Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Super, hvala za info.
 
Krenuli sa radom, prenosili kvalifikacije
 
Otišao Max u večna lovišta
 
Polako. Ništa nisu menjali u kodiranju, samo su pogasili kartice koje su bile sherovane. Biće novih uskoro.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Jes no ce oplesti tuzbe ovima kojima su ukinute, a prva presuda kad bude zatvorska niko se nece usuditi...
 
Presušilo i kod Kineza.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Jok, vecina kanala na 16e ne sljaka.Rade Pink :S:
 
Jeste, al pratnje je na mestu. Čisto ako nekoga zanima.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Hajde da ponovim pitanje od pre nekog vremena.
Da li je moguće na TV-u koji ima DVB-S koristiti cam za ubacivanje kartice za otključavanje kodiranih kanala?

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Jeste,u principu trebalo bi da radi? Koji je to tv i koji tjuner ima, mislim da ne bi trebalo da ima samo dvb-s nego i s2?
 
Sada je standard S2, nekada je moglo sa diablo cam.

Neces moci nista da uradis.Nisam neki mister ekspert ima ovde njih sa vecim znanjem od mene ali mislim da je nemoguca misija.
 
Ček pa kako neko ko ima dvb-t2 tjuner u tv-u ugrađen, antena mts modul i kartica i to ide...isto je i sa ovim valjda?
Zato ako ima originalni modul i karticu (mada nije ni rekao koji i koju) ne vidim razlog da to ne može da radi?
 
Ja sam mislio da hoce na crno, sad nisam pametan mozda je uzeo kod sbb modul i karticu.
 
Pa najbolje da on kaže,nije nikakva tajna da Max Tv tako radi,Vip Sat,Bis Tv,Tnt Sat,Csat,HD+,TivuSat...
a za SBB sam ubeđen da nema tu varijantu modula i kartice,nema Polaris čak ni Total Tv nema to,barem
ne za krajnje korisnike.
 
TV ima dvb-s2, a mislio sam na kartice na crno.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Moguće je ubaciti cam koji dobiješ od provajdera i gledaš te kanale
Ako misliš na piratsko gledanje to ne može
 
Nekad je radio Diablo cam u Wi-Fi varijanti kao klijent za cccam. Ne znam kakva je sada situacija.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Inače 05.05.2018 švajcarci gase Viaccess 2.6 i 3.0 koji su dostupni preko emu i ključeva.
Tako da još to nešto što radi preko PowerVu je gledljvo,kada i to promene na napredniju
verziju preko emu neće biti ama baš ništa.

Ajd neko jel zna jel to Polaris ugasio signal na Hellassatu? (konkretno 11135v tp)
 
Inače 05.05.2018 švajcarci gase Viaccess 2.6 i 3.0 koji su dostupni preko emu i ključeva.
Tako da još to nešto što radi preko PowerVu je gledljvo,kada i to promene na napredniju
verziju preko emu neće biti ama baš ništa.

Ajd neko jel zna jel to Polaris ugasio signal na Hellassatu? (konkretno 11135v tp)

DA, krenuli su sa gašenjem
A taj Diablo je bio teška patnja, više nije radilo nego što jeste
 
Juče mi nije radio taj tp,možda zbog nekih vremenskih uslova ili njih nešto?
Jutros vidim sve normalno ide sa 11135v i 39°E.
 
Da li je ostalo na 16e nesto vredno pomena ili da izbacim 16e iz kombinacije?

Da li je moguce na 97cm anteni namontirati 13e,19,2e 23.5e bez uskih lnb? Trebao sam ranije da pravim mulitifeed ali pare nekako uvek odu na druge stvari.
 
Nazad
Vrh Dno