Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako smo završili sa MILF fapovanjem, da se vratimo na temu.
 
The Undoing
Malopre odgledah poslednju epizodu serije. Kvalitetna serija. Dobra kamera,ok gluma...prica onako..
Moze da se pogeleda ko voli sporije serije. Detaljisu sa snimcima lica u prvom planu ko u Bolivudskim filmovima.
Kraj je onako...i ocekivan i nije.
Sve u svemu licno mi se nije svidela serija ali u moru djubreta koje se prikazuje i snima zadnje 3 godine ova je jos i ok.
 
The Undoing
Vidim digao se hype oko ove serije pa reko da budem i ja IN, a i poznata imena su tu. Sve u svemu, moglo je ovo ići u jedan dvosatni film, nije bilo potrebe praviti seriju. Ima nekoliko nelogičnih rupa ali sad da ne spojlujem... slika dobra sa onim kombinacijama focus/blur kadrovima. Vidim žene se pale na Nikoline kapute. Koliko god je Nikol utegla bore, toliko mi se Grant postaro. Iznenađenje mi je Sutherland, ovdje je bio skoro pozadinac, kad sam vidio da je i on tu očekivao sam značajnije učešće, ali ok, gotivim ga.
Sve u svemu mršava 7/10, po meni neopravdan hype...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Mindhunter
https://m.imdb.com/title/tt5290382/

Hteo da odustanem posle prve epizode, ali u nastavku ,serija odlicna.
Pri kraju sam prve sezone i zaista mi serija bas drzi paznju. Malo sporije krece,ali u nastavku je bas zanimljiva, pravo osvezenje.

Nije klasicna krimi serija, ima primesa drame i psiholoskog trilera. Jako zanimljiva tema i dosta dobra gluma, od mene svaka preporuka.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mindhunter
https://m.imdb.com/title/tt5290382/

Hteo da odustanem posle prve epizode, ali u nastavku ,serija odlicna.
Pri kraju sam prve sezone i zaista mi serija bas drzi paznju. Malo sporije krece,ali u nastavku je bas zanimljiva, pravo osvezenje.

Nije klasicna krimi serija, ima primesa drame i psiholoskog trilera. Jako zanimljiva tema i dosta dobra gluma, od mene svaka preporuka.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Samo nastavi, vredi svake minute serija. Meni je druga sezona cak bolja ali je malo drugacija.
 
Mene Fargo odusevio,prva sezona odlicna.Sada gledam drugu i takodje je odlicna.
 
Valley of tears, po meni ovo ništa ne valja. Fauda nemerljivo bolja.
 
Meni solidna, ali 4 ep pogledao..a moze se preskociti..
No man's land solidna

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Valley of tears, po meni ovo ništa ne valja. Fauda nemerljivo bolja.
I ja sam počeo da je gledam na preporuku sa foruma i nisam nešto oduševljen iako volim ratnu tematiku. Ako bih preporučio izraelsku seriju, onda bi to definitivno bila Fauda.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
3. odlicna ??? Secam se komentara dok je prikazivana, nakon prvih par epizoda entuzijazam za gledanjem i odusevljenje je splasnulo kod 90% ljudi...ali, neka pogleda svako, svakako..meni je 3. Upola slabija od prve 2, cetveta isto , dosadaaa

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
U nedostatku serija uzeh da gledam Mandalorian i Queens Gambit. Obe odlicne. Mandalorian bolji od zadnjih 6 SW filmova.
Bili ste preostri u kritikama za Raised by Wolves. Meni je dobra serija.
Nova sezona Expanse krece 16og decembra ko ne zna
 
Poslednja izmena:
Valley of Tears 3/10
Osećam grizu savest jer sam posle prve epizode preporučio ovo [emoji3] ali stvarno je delovalo da to sve ide u dobrom smeru. Prva epizoda mi je imala dobru atmosferu bio sam ubedjen da ce lepo razviti likove i dočarati taj rat i sve. Međutim serija se samo raspada vremenom i na kraju fijasko. Pretvoriše je u sapunicu tesku. Odgledao sam do kraja jer ima malo epizoda. Onaj CGI u poslednjoj epizodi bih ja bolje odradio u After Effectsu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Da sam znao da u Fargo S02 glume i Ted Danson i Nik Oferman, gledao bih je od prve sekunde kada je to bilo moguće, ffs. Počeo sinoć, prva epizoda mi je fantastična.
 
Valley of Tears 3/10
Osećam grizu savest jer sam posle prve epizode preporučio ovo [emoji3] ali stvarno je delovalo da to sve ide u dobrom smeru. Prva epizoda mi je imala dobru atmosferu bio sam ubedjen da ce lepo razviti likove i dočarati taj rat i sve. Međutim serija se samo raspada vremenom i na kraju fijasko. Pretvoriše je u sapunicu tesku. Odgledao sam do kraja jer ima malo epizoda. Onaj CGI u poslednjoj epizodi bih ja bolje odradio u After Effectsu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Nisam siguran da zaslužuje i 3/10. Srećom, ne traje dugo.
Od mene velika antipreporuka.
 
Samo nastavi, vredi svake minute serija. Meni je druga sezona cak bolja ali je malo drugacija.
Odgledao 4 epizode druge sezone, fantasticna serija. Klasican primer kako se moze napraviti odlicna serija sa manjim budzetom, ako je scenario dobar, ako potrefis glumce. Jako lepa razrada likova, od samog starta se nekako srodis sa likovima. Po meni nisu mogli bolje da odaberu, zenski glavni lik odlican, ne znam kako bese ime glumici, ali glumi za sve pare.

Opet velika preporuka od mene za one koje nisu gledali.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Dobra dobra...
Pogledao sam sve 3 sezone Broadchurch. Sviđa mi se, iako treća sezona nije bila potrebna uopšte.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Ponovo sam dohvatio Band of Brothers,nakon odgledanog Saving Pvt. Ryan.
Vanvremenska serija koja se i dalje odlicno drzi u svakom pogledu, cak je po meni bolja od filma.

Mozda i nije neki spoiler
Ladno upecah mladog Fassbendera, McAvoya i Simon Pegg-a u manjim rolama u BoB... + i onaj lik koji je glumio Moriartijia u BBC-evoj Sherlock seriji
Dok se Nathan Fillion pojavljuje u Pvt. Ryan-u, pored Dizela i Giamatti-ja... Svojevremeno mi promaklo

Vredi li posle ovoga gledati The Pacific ili ne?
Posto nisam svojevremeno gledao zbog losije kritike (ili je to bio Letters from Iwo Jima film), vec sam tada odgledao Generation Kill.
Vidim ista ekipa iz BoB radila na seriji (Pacific)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno