranja mapa, nisan, navigacija pocnu da blesave trepere to traje nekih pola minuta minut i onda se vrati sve u normalu, pa nakon nekih trenutaka opet.Je l imao neko slicnih problema? Moje misljenje je da se konzola pregreje u nekim trenucima, evo i slike
https://imgur.com/a/oGQUrvI
 
Uzeo sam danas PS4,ljudi jedno pitanje dobro kako igrate na djostick ja kao neka baba sa 80 godina da sam nikako nemogu da se prilagodim ??
 
Kako mogu da vidim koliko dugo igram neku igru?

Konkretno igram RDR2 i vidim da ljudi na PC temi pišu "igram 60, 100, ..., 150 sati".
 
Uzeo sam danas PS4,ljudi jedno pitanje dobro kako igrate na djostick ja kao neka baba sa 80 godina da sam nikako nemogu da se prilagodim ??

Pa sve zavisi da li si i koliko ranije koristio gamepad... Meni je trebalo oko 2-3 meseca da koliko-toliko uđem u fazon kad sam uzeo PS4, ali čak i sad posle godinu dana mi ne bi na pamet palo da uzmem neki FPS da odigram. Mislim da dosta zavisi od toga koliko kome leži, ali u svakom slučaju treba vremena. :)
 
Hvala, za oba odgovora. Nije toliko bitno, pokušao sam da pronađem ali nema tog podatka.
 
Da ne otvaram novu temu. Problem je sl. Imao sam 2 naloga nosioca na konzoli. Konzola crkla dobijena nova. Jel mora da se deaktiviraju nalozi i kako pa da se opet aktiviraju na novoj konzoli?
 
Uloguj se preko PC na nalog, imaš opciju brisanja ili deaktivacije za naloge. Zatim ih aktiviraj na novoj.
 
Radi li PS4 sa tastaturom i pacovima? Konkretno me zanima za Fortnite, ne ide mi preko kontrolera, klinci kidalice samo rokaju. Rade li još neke pucačine na taj način?
 
Koja je dodatna oprema? Neki link. Pokušavam da budem precizan sa pečurkama ali to nije to kao sa mišem.
 
Druze jel mozes da isprobas taj Redragon Eris, hteo sam da uzmem da pikam neke igre, jer sam nesluceni antitalenat za dzojpad!
Od PS1 koji sam imao, mnogo toga se promenilo, sa pecurkom ne mogu ni slona da pogodim!
 
Imam ga ja. I mogu ti reci da miš ne radi baš fluidno , dok tastatura radi super. Možda ima neko podešavanje ali ja nisam uspio da provalim.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Koliko sam ja uspeo da primetim zavisi i od igre. U nekim igrama radi solidno, u nekim baš loše, ali ni u jednoj nije isto kao kad bi igrao nešto na kompu. (govorim o preciznosti miša, tastatura svakako radi normalno)

Kad budem ugrabio vremena da malo duže odigram nešto sa dosta ciljanja javiću kako je prošlo. :)
 
Koristite li DS4 kopije sa Alija i kako ste zadovoljni? Značila bi mi preporuka.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Mislim da je već negde pisano, a gotovo svi su se složili, da je to bacanje para.

Bolje sačekaj neki popust pa kupi original za 4k dinara.
 
Poslednja izmena:
Ljudi da pitam imam dva accaunt-a na ps4 na jedom imam 4,5 a na drugom 9 dolara kupljenih preko gift card da li mogu da spojim pare i kupim neku igricu ?
 
Nazad
Vrh Dno