Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Arrow cu verovatno gledati do kraja sezone i to mu je to, previse se promenila serija po meni, vise mi se ne dopada.

Supernatural - ko bi rekao da moze dramaticnije, besmislenije i generalno, da se moze probiti dno u glupom razvlacenju..
 
^ Ja odustao i od jedne i od druge..
 
Krenuo sam sa Fargom sinoc. Za jedno vece sam odgledao svih 4 epizoda, valjda to dovoljno govori koliko mi se svidela serija. Skinucu verovatno i Fargo film iz 96. koji su snimili braca Koen, cuo sam da je prilicno dobar.
 
Arrow bolja druga sezona neo prva,ocekujem dobru novu ep,
Elementary mi je malo losija druga sezona nego prva.
 
Krenuo sam sa Fargom sinoc. Za jedno vece sam odgledao svih 4 epizoda, valjda to dovoljno govori koliko mi se svidela serija. Skinucu verovatno i Fargo film iz 96. koji su snimili braca Koen, cuo sam da je prilicno dobar.

Naravno da je dobar. Čim ti se dopala serija, film je bolji...
 
Evo izbacili i Exstnded promo za Arrow finale 2x23.
Bice bas dobra epizoda,ostalo u spileru...
Arrow se bas popravila u drugoj sezoni,duplo joj je skocila gledanost,videcemo kako ce nastaviti u trecoj sezoni.....

Vraca se Suicide Squad i League of Assassins,svi protiv Ultimate Nemesis Slada tj Deathstroke.....
Svidja mi se sto su to tako odradili, kad se deathstroke prvi put pojavio u stripu trebala je da se okupi cela Justice League da bi ga pobedila,doduse Green Arrow mu je yadao yadnji udarac,zabivsi mu strelu u oko....
 
Episodes

Serija koja kombinuje američki i britanski humor. Što je povremeno dobar spoj, povremeno ne baš. Nije među najboljim serijama ali je sasvim pristojna. Iritantna povremeno (izvesni likovi).

Matt LeBlanc je zanimljiv, igra samog sebe. Neverovatno dobro ako se uporedi sa onim spin-off ******m od Joey.

Na trećoj sam sezoni, i ubedljivo najbolja scena je kada advokat priča sa Matt-om.
"...I think I discovered the only animal who can fuck itself..."
 
Poslednja izmena:
Malo ce zbrzati finale arrow, ali mislim da nece razocarati.

I mene je iznervirala promena sa "realne" serije na SF, mada jeste postala bolja. Sa obzirom da sam prihvatio da se radi o stripu, vise mi nije ni toliko uvredljiva.
 
Pre 2 meseca sam ovde pitao za preporuku serije (da je drama, da ima vise sezona i da je zavrsena sa emitovanjem, i da epizode nisu po 20min vec 45-60).
Dobio sam preporuku za Six Feet Under i samo da se zahvalim, sinoc sam je zavrsio i odlicna je, a poslednjih par epizoda su oduvale :)

Treba mi sad nova serija za gledanje (odgledao sam i Breaking Bad)...

Da li preporucujete Dexter, video sam da ima dobru ocenu, ili nesto drugo ?
 
Da Dexter je odlican sem zadnje sezone koja je poprilicno losa :) I glumi M.C Hall kog neces moci da prepoznas u odnosu na SFU :)
 
Poslednja izmena:
Šesta je najgora. Osma, kraj je očaj.

Otrpilike ista stvar se desila sa 24.
 
Tbbt - necu vise da je gledam, smorila skroz
2.5 coceka - toliko je ocajna a bzv sam hteo da vidim sta se desava, u odnosu na ovo gorenavedena je blago...

Ne znam zasto sam postao ovako kritican, verovatno zato sto stancuju sr-anje :)
 
Odgledao sam celu treću sezonu Episodes danas. Prosto ne mogu da verujem, ja nikada ne gledam više od tri epizode. Veoma lako se gleda. Mislim da je najbolja sezona serije, po tome koliko se sećam predhodnih, gledao sam pre godinu dana.
 
Pre 2 meseca sam ovde pitao za preporuku serije (da je drama, da ima vise sezona i da je zavrsena sa emitovanjem, i da epizode nisu po 20min vec 45-60).
Dobio sam preporuku za Six Feet Under i samo da se zahvalim, sinoc sam je zavrsio i odlicna je, a poslednjih par epizoda su oduvale :)

Treba mi sad nova serija za gledanje (odgledao sam i Breaking Bad)...

Da li preporucujete Dexter, video sam da ima dobru ocenu, ili nesto drugo ?

Dexter je bio fantastican u pocetku. Prve cetiri sezone su POKIDALE. Posle toga sve krece nizbrdo.

Peta i sesta sezona su gledljive, nista vise od toga. Sedma i osma su za zaborav. Poslednja epizoda u seriji mi je pokvarila celokupni utisak o Dexteru. Bukvalno mi je doslo da polomim monitor koliko sam se razocarao kada sam video na sta je spala jednom fantasticna serija. Za mene se Dexter zavrsio sa cetvrtom sezonom, ovo ostalo ne priznajem.
 
Poslednja izmena:
slobodno bacite predloge za jos 2-3 serije, jedini kriterijum mi je da su zavrsene sa emitovanjem i da nisu one kratke od po 20min :)
 
Ako nisi gledao imas Smallville ili mozda Fringe. Tesko se mogu meriti sa ovim dramama, ali su gledljive....
 
Gledaj 24, taman dok odgledas sve, zavrsice se i ova sezona.
Hustle, meni vala najbolja britanska serija.
Jos od zavrsenih imas Lost(unistli seriju takodje kao Dextera), Prison Break, i to bi bilo to od zavrsenih, eventualno House, al on i nema neku pricu.
I Spartacus.
 
Poslednja izmena:
Arrow
GO GO League of Assassins :D
uqyzy9y9.jpg
 
Stvarno šteta što su ukinuli tako dobru seriju kao Deadwood.
 
Poslednja izmena:
Mislim se da gledam Adventure Time, valja li cemu?
 
Arrow

Canary vs Ravager
Go Canary go
6aza8eja.jpg
 
^Arrow nekako sam zabo kad je krenula druga sezona evo sad sam ba 10ep nije bas nesto mnogo bolja nego pre, al svakako cu sad odgledati ovih 12 jos sto su izasle da vidim sta se desava, gledam i Shild to sam odgledao sve i ja cekam fjurija da se pojavi ;)
 
Il gledao neko prvu epizodu Penny Dreadful? Vredi li po vama? Vidim ima 9.0 na imdb, i sajtovi je dobro ocenjuju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno