Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta je ovaj Ash VS Evil? Nisam fan ED filmova pa zato pitam...Brica Campebela znam iz Burn Notice-a i to je sve. Jel nesto na kao Tucker and Dale vs Evil ili ne?
Obavezno gradivo svakog filmofila je Evil Dead trilogija sa neponovljivim Bruce Campbell - om :D Serija je sada nastavak toga posle X godina i po meni je sjajna, ima onog šmeka od ranije a opet je sa tehničke strane na mnogo višem nivou. Vredi pogledati.
 
Mogao bi sledeci TWD da bude sa popom cela epizoda, koji mu je omiljeni glumac, omiljena slava, koliko je naplacivao krstenja pre apokalipse..
 
Flash

Ko je ovaj Zoom? Ne kontam kako Wels nema brzinu.
Barry konačno neka nova devojka.
 
Poslednja izmena od urednika:
Obavezno gradivo svakog filmofila je Evil Dead trilogija sa neponovljivim Bruce Campbell - om :D Serija je sada nastavak toga posle X godina i po meni je sjajna, ima onog šmeka od ranije a opet je sa tehničke strane na mnogo višem nivou. Vredi pogledati.
Probao sam nekoliko puta da gledam ED i nikako mi nije išlo...30 minuta je najviše što sam uspeo da pogledam i zato pitam da li se serija "naslanja" na film ili ne....možda mi se serija više svidi nego filmovi
 
Peaky Blinders. Jedna od boljih u poslednjih par godina. Pogotovu prve tri epizode prve sezone koje je režiroa izvesni Oto Bathrst - umetnost kao takva, savršenstvo. Svaka preporuka.
 
Vezano za Ash vs Evil,

Kao klinac sam gutao trilogiju sa društvom samo tako.... sada malo teze, odgledao trejler i prosla me je volja za gledanjem.
 
Poslednja izmena:
Ja gledao i trilogiju i prvu epizodu, meni je skroz ok.
Vezano za The Flash, Tom Cavanagh je ubedljivo najbolji glumac u celoj postavi...
 
Probao sam nekoliko puta da gledam ED i nikako mi nije išlo...30 minuta je najviše što sam uspeo da pogledam i zato pitam da li se serija "naslanja" na film ili ne....možda mi se serija više svidi nego filmovi

Ne, nemoj da gledas Ash vs Evil Dead ... ako nisi gledao Evil Dead na vreme, nece ti se ni ovo svideti.
 
I meni baš odskace od ostatka ekipe, mozda zato sto sam bio fan Ed serijala sa njim kada je bila popularna.
Možda, a možda i zato što je inače sjajan glumac, bilo da igra pozitivca, bilo negativca. Sinoć sam ga gledao u novom filmu "400 Days" gde je odigrao negativca koji se pojavljuje u drugoj polovini filma i nema ni 20ak rečenica teksta i veruj mi da je on najsvetlija tačka filma...
 
Jedna od najlepsih TV ljubavnih prica je iz Ed-a, kakvu hemiju su imali Julie Bowen i Tom Cavanagh, covece.
 
^
Pokušao sam ponovo da odgledam celu seriju prosle godine ali jednostavno nije islo. Neke serije su izgleda pravljene samo za to neko vreme kada su aktuelne posle snimanja kao npr Dawson's Creek koja mi je bila jako gotivna o tinejdžerskom odrastanju.
 
Recap:
-Supergirl počinje da smara od 2. epizode, kako pričom tako i traljavim specijalnim efektima koji stvarno nisu na nivou;
-Da Vinci's Demons usporena sezona, priča se rasteze "na guzove" ali može da se gleda;
-Gotham do sada sjajan;
-Chicago PD dobar početak nove sezone;
-The Flash do sada dosta dobar;
-Arrow krenuo mlako, ali sve bolji i bolji, pogotovo epizoda sa John Constantine - om;
-Blindspot za sada pola-pola, u nekim segmentima naporan, u nekim solidan;
-Minority Report za sada prilično dobar;
-Limitless slicno kao Blindspot;
-Sleepy Hollow za mene zanimljiv, dobra kombinacija ekipe i radnje;
-The Player za mene iznad očekivanja, dobra priča i odlična izvedba;
-TWD se kreće polako ka smor pravcu, radnja razvodnjena nepotrebnim likovima i zakucana u dosadno okruženje;
-NCIS/NO/LA standardno dobar za tu vrstu serije;
-Agents of SHIELD krca za sada;
-Fargo sjajan do sada
Ukratko moje mišljenje o novim sezonama serija koje postižem da pratim, ima još par ali dovoljno je za sada.
 
Pa slabo ti to nešto gledaš serije :beat:
 
Slabo, kažem i ja, nego ne mogu da stignem više :D Šalu na stranu, okolnosti mi trenutno dozvoljavaju da pratim više serija, što nije uvek slučaj a inace nisam ljubitelj da gledam više epizoda iste serije odjednom već gledam jednu po jednu epizodu pa koliko se stigne... Nekada dnevno odgledam po 5-6 epizoda različitih serija a nekada ne stignem ni jednu celu epizodu, sve zavisi...
 
Ma to je i više nego dovoljno za moj ukus. Ja ni ove par koje pratim redovno, nešto ne gledam u poslednje vreme. Nema baš neke serije koja mi se nešto previše sviđa, tako da ove aktuelne serije više gledam iz navike.

Očekujem da će Jessica Jones da pokida kao i Daredevil, i to je jedina serija od koje očekujem nešto više pošto je na netflix-u...
 
Pa to je ono, što nema nešto što će totalno da me drži, kao nekad npr Prison Break, Dexter, Breaking Bad.. Pa sad gledam gomilu serija a retke su one koje stvarno pružaju pravo uživanje...
 
Ash vs Evil Dead, au kakav tres... ali ja sam odusevljen (prvom epizodom).
Mislim da je za uzivanje u ovome potrebno gledanje filma ali u originalnom vremenu, ne sada sa sa 30+ godina razlike.
 
Supergirl je meni odlicna, a ne slazemo se oko CGI-ja, konkretno ne vidim sta je tebi druze tu lose u CGI-ju .. ? znas koliko mu*a bilo kom u holivudu treba da samo proba da izvede "leteci fajt" scenu u bilo cemu a kamoli seriji .. ? Jos od matrix reloaded se prica o tome i niko "ne sme" da proba. Leteci fajt je znas koja tabu tema u holivudu a opet shorka izmedju Generalke i Supergirl je bila sasvim solidno uradjena, bez puno shund scena. Svaki put kad Supergirl popije patos, bas puno detalja se vidi i ne kosi se preterano sa zakonima fizike.
 
Slažem se da je leteći fajt težak za izvesti, meni je jednostavno izgledalo da samo fale da se vide sajle na koje su okacene i da se nisu potrudili da malo ispeglaju baš te scene, gde se u par navrata vidi kako se pomeraju silom inercije i mislim da je to moglo bolje da se uradi.
 
Daj ne zezajte ljudi, uzasno je dosadna Supergirl, predvidjam joj brzo gasenje :d
 
Ja sam mislio da serije/filmove sa superherojima gledaju djeca do 13 godina...

Ih bre, bas je cool kad Supergirl poleti i fajta se u vazduhu :d

Cuo sam i da su jastuci sa temom serije trenutno na popustu pa ko voli... :d
 
Recap:
-Supergirl počinje da smara od 2. epizode, kako pričom tako i traljavim specijalnim efektima koji stvarno nisu na nivou;
-Da Vinci's Demons usporena sezona, priča se rasteze "na guzove" ali može da se gleda;
-Gotham do sada sjajan;
-Chicago PD dobar početak nove sezone;
-The Flash do sada dosta dobar;
-Arrow krenuo mlako, ali sve bolji i bolji, pogotovo epizoda sa John Constantine - om;
-Blindspot za sada pola-pola, u nekim segmentima naporan, u nekim solidan;
-Minority Report za sada prilično dobar;
-Limitless slicno kao Blindspot;
-Sleepy Hollow za mene zanimljiv, dobra kombinacija ekipe i radnje;
-The Player za mene iznad očekivanja, dobra priča i odlična izvedba;
-TWD se kreće polako ka smor pravcu, radnja razvodnjena nepotrebnim likovima i zakucana u dosadno okruženje;
-NCIS/NO/LA standardno dobar za tu vrstu serije;
-Agents of SHIELD krca za sada;
-Fargo sjajan do sada
Ukratko moje mišljenje o novim sezonama serija koje postižem da pratim, ima još par ali dovoljno je za sada.
A mene u mom okruženju jedan "prijatelj" pravi na *****a, što pratim 6 serija... Kaže " ti nisi normalan, pa kako se prešaltaš sa radnje na radnju?" ... Šta reći čoveku???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno