Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Primetio sam i ja da su nam slični ukusi ☺️

Sent from my D6603
 
The exorcist je dosta dobro počeo. Tubular bells u prvoj epizodi, kao i originalna špica iz filma me je oduševila.
 
^ Iznenadjujuce, sve tri epizode koje su emitovane, su bas dobre
 
Kevin Can Wait

Imate 3 epizode za sada, pilot je onako.. meh, ali su 2 i 3 mnogo bolje. Klasicni sitcom, sveze penzionisani policajac Kevin James napokon provodi vise vremena sa familijom... limunadica, nista posebno ali moze se pogledati, kratka forma
 
Šteta samo što je network serija. Da je za kablovsku rađena, mislim da bi mogla da bude još bolja.

EDIT: Mislim na The Exorcist
 
Poslednja izmena:
Westworld ok serija,ali nista vise od toga.pogotovo posle ove 2 epizode ne zasluzuje 9,3 na imdb-u.da je nije radio hbo,sumnjam da bi se ovoliko i pricalo o njoj

Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока
+1
Vidi se da je serija kvaliteno snimljena ali je mnogo dosadna.
 
Westworld ok serija,ali nista vise od toga.pogotovo posle ove 2 epizode ne zasluzuje 9,3 na imdb-u.da je nije radio hbo,sumnjam da bi se ovoliko i pricalo o njoj

Malo je dve epizode za davanje neke ocene seriji. Serija obecava, ali hajde da vidimo kako ce sklopiti celu sezonu pa da je onda ocenjujemo, tako i ja radim.

Naravno postujem i tudje ukuse i pravo da se nekome ne svidi ili svidi tematika serije.
 
BOOM Netflix upravo otkupio prava na globalnu distribuciju The Expanse-a ;). Nama to realno ne znači nista, cuz torrentz, ali znači za seriju.

P.S. serija će od sezone br 2 biti deo Netflix Originals programa. Znači bukvalno Netflix serija. SyFy no more, za one koje je to brinulo.
 
Poslednja izmena:
To je odlična vest, jel ima uopšte naznaka koliko sezona su mislili da guraju?

Nego, na konto Expansa...



 
Poslednja izmena:
BOOM Netflix upravo otkupio prava na globalnu distribuciju The Expanse-a ;). Nama to realno ne znači nista, cuz torrentz, ali znači za seriju.

P.S. serija će od sezone br 2 biti deo Netflix Originals programa. Znači bukvalno Netflix serija. SyFy no more, za one koje je to brinulo.

Nemoj da zezas, ozbiljno? Fak, pa to su odlicne vesti, bas bas odlicne vesti!!!

Sigurno ce podici produkciju i budzet za jos jedan nivo i verovatno se obavezuju za ekranizaciju citavog serijala.
 
Sjajna vest baš si me obradovao. Nisam Goglao da li će biti . Ali fenomenalne vesti. Taman 4 sezone dosta.[emoji1]

Sent from mTalk using Lumia 640 DS
 
Pogledao sam prvu sezonu Wayward Pinesa i bas me odusevila serija. Po trailerima vidim da postaje jos bolja kasnije.

Sent from mTalk
 
Misliš prvu epizodu? Da, po trejleru izgleda da će biti fenomenalna kasnije. Realno je njesra.
 
Celu prvu sezonu, setija u prvih pet epizoda nije bila nesto ali posle toga prica se u potpunosti menja i serija postaje mnogo bolja.

Sent from mTalk
 
Glupo je kontrirati tuđem mišljenju, ali ipak moram da pitam - Wayward Pines kažeš? Postaje bolji ...?

Bem li ga, ja onda nisam gledao taj isti WP... Ali ok, poštujem mišljenje. Realno, ima i ljudi koji vole Arrow npr. Da ne vole, ne bi ni bilo 5 sezona, ili dve u slučaju WP-a. Mada nisam pratio, jel obnovljeno za treću ili su ukinuli seriju?
 
Meni je baš bukvalno prvih 5 epizoda WP bilo savršeno pa je krenuo sunovrat. :-D Fasciniraju različiti ukusi. :)
Moram da krenem Black List koliki hajp vidim po netu, a Expanse sam ugasio posle pila sata al moram ponovo probati jer previše pišete o tome.
 
Blacklist je koristio neki hajp iz tog doba... inace je slaba serija.
Po meni cak Spaderova najslabija gluma (vrlo prost lik za glumu, maltene robotski, bez i jedne emocije)

Meni trenutno stoji deo trece sezone, trebalo je jos prosle da odgledam, ali me nekako smorio :(
 
Flash dosta bolji u drugoj epizodu, agents of shield, pokidao sto bih se reklo u ovoj epizodi.

Sto se tice Supergirl, odgledao sam pilot, onu epizodu sa Flashom i sada 1u epizodu druge sezone, vala ovo je too much. Ne znam zasto je CW pokupio ovo. Bolje da su oziveli Smallville ili da su uzeli Constantine koji je bio daleko bolji.
Mislio sam da ce bar da uloze u CGI kao kod Flasha ali je i dalje kao da je u paintu radjeno
A glumci svi do jednog mlitavi.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Blacklist je koristio neki hajp iz tog doba... inace je slaba serija.
Po meni cak Spaderova najslabija gluma (vrlo prost lik za glumu, maltene robotski, bez i jedne emocije)

Meni trenutno stoji deo trece sezone, trebalo je jos prosle da odgledam, ali me nekako smorio :(

Prva polovina treće sezone,negde do 13 epizode je meni odlična bila. Nakon toga se Blacklist pretvorio u špansku sapunicu.
Četvrtu sezonu još nisam ni počeo da gledam ali ako se nastavi španska sapunica prestaću da je gledam
 
Arrow su potpuno pokvarili, pogotovu zadnju sezonu. Sve je bilo predvidljivo, videcemo sta ce biti sa ovom sezonom.

Sent from mTalk
 
tumblr_oau2k2NKFN1qiaxzfo1_250.gif

U drugoj sezoni The Expanse-a stiže i Bobbie Draper, što znači da priča prevazilazi prvu knjigu, ali realno i sama Avasarala je iz druge knjige a vidimo je od prve epizode. Mada ima i smisla jer su se neke stvari dešavale uporedo.
 
Meni je baš bukvalno prvih 5 epizoda WP bilo savršeno pa je krenuo sunovrat. :-D Fasciniraju različiti ukusi. :)
Moram da krenem Black List koliki hajp vidim po netu, a Expanse sam ugasio posle pila sata al moram ponovo probati jer previše pišete o tome.
Prvobitna prica da neki lik odlazi u grad iz kog nemoze da izadje mi je bila dovoljna da pocnem da gledam, ali ja volim u svakoj seriji koju gledam da postoji neka fantastika, nesto natprirodno i kasniji obrt price mi je dosao kao slag na torti. Znaci bas su pogodili ono sto ja volim da gledam.

Sent from mTalk
 
Pogledajte prilog 212051

U drugoj sezoni The Expanse-a stiže i Bobbie Draper, što znači da priča prevazilazi prvu knjigu, ali realno i sama Avasarala je iz druge knjige a vidimo je od prve epizode. Mada ima i smisla jer su se neke stvari dešavale uporedo.

Nemoj da spojlujes previse... ;) Nego knjige u sake, za one koji nisu procitali, da se nauci gradivo, jer su zaista za svaku preporuku... :d Planiram ponovo da "obnovim gradivo" za vikend, jednostavno je ceo serijal toliko odlican...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno