Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Morace ponovo da probaju, pre ili kasnije. Sladak je to novac, samo se nadam da ce imati mozga pa angazovati ozbiljnu ekipu.
 
Hoce ali bez Nolana.
Opravdano je obrnuo igricu. Storytelling/pacing/viseslojni zaplet i razrada likova- sve kada se pogleda DK filmovi nisu o superheroju vec trileri/mobster filmovi sa odlicnim pacing-om gde je akcenat na dijalozima tj samim likovima... Akcionih scena za pamcenje u svakom filmu ima mozda na prste da se nabroji (ako ne u celoj trilogiji) ali meni su dijalozi i unutrasnji sukobi likova ostavili veci utisak. Da nije Betmena u kostimu, lagano je mogao da prodje i kao neki James Bond ili mobster film (dvojka cak i kao odlican triler o bombasu/ubici). Zato DK stoji uvek na hardu kao "prva pomoc" kada je susa... :D

Zato po meni recimo i DD briljira. Kada je akcenat nije na tabanju i akciji takvi filmovi/serije (pa i stripovi) briljiraju.
 
Poslednja izmena:
Pogledao ove tri epizode "Jutro ce promeniti sve", sta znam iz nekog razloga ne bacam hejt na ovakve serije.. valjda zato sto je radnja u Beogradu, tematika je koliko toliko 'relatable', nije cak ni gluma toliko losa a ni scenario, definitivno cu je zavrsiti..
 
Jel znas mozda gde se moze gledati?
Na youtube su izbacili samo prvi epizodu a nisam stigao na tvu da ispratim ostale.
 
Prvi link posle pretrage "jutro ce promeniti sve epizoda 2", tu bi trebalo i treca da bude, nadam se da je 'legalno' ovo okaciti :)
 
The Haunting of Hill House, Netflix

Prvo sam se smorio kad sam poceo da gledam, reko daaaaaj jos jedna kuca sa duhovima, dokle vise

Stigao do 5. epizode i mogu reci da je odlicno. Jedan od boljih horora u poslednjih x godina.
 
Ovo bih bez problema stavio kao do sada najbolju ekranizaciju (te) knjige o ukletoj kuci. Ima tu i Amitiville i brdo nastavaka ili rimejkova, kuca ovih ili onih...
Ova ekranizacija gadja sve ganglije, makar meni:D Nije samo "jump scare" trash vec ima sjajno napisane likove i solidne twistove u prici.
 
Kako se Shameless sjajno vratio u ovoj sezoni, pravo uživanje za gledati. Drama je jednostavno pokretač svega sjajnog u toj seriji, a trenutno su svi likovi u nekom bedaku :D. Btw. izvanredne cameo uloge u ovoj današnjoj.
 
Odgledao ili bolje reći izbindžovao na preporuku Castelvaniu.
Kakvo ludilo od serije.
Sad mi žao što nisam igrao igre kada sam imao vremena.
Vidim da će uskoro i druga sezona
 
zaboravio si za nas 'hipstere sa foruma' da naznačiš da je Mike Flanagan radio seriju... :)
 
Odgledao dve epizode i jako su me smorili englezi.
S druge strane Jack Rayan je dobra serija koliko sam odgedao 3-4 epizode.
Meni se upravo i dopada to što nema super mega giga ultra boraca koji sve mogu, a njima niko ništa. Mnogo realnije od holivudskih filmova/serija. Ali OK, ne radi te i to je skroz u redu. Od mene jaka devetka, kao što već napisah.
 
Odgledao ili bolje reći izbindžovao na preporuku Castelvaniu.
Kakvo ludilo od serije.
Sad mi žao što nisam igrao igre kada sam imao vremena.
Vidim da će uskoro i druga sezona

Kad si vec tu baci pogled i na Sirius: The Jaeger. Isti zanr, odlicna prica, zaokruzeno u 12 epizoda.
Ako ti taj fix nije dovoljan dodaj i Vampire Hunter D i Blood: The last Vampire, kao i novi Hellsing Ultimate. (mnogo bolje od gore navedenih)cheers
 
Ima li još ko da prati Arrow nakon svega? :D

Prekskočio sam dosta u petoj, šestu manje više celu pogledao, ali ova prva u sedmoj sezoni obećava. Vratili su onaj šmek iz prve dve sezone, tamniji ton.



Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
Ja i sestra cemo gledati, samo da zavrsimo 15-tak epizoda BSG ostalo.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Bodyguard razvalio 8.5/10 samo zbog prvih par smor epizoda, ne treba da nekog to obeshrabri. Posle toga ide sjajan tempo i napeta muzička podloga u stilu The Dark Knight Rises. Nisam znao da Madden aka Robb Stark ima takav talenat.. odlično je izveo lika u seriji.
Izbindzovao zadnjih tri epizode bez da trepnem.


Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Netflixov horor the haunting of hill house, prva epizoda bilo je par poštenih štrec scena [emoji4] ima potencijal.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
^^^ +1, stvarno nisam očekivao posle onolikih gluposti da će se Arrow tako dobro vratiti... Prosto sam iznenađen.

Sent from my S9+
 
Gledam Knigthfall - sad je tek stigao na Netflix :) sta znam, malo mi naivno na momente - 7/10 recimo

southpark, veceras, ako uspem novu epizodu ;) meni se svidja.

The Good Place - odlican :)

Good Cop - simpa - za opustanje pred spavanje.

Cekam Making of a murderer s2, DD s2 - taman da mi ne bude dosadno na putu.

Slucajno sam naleteo na par epizoda walking dead-a na foxu. Ne znam dali je 8 ili 9. sezona, ali uzas... vidim na foxu da ce rick biti jos 3 epizode, nadam se da ce bar taj odlazak da bude cemu :)
 
^^^ +1, stvarno nisam očekivao posle onolikih gluposti da će se Arrow tako dobro vratiti... Prosto sam iznenađen.

Sent from my S9+

U medjuvremenu imate DC (Teen) Titans kao "meze"... Kapiram da je isti zanr/kvaliet... :p
 
Dva dana se kanim da napišem utisak o The Haunting of Hill House, da počnemo sa ocenom: 5 ili 6/10
Dobre strane su: gluma, naročito Karle....i to je sve.
Nije mi se dopalo:
Razvučeno, sa dosta fillera, često i dosadno. Cela priča nema smisla - ne vidi se šta je tu zaista "zlo", sama crvena vrata i soba nisu to pokazali...
I tako, očekivao sam više, dobio....meh.
Za uporedjenje - Hereditiary ima posla sa iskonskim zlom, ovde toga nema. Kao horor sa duhovima ali bez Boga i djavola. Šuplje.
 
Dva dana se kanim da napišem utisak o The Haunting of Hill House, da počnemo sa ocenom: 5 ili 6/10
Dobre strane su: gluma, naročito Karle....i to je sve.
Nije mi se dopalo:
Razvučeno, sa dosta fillera, često i dosadno. Cela priča nema smisla - ne vidi se šta je tu zaista "zlo", sama crvena vrata i soba nisu to pokazali...
I tako, očekivao sam više, dobio....meh.
Za uporedjenje - Hereditiary ima posla sa iskonskim zlom, ovde toga nema. Kao horor sa duhovima ali bez Boga i djavola. Šuplje.

Hvala na ustedi prostora na hdd-u. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno