Šta je novo?

Ostale Cryptonight valute

Evo meni se sad jedna transakcija probija nakon 12 sati cekanja, a ostale ko zna kad ce. U medjuvremenu se cena prepolovila.
 
Poslednja izmena:
pa ne znam da li si obratio paznju na deo koji je namenjen za depozit CN valuta, u tvom slucaju pretpostavljam aeon, gde ispod adrese imas malo dugmence gde pise generate new transaction id.....
e to se generise i koristi se u transakcijama i nemas problema... ako to nisi uradio onda se nadam da imas screenshot transakcije tu ima nekih brojeva, cak mislim i tx id koji je generisao sam wallet.

Mislim da ti mesas Payment ID i Transaction ID...
 
Evo ih prolaze aeoncici.
 
Drugari, napravio sam stranicu sa listom isplativosti CN koina... adresa je: http://94.189.215.45/test.php
To je zacetak nekog buduceg multiproxy poola, koji bi switchovao koine po isplativosti...
Nije nesto posebno, samo frontend sa tablicom za probu...
Za sad ima par koina, a dodacu kasnije jos - cim resim pitanje memorije posto se podaci vuku direktno sa demona.
Cena je sa polonixa (najveca ponuda)...
Sugestije su dobrodosle :)

e da.. nema auto refresh i podaci se apdejtuju na svaka 2 minuta..
 
Deluje odlično, samo da se dalje razradi i automatizuje.

Inače, mnogo kilavo ove nove CN valute nalaze put do menjačnica. Kopali smo DSH, OEC, INF itd i ko zna kad će nešto od toga moći da se proda.

Čak i onaj šugavi AEON što je izašao na Poloniexu se raspao za par dana, cena je sada skoro 10 puta manja. Malopre gledam, ladno sam napravio prvih par transkacija na AEON marketu, da mi nije pola novčića toliko kasnilo sve bih uspeo da prodam preko 10k. Ovako ovih hiljadu i kusur neću prodavati po ovoj ceni, pa makar propali.
 
Puno očekujete od valuta u pogrešno vreme. Ljudi su na godišnjem i razonodama i slabo su vezani za berze sada. Mali obim će po meni biti sigurno do septembra, a dotle treba naći pravu i skupljati, pre je bilo lako jer je u opticajubio uglavnom samo ltc, a sada...
 
Kopa se kopa xdn naveliko i kupuje dok je još ovako jeftin,mogao bih biti veliki boom ili bang s tim novcicem....vidjet ćemo:)
 
Poslednja izmena:
gde kopate XDN dark note???? isplativost???
 
Ja sam na extremepool,a mmožeš i na minergate stavit xdn merge sa još nekim novcicem,mcn recimo...a isplativost ti je tu negdje kao monero ili bolja čak,mislim da bi uskoro trebao x puta gore otići;)
 
Pa gde jos x puta vise, ionako je astronomski skocio. Ja sam brdo prodao u startu za manje od 10 sat
 
Pa gde jos x puta vise, ionako je astronomski skocio. Ja sam brdo prodao u startu za manje od 10 sat

ovo se ne kopa GPU-ovima???

ako je cist CPU novcic sa ovakvim walet+minerom je raj za administratore u velikim firmama sa brdom racunara... ja nisam te srece .. :(
 
hvala, jel saljete novcice prvo u wallet pa onda na berzu ili moze direktno sa poola???
 
Preporučujem da ako hoćeš direktno sa poola rudaris na minergate,odande direktno na berzu..ako ti nije jasno nešto slobodno pošalji poruku
 
snaso se, HVALA
ostao na extreme pool
 
Ne bi bilo lose, ali ne bi bio ni prvi novcic kod kojeg se samo prepolovi diff.
 
Do sad je tako bilo, nagrada se prepolovi na svakih 11000 blokova... cena je svaki put isla gore
 
Miner 7.0 slika.jpg

Da li je ovo dobro namesteno za kopanje XDN? Da li kod vas ovako izgleda?Nesto mi je cudnije,i drugacije nego kod monera.
 
ako ti pokazuje na pool-u shareove i brzinu onda je ok valjda,ja sam jučer prešao na minergate,čini mi se da više dobijam tamo rudarim fcn-duck
 
presao na minergate, ovi ostali poolovi treba da nose fantomke jer pljackaju nevidjeno !!!

nego onaj minergate-ov miner mora da nece da kopa XDn (GPU) vec mora preko claymora , e sad mi nije jasno kako da namestim u clay-u merged mining ili gde to uopste da se podesi da bihi mogo da kopam i FCn na primer, da li na minergate kopati PPS ili PPLNS, ja sam izabrao PPS ali nisam proverio kako izlaze blokovi, dali su vise ili oko 100%????
 
Mislim da će ti biti jasno:

Za FCN+XDN

NsGpuCNMiner64 -o stratum+tcp://fcn-duck.pool.minergate.com:45630 -u YOUR_EMAIL -p x

Plus, tvoja podešavanja vezana za Claymore-a.
 
Poslednja izmena:
Mislim da će ti biti jasno:

Za FCN+XDN



Plus, tvoja podešavanja vezana za Claymore-a.
ok, jasno ovo ko dan , HVALA, od podesavanja u Clay ja stavljam samo tt i nista vise , ima li jos nesto bitno sto povecava hash ili ???
 
Nazad
Vrh Dno