Šta je novo?

Rise of the Tomb Raider

Steta, prethodni lik Lare je bas bio lep :)
 
Sta fali ovome? Ne znam ne vidim nista preterano lose.
Slazem se da je drugacije ali pogledajte zadnji SS od onih 3 koje sam okacio... to je to. Slicno kao TR DE, na prvom SS-u joj je facijalna ekspresija drugacija zato tako izgleda, tuzno, zacudjeno...
 
Poslednja izmena:
Vise simpatican, kada je legendarni zenski lik u pitanju. Prethodna Lara je bombonica.
 
+beskonacno

ali to nije razlog da ne droolujemo i na ovu,realno.,)
 
Pocetak tranzicije ka "pravoj" Lari, jos da ode na minimum dve korekcije velicine grudi i eto nas opet u 95-toj :D
 
meni je bitnije da je pozadina na nivou,kao sto jeste,posto beci u mene celu igru. ,)
 
obe nove lare>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>stara lara.
 
^u kom casopisu si to procitao? :D
 
image.jpg
Mnogo se nešto primako'
Mora da oće da je patrijarhalno izdominira.:d
 
Na prvoj slici od ove 3 predhodne ima nekako velik nos i kao da nije ona.
Ali generalno perverzija.

Što se mene tiče nek izbace prvo za xKutije :d, ali posle da pošteno to srede za PC a ne da ispadne neka volovina kao ovo sa AC:Unity da moraš bubreg da prodaš za hardver i još izbagovano.
 
Prva slika je Concept Art zato tako izgleda.
 
Definitive Edition:
2431092-trailer_tombraiderdefinitiveedition_devdiary_20140204.jpg


ROTTR:
rottr3.png


Nije da ne lici, drugacija jeste ali po mom misljenju lici. I sami su rekli da ce za sledecu igru na osnovu Definitive edicije da kreiraju lik.
 
Ovaj nastavak kanonski nema veze sa prethodnim, ili?!... Pitam posto mi nije jasno zasto bi koristili drugaciji model i lik, ako imaju nameru da nastave storiju.
 
skver eniks dominira sa dizajnom zadnje vreme,pa i na ovom polju,obe nove lare su mnogo zenstvenije i realnije od pikselizovane crne pamele sa bed najntiz sminkom i dve utoke.ko se lozi na taj zonfa,eto mu cece srBske maike,psx emulatori rade odlicno,i svi srecni. :d
 
Moje pitanje je bilo vezano iskljucivo za prethodni Tomb Raider, jer su tad najavili, i uspesno realizovali, reboot. Prosli model je bio sjajan i odlicno je pasovao uz Larin nov personality, devojke "od krvi i mesa", koja je spremna da se bori do krajnjih granica, nasuprot "nevidljivoj" zenskoj verziji James Bonda iz ranijih naslova. Reboot je extra prosao i mahom svi su bili odusevljeni novom Larom. Upravo zato mi nije jasno zbog cega sad nov model odjednom? Zar nemaju nameru da nastave pricu i donekle nadovezu radnju iz prethodnog dela?
 
Prica se ne nadovezuje na prethodnu tj. ne direktno ali nastavak svakako jeste, desava se valjda par godina nakon TR.

Sto se modela tice, Lara je dozivela i prezivela razne traume i zavrsila kao psihijatrijski slucaj pa otud ova promena, sve ostavlja traga, eto. :d :eyebrows:
 
Znaci nov model treba da predstavlja mentalno skrsenu verziju prethodnog modela. I nije bas pohvala za novu glumicu. :d
 
Predobro je odglumila u Californication...If you know what I mean. :d
 
Dobar posao je odradila i za TR, ovog puta moze samo bolje.
 
Deradicci:

iz momenta sibaj link,ne zanima me.
 
Nazad
Vrh Dno