Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam i ja pitanje za TWD, da li neko moze da kaze svoje misljenje ili ako se zna, kako moze da se zavrsi serija, ja gledam od prve i sto neko kaze od sjajnog pocetka, ovo sad je tesko za gledanje, vec 5 sezona je ista prica, ovako mogu kao mala nevesta da traju, ako neko moze da kaze po njemu neki smislen zavrsetak u spolier naravno...posto ja ne vidim poentu seriju uopste, a opet gledam..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
To je to. Odustao sam od Shameless. Doslovno se serija iz sezone u sezonu pretvara iz "Shameless" u "Brainless".
 
Imam i ja pitanje za TWD, da li neko moze da kaze svoje misljenje ili ako se zna, kako moze da se zavrsi serija, ja gledam od prve i sto neko kaze od sjajnog pocetka, ovo sad je tesko za gledanje, vec 5 sezona je ista prica, ovako mogu kao mala nevesta da traju, ako neko moze da kaze po njemu neki smislen zavrsetak u spolier naravno...posto ja ne vidim poentu seriju uopste, a opet gledam..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Jednostavno je batali i uzmi strip, ima prevedeno sve. Progledaćeš bukvalno, tj. tek tad ćeš videti koliko go*no je serija u stvari.

Ja kad vidim Mišonku i Rika kako se ljubakaju ... Tačno na silu prave razlike u odnosu na strip, ali bukvalno svako to "grananje" koje su napravili je bilo totalno pogrešno.
 
Jel bilo tigra u TWD,ovoj prvoj? Jer ako nije bilo tigra bataljujem,gledam samo zbog tigra, tigar im je spasio seriju! Jer tigar je bio ono sto im je falilo .
Salim se naravno,ne znaju gde biju,plasim sa da odgledam ovu prvu epizodu,treba snage za to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
TWD još traje?


Gledam polako ovu sezonu Narcosa. Deluje mi ok i dalje ali nekako nema taj šmek kao sa Escobarom.
 
Ma meni su uzasna ona 2 brata narkokartela Kali, gluma jednog ocajna, nivo spanskih tj latino serija.. Mada, nije losa ni 3.sezona..

Da li da gledam prije Killing USA ili Skandinavsku verziju? Hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ja sam gledao Norvesku verziju. Ako je US bolja, onda je to fenomenalno dobra serija [emoji41] Uglavnom sa originalom neces pogresiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sinoc odgledah Black Mirror epizodu Play Test. Koliko je ovo kvalitetno uradjeno svaka im cast. Krv u zilama mi se sledila, strah i uzas prisutni samo tako. Genijalna ideja svaka im cast na realizaciji. Prosto sam odusevljen. Mada definitivno nije moj zanr, sto kažu not my cup of tea...
 
Last ship sezona 4,iako na momente zabavna sa dobrom akcijom ovo je samo jos jedno velicanje amerikanaca i engleza kao humanista i super nindzi
 
Last ship sezona 4,iako na momente zabavna sa dobrom akcijom ovo je samo jos jedno velicanje amerikanaca i engleza kao humanista i super nindzi

Tu seriju nikako ne treba posmatrati ozbiljno. Samo kao zabavu.
Mada serija je otišla u qrac kada su
ubili Rhonu Mitru i Texa
Čudi me da je serija ovoliko opstala

Ma meni su uzasna ona 2 brata narkokartela Kali, gluma jednog ocajna, nivo spanskih tj latino serija.. Mada, nije losa ni 3.sezona..

Da li da gledam prije Killing USA ili Skandinavsku verziju? Hvala

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

Ma mene onaj lik što je stalno uz ovog drugog brata žestoko iritira. Čim ga vidim dobijem želju da mu lupam facu u ivičnjak u stilu American History X :d
 
Poslednja izmena:
The last ship mi se vec neko vreme kiseli na disku, mada sad kad videh ovo, sumnjam da cu nastavljati [emoji848]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Počeo sam prošle nedelje da gledam The Following,ali nisam mogao da izdržim više od 6 ep.Započeli su fino u prve dve ep,ali su se posle načisto pogubili tako da se više ne zna "ko pije,ko plaća".Splačina za mene.Nastavljam sa Narcosom,i delim vaše mišljenje da je gluma pojedinih latino glumaca loša,ali u svakom slučaju opet priča drži pažnju.Inače dosta tih glumaca je glumelo u latino sapunjarama.Znam,jer sam ranije gledao meksičke serije :-devil-:
 
The Missing
Odlična britanska drama. Priča, likovi, gluma. Preporučujem!

Sent from my Redmi Note 4
 
Shameless 7 sezona. Pa to ne mogu do smrti da odgledam.
Koliko traju epizode? I koliko po sezoni

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Sad će i 8. samo što nije :)
 
Eh, da sam ja na tim "mukama" ponovo. Meni je drug preporučio da bacim oko na Shameless kad sam bio nešto solidno bolestan, pre par godina. Mislim da sam sezonu i po za jedan dan slistio. A koliko se toga desi samo u jednoj epizodi, kladim se da bi mi opet bila jednako zabavna da uzmem da obrnem ove dosadašnje ...
 
Ja sam gledao Norvesku verziju. Ako je US bolja, onda je to fenomenalno dobra serija [emoji41] Uglavnom sa originalom neces pogresiti.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nije norveška već danska.

Sent from mTalk
 
Odgledao San Junipero epizodu Black Mirrora odlicna, super ideja. Tu mi je egal sa Play Testom. Mackenzie Davies me odusevljava izborom svojih uloga.

Vidi se da je produkcija malo jaca od kad je Netflix preuzeo. Svidja mi se sto su ostavili da budu neke epizode "britanske".

Nisam znao da 2 sezona ima i 4 epizodu sa Jon Hammom. Ne znam da li je ova epizoda odradjena po preuzimanju Netflixa ili pre?
 
Odgledao San Junipero epizodu Black Mirrora odlicna, super ideja. Tu mi je egal sa Play Testom. Mackenzie Davies me odusevljava izborom svojih uloga.

Vidi se da je produkcija malo jaca od kad je Netflix preuzeo. Svidja mi se sto su ostavili da budu neke epizode "britanske".

Nisam znao da 2 sezona ima i 4 epizodu sa Jon Hammom. Ne znam da li je ova epizoda odradjena po preuzimanju Netflixa ili pre?

Tako je, White Christmas, meni ubedljivo najbolja epizoda do sada, pogledaj je, pa daj svoj sud :)
 
Tekst o Play Test epizodi Black Mirror-a, za one koji su gledali će biti jako zanimljiv, definitivno meni najbolja epizoda do sada.
http://www.gameinformer.com/b/featu...e-easter-eggs-of-black-mirror-s-playtest.aspx

Otkriva kako se manifestuju
njegovi strahovi tokom ˝simulacije˝ prouzrokovani detaljima na koje možda niste obratili pažnju.
Najgotivnije mi je za Face/Off...a naravno i omaž Bioshock-u.
 
Kako se niko ne žali na scene u kojima se prikazuje nasilje - ubistva, prebijanja, psihička tortura, mučenja, tuče, klanja, krv...
Skoro da ne postoji serija koja nije laka komedijica, a da u manjoj ili većoj meri nema pomenute scene. O filmovima da ne govorimo.
Kako to objašnjavate deci (pošto se deca stalno pominju kao argument)? Zar im nije lakše objasniti ljubav i seks, nego ovo gore navedeno?

Ne trolujem, pitam, ozbiljno me zanima.
Čudno kako je seks i dalje tabu tema, a nasilje se smatra uobičajenim delom svakodnevnice.

pogledaj film http://www.imdb.com/title/tt0493459/?ref_=nv_sr_2 Is this movie not yet rated

Meni je vrhunac sarkazma serija Hannibal. To je nešto najogavnije što sam gledao u životu , neke scene me još progone( ovo mi je jedna od omiljenih serija,krastavac mazohista) u nekoliko scena su blurovali Rafaelovu sliku Rađanje venera, illi nešto slično, uglavnom zatamnili su sisice na tom renesansnom remekdelu, a dranje čoveka na živo gledamo da realnje ne može.
Isto Sons of anarhy , klanja,spaljivanja , mučenja,muške guzice a žene kao da su neka bića koja kada su gola spaljuju mozak
 
Ove nove epizode The Flash su očajne, Iris je neverovatno antipatična, zlikovci su nikad gori.
 
Ove nove epizode The Flash su očajne, Iris je neverovatno antipatična, zlikovci su nikad gori.
Ja digao ruke od Flash-a... ova zadnja epizoda je bila zadnja kap.

Mindhunter odličan, prve tri epizode zanimljive. Ima taj manhunt:unabomber vibe.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto ne rekoste da Nejtan iz Misfitsa glumi u drugoj sezoni Fortitude :) Ok sezona al totalno nepotrebno su zastranili, u pravu ste bili..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno