Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kakva je Haven?

Gledao bih nešto sa atmosferom prvih 4-5 sezona Supernaturala, a ovo obećava.

Limunada od serije...meni se sviđa (barem prve 3-4 sezone) ali ja sam hardcore fan Stephena Kinga tako da je ovo subjektivno mišljenje mada serija nema skoro ništa zajedničko sa pričom Colorado Kid na kojoj je bazirana....
 
Mešate babe i žabe,GoT i gvozdeno doba.....Fantaziski svet sa realnim svetom......bezveze cepidlačite
+1

Moze biti smestena kada hoces, besmisleno je porediti je sa realnoscu.
Sta, minuti su nerealni, a zmajevi ok? :)
Ok da je batica pogledao na sat, ali ovako je sve cepidlacenje i pronalazenje tople vode.

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
 

Obicno se emitovane pilot epizode, a ne zna se da li ce biti i nastavka serije posto amazon odlucuje koji ce pilot (izbace ih nekoliko) postati serija, nazivaju tv film.

Evo ga jos jedan primer http://www.imdb.com/title/tt5655056/?ref_=nm_flmg_act_4

Ako ne bude nastavka ostaje tv film a ako se nastavi emitovanje onda postaje serija kao npr. The Man in the High Castle
 
Haven mi je bio zanimljiv prve 2-3 sezone, posle me je smorio skroz, evo do sad nzm kako se zavrsava (zadnjih par ep nisam pogledao)

Limunada od serije...meni se sviđa (barem prve 3-4 sezone) ali ja sam hardcore fan Stephena Kinga tako da je ovo subjektivno mišljenje mada serija nema skoro ništa zajedničko sa pričom Colorado Kid na kojoj je bazirana....

Hvala ljudi.

Pogledao sam prvu epizodu i svidela mi se, tako da ću nastaviti da pratim :)
 
Ja sam sad odgledao dosadašnjih 6 sezona, i nigde se ne spominju sati/minuti osim u toj jednoj sceni. A na wikipediji piše da su minuti počeli bivati beleženi tek u srednjem veku, mada ne postoje tačni podaci kad tačno niti zašto je baš sat podeljen na 60 minuta i minut na 60 sekundi.

Game of Thrones je gvozdeno doba ako gledamo paralele sa stvarnom istorijom. Tada nisu imali minute sigurno, tako da je glupo da Hound kaže "every five minutes". Ali zanimalo me da li se nešto o tome spominje u knjizi jer nisam čitao.

Mozda je to neko nerazmisljajuci ubacio u scenario a mozda je i Houndu samo "izletelo" ili je bila improvizacija.

Sent from my Nexus 5X
 
IF pogledano par epizoda po meni najveci fejl u seriji je borba da su to uradili ljudski 7/10 ovako samo 5 (mislim na prve 4 ep)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 
Lethal Weapon, po meni serija sezone.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Završio Iron Fist, skroz zadovoljan sa prvom sezonom, dosta bolja od LC i u rangu DD i JJ. Od 5-6e epizode se zahuktava i počinje brži tempo. Jaka 7ica od mene.
Madam Gao definitivno najjači lik u njihovom univerzumu,ko zna koliko je stara i koje sve moći poseduje, kako je povezana sa drugim dimenzijama K'un-Luna. Onaj Bakuto lik isto tajanstven i besmrtan pretpostavljam. Pojaviće se sigurno u nastavku. Izgleda da je Bakuto sa ekipom Ruke otišao da unisti Denijev Manastir u K'un-Lun-u. Uff, svašta se izdesavalo u zadnjim epizodama. Čeka se na jesen Defenders da zaokruži ekipu zajedno. https://youtu.be/wBZtM8q2Z1g


Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja DD nisam mogao da odgledam,batalio sam na sredini prve. Ne kažem da je loša serija, borbe Ok, atmosfera super ali jednostavno me nervira ovaj junak, Iron Fist sa druge strane mi je ok. Stigao sam do četvrte epizode i najbitnije od svega lik mi je gotivan tako da nastavljam da gledam dalje.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
IF ima taj neki vajb Daredevila, samo sto je premešten u bogatiji deo grada :D Mislim da su epizode od 60 min greška, ima prilicno nepotrebnih i razvucenih stvari, bolje da su epizode 40-45 minuta max i sama serija bi imala bolju dinamiku. Jeste druga polovina sezone bolja ali mislim da su mogli kvalitetnije da je urade...
Neko pomenu Lethal Weapon, prva sezona je stvarno vrhunska...

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Zavrsih i ja Iron Fist... Pa sta znam, moze da se pogleda da bi se prekratilo vreme, ali nista posebno po meni. I nekako mi deluje jeftino.
 
^realno i DD deluje "jeftino" ali je taj budžet pametno upotrebljen.. Pre svega koreografija borbi je mnogo bolja, izbor glumaca takođe, kao i dijalozi/scenario koji su miljama ispred IF-a...
JJ jedino vadi odličan negativac (koji je možda i bolji nego u DD-u).
LC, samo OST vredi nešto... Kao i stripovi pokušali su da prenesu "poruku" kroz seriju (jer je kao i strip namjena afro-američkoj populaciji) ali je to previše mlako bilo...

Generalno gledano sve te Netflixove serije su poprilično slabe i "jeftine" ali je u DD-u taj mračni + low budget fazon najviše uspeo jer DD-u odgovara (Nolanov) Betmen fazon...
 
Poslednja izmena:
Zbog 5 minuta neću ni da se zamaram sa tom epizodom.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Samo je poslednjih 5min bitno

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
Mislim čak poslednja 2 minuta, 5 min je mnogo.... Znao sam da je epizoda corssover i sve vreme se nadam da će nešto wow da se desi, kad ono epizoda do pred sam kraj jedna od glupljih ( i sama serija je za mozak na dovidjenja).
 
Taboo - Odlicna serija, odlicna prica, odlicna gluma. Svaka cast! Sledeca na spisku je Billions.
 
Moraću Taboo da odgledam, postala mi je must-see. Bilo je i nekih kritika ovde u temi, ali mi deluje da je dobar potencijal.
 
oko Taboo su misljenja bas podeljena.. kako kuzim smara prvih 6 epizoda i. onda zadnje 2 su odlicne

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Taboo vredi overiti, baš zbog tog sveta u kome se radnja dešava mene je kupila. Spor tempo generalno u toku cele sezone ali shvatio sam celu sezonu kao uvod u celu priču, nešto slično Expanse fazonu gde je bila jako spora prva sezona da bi u drugoj ubrzala i nadoknadila sve. Taboo malo zbrzano na kraju ali definitivno čekam nastavak.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Flash, supershit. Dajte bre Savitara. Očekivao sam srnj kad sam video opis epizode, ali ovoliko srnj bogami ne.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Flash:
Ubedljivo najgora epizoda do sada u celom Flash serijalu. Znaci La la land supergirl/flash mjuzikl ili šta sam ovo gledao.
Želim svojih 43 minuta nazad.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja zadnja 3 meseca jedino što gledam to su Očajne domaćice i trenutno sam na 5 sezoni,i kidam se od smeha,ova sezona mi je jedna od jačih (Gaby i Bree su mi jedne od jačih likova u seriji,odlične glumice :d ),novih comedy serija koliko vidim uopšte i nema. I baš kasne sa Better Cal Saul,pa prošle god su krenuli još u februaru sa serijom,a sad vidim da kreću tek 10 aprila.Ja sam i zaboravio šta se sve izdešavalo-
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno