Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da treba završiti sezonu a epizoda 3 je jedan od najboljih u celoj seriji.
 
Ja da sam stigao do kraja 7 sezone ne znam kako da ne odgledam i 8 sezonu. Ali sada bi pristao da mi je izbrisu iz secanja.
 
Ja da sam stigao do kraja 7 sezone ne znam kako da ne odgledam i 8 sezonu. Ali sada bi pristao da mi je izbrisu iz secanja.
Hahah, isti smo :) Iskreno ni ja ne bih nikoga slusao na njegovom mestu, sam kraj 7 sezone je bio dobra navlakusa za dalje gledanje i tesko je zaustaviti se na tome.
Jaksa me odusevljava sa njegovim komentarima u vezi GoT-a. Kao da nismo gledali istu epizodu tj. seriju.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pa neka ih je sve i pojeo mrak, nije bitno.
Life is not fair :)
 
Gledaj druze 8u sezonu sada su ti ocekivanja sigurno manja nego nama koji smo gledali live.
Ocekivanja su bila toliko velika da je 8a sezona bila dobra bila bi mnogima losa.
A ova dva giliptera su sutnuta sa star wars projekta. Ko visoko leti razbije se kad padne.
 
Ok čitam ovde podem na YT ukucam The Outsiders pustim ovo
https://youtu.be/QNNcl2mEHzQ

Na koju seriju se misli HBO po Kingu ili Netflix da Jakuzama.

Ovo sa Japancima mi deluje LUDO dobro ali ne uspevam nešto da nađem.

Jel gledao neko vidim da je još 2018. trejler.


Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
Steva je Car a može i Kralj :)

Послато са "Samsung Galaxy Note 8", помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
The outsider 3ep , očekivao sam donekle da serija skrene na totalno drugu stranu , sreća što zaokret nije bio previše drastičan :)
Mislim da će ova serija biti sve gora kako izlaze nove ep , ali možda se i prevarim :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ne mogu da verujem da ljudi ovde savetuju coveka da ne gleda poslednju sezonu GoT-a, tj. pre svega to je besmisleno savetovati za bilo koju seriju koja je dugo trajala, kakav god kraj bio, a kamoli neku sa visokom produkcijom i par odlicnih epizoda i scena, kakva je bila GoT s08.

Najbolje da gledas neku seriju tako dugo i zbog komentara na netu da kraj nije po njihovoj zelji odustanes i nemas pojma kako se zavrsilo... Pa makar se i obistinilo da je djubre, barem si odgledao pa mozes da das svoj sud, nego da stvaras sliku na osnovu tudjih komentara.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pomoć oko prevoda za treću sezonu mr.mercedes,

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
The outsider 3ep , očekivao sam donekle da serija skrene na totalno drugu stranu , sreća što zaokret nije bio previše drastičan :)
Mislim da će ova serija biti sve gora kako izlaze nove ep , ali možda se i prevarim :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Mhm na zalost sad krece sa kupovinom vremena. Nadao sam se da se sve biti na nivou prve dve epizode ali tesko. Sad ce da nas vozaju 5 epizoda i u zadnje dve da poentiraju. Nadam se da nece biti razocarnje na kraju.

Vise bi voleo da je neka mini serija od 6-8 epizoda. Koliko mogu da naslutim po imdb da nije samo 1 sezona u planu...
 
Za sada je The Outsider bolja od True Detective s02 i s03, tako da strpimo se malo :)
 
Pa posle 2-3 epizode i True Detective s2&3 je izgledao sjajno e šta mu se posle desilo....

Završio Silicon valley pa onako zadovoljavajuće
 
The Outsider
Pa mogu reći da sam zadovoljan onim što sam video u trećoj epizodi. Prve dve su stvarno vrh.
E sada videćemo, vidim da je za novinare bila premijera 6 (šest) epizoda, i po njihovim kritikama (opet kažem po njihovim kritikama) nije loše. Iskreno sam optimista što se tiče daljeg razvoja.

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Slazem se, dobra je Messiah.

Poceo da gledam Lost in Space, i ako sam je bio batalio prvi put sada dosao do kraja prve sezone, jako fino.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
^Ovo neprestano klackanje Hebrew <> English u toku svakog razgovora je i totalno fake i poprilično iritantno.
Netflix nema m*uda nego sve mora da se amerikanizuje...
 
Slazem se, dobra je Messiah.
Poceo da gledam Lost in Space, i ako sam je bio batalio prvi put sada dosao do kraja prve sezone, jako fino.
Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Meni je S02 jos bolja, a hteo sam da prekinem posle prve.

^Ovo neprestano klackanje Hebrew <> English u toku svakog razgovora je i totalno fake i poprilično iritantno.
Netflix nema m*uda nego sve mora da se amerikanizuje...

Ja sam steko bas suprotan utisak, dosta dijaloga na arapskom (koji god), hebrejskom.
Obicno budu dve-tri recenice na "stranom" jeziku pa predju na engleski. Ovde su se malo potrudili.
 
Odgledao sam samo prvu epizodu večeras i tu gosn Mesija i jevrej ispitivač se klackaju konstantno 1 rečenica engleskom, 2 hebrew, opet engleskom... i posle isti taj "ispitivač" u kafiću sa likom priča tako cika-caka.

Totalno neprirodno. Niko tako ne razgovara.
Dakle nemam ništa protiv što se u seriji mogu čuti 3 različita jezika (čak šta više engleski mi deluje kao totalni višak u situacijama kad razgovaraju 2 pripadnika istog naroda ili 2 osobe koje imaju zajednički jezik ) već sa načinom kako se veštački "filuje" engleski u konverzaciju ne-engleza. Ovako ne izgleda ni konverzacija japanskih tinejdžera koji imaju tendenciju da ubacuju dosta engleskih reči. To mi više liči na onaj ret*ardirani tip pop pesama gde se zbrda zdola malo pevaju reči na engleskom pa malo na maternjem... u fazonu engleski je mnogo kul daj da ubacimo za refren...
 
Poslednja izmena:
Mislim da je sustina mnogo bitnija.Messiah je u odnosu na vecinu danasnjih glupavih serija, remek delo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno