Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Space Force na Netflixu mi je baš legla kao jedna razbibriga pored svih tih "ozbiljnih" izdanja.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
ja gledam The Ranch, dobar mi je, ali mi nije toliko smešan, dosta se tu ozbiljnih stvari dešava, upakovano u veštački smeh

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
The Godfather of Harlem odličan. 8/10
Vincent, Forest i Nigel nosili celu seriju.
Čeka se druga sezona.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
The Rookie
2. sezona

tu i tamo razvodnjeno i raširena priča ali je zato kraj mnogo dobar i jednostavno moraju da snime sledeću sezonu
 
Penny Dreadful: City of Angles

Za divno čudo dogurao sam do 7 epizode iako sam mislio da ću odusati posle prve 2-3 epizode

Daleko je od originala ali nije ni toliko dosadno koliko sam mislio da će biti.
Neki prosek onako.
 
Jao miki, prvi put gledam Oz, predobro je ovo, a najjace je sto imam pred sobom 6 sezona suvog zlata koje prvi put gledam, u ovo doba suše.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Još je ima na hbo go.. Odlično, hvala za preporuku, dodajem na ionako veliku listu serija [emoji23]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Dark 3.sezona
Da li još nekog nervira, što ova "tri izvršitelja" , imaju ožiljak iznad usne, čas sa leve, čas sa desne strane? [emoji34]
 
Isto kao Marta što ima onaj ožiljak ispod oka

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poceo sam Narcos da gledam, stigao do S01 E06. Prava stvar, uporedio bi seriju sa nekim dobrim viskijem i cigarom, onako opusteno uzivanje. Fenomenalno. :D
 
Završio Penny Dreadful: City Of Angels

Očekivao više od poslednje epizode jer su koliko toliko napravili neku priču ali ispalo je baš mlako.

Ako je neko nameravao da gleda slobodno neka preskoči.
Neće ništa bitno propustiti.
 
Zavrsio 4 sezonu The Last Kingdom, dobra sezona skroz, za razliku od slicnih serija kompletna sezona vozi isti ritam, a ne da cekamo zadnju ili zadnje dvije epizode da vidim nesto uzbudljivo.
 
Odledao do kraja Aranyélet (Golden life, aka. Easy living, Lagodan zivot). 2. i 3. sezona krimi dzimi sa nemogucim situacijama i tvistovima ovih djilkoša Mikloša. Sve u svemu, veoma zanimljivo za gledanje, dinamika non-stop. Pretposlednja epizoda, (7.epizoda 3. sezona) totalna ludnica sa crnim humorom.

Kada cela porodica gleda i ceprka po rasirenom medjunozju Janke dok se poradja... Bizzare:d A ubistva im dodju ono kao dobar dan, kao muve da ubijaju.
I ocekivao sam na samom kraju, u poslednjoj epizodi kad su se eto svi primirili, harmonija vlada, bar neku caku u poslednjoj sceni tipa neka Jankina sitna prevara ili neki skriveni kesh i sl. cisto da se pokaze da se nikada nece promeniti, ovako je malo suvise bajkovit kraj

i naravno nista bez Srba kad je kriminal u pitanju.
 
Poslednja izmena:
Penny Dreadful: City of Angles

Za divno čudo dogurao sam do 7 epizode iako sam mislio da ću odusati posle prve 2-3 epizode

Daleko je od originala ali nije ni toliko dosadno koliko sam mislio da će biti.
Neki prosek onako.

Probaj Perry Mason HBO serija ...meni je legla skroz
 
diskutabilno najbolja, a zasigurno najšmekerskija serija svijeh vremena.
nažalost fali (hvali, na bosanskom) pošljednja epizoda. užasan gubitak za svjecku kulturu.

 
Pa kako ? Nema nigde da se pronadje full ?
 
I mene je smirila, pa sam batalio

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pa kako ? Nema nigde da se pronadje full ?

na žalost, naša voljena RTV, ponos nezavisne pokrajine (jednog dana, i republike) je pobrisala sve mastere, u nedostatku betamax nosača
tako da jedina šansa da to igde postoji je da je to neki prozorljivi mladec snimio na vhs-u, for fjučer referense

takav se još nije obznanio.
 
Дарк
Прва и друга сезона супер. Држе пажњу сво време. Трећу гледам само да бих завршио.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
 
Castlevania - gledao sa japanskim glasovima uz engleski titl. Prve dve sezone odlicne, treca uz dodatak moderne americke kinematografije pred kraju ali mi se to dopalo. Fina serija.

The Boys - na osnovu trejlera sam pomislio da je neka moderna superhero glupost ali je serija sasvim dobra i zanimljiva. Trejler za drugu sezonu ne obecava jer je opet bum tras fazon ali takav je trejler i za prvu sezonu. Samo da ne bude kao The Stranger Things Season 3 gde su preterali i banalizovali koncept.
 
The Boys me je baš oduševio. Jedva čekam drugu sezonu. Prvu sam sagledao pre dva tri meseca.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Castlevania - gledao sa japanskim glasovima uz engleski titl. Prve dve sezone odlicne, treca uz dodatak moderne americke kinematografije pred kraju ali mi se to dopalo. Fina serija.

The Boys - na osnovu trejlera sam pomislio da je neka moderna superhero glupost ali je serija sasvim dobra i zanimljiva. Trejler za drugu sezonu ne obecava jer je opet bum tras fazon ali takav je trejler i za prvu sezonu. Samo da ne bude kao The Stranger Things Season 3 gde su preterali i banalizovali koncept.

Ocigledno da ne znas ko je Garth Ennis...

Sve od doticnog je "bum tras", nema nista "mekano" kod doticnog, pravo na akciju bez predigre - Hitman (koji ga je proslavio, vrhunska zezancija koja je pocela 90ih, kreativno uz Preacher njegovo najbolje ostvarenje), zatim Punisher Max (najbolji serijal u celoj fransizi), Preacher (prosto genijalan strip), 303 isto odlican... The Boys kvalitativno mu je 5. ako ne i 6. rupa na sviralu sto se tice njegovih radova u svetu stripova...
 
Poslednja izmena:
Kad sam zavrsio sezonu kopkalo me jel Homelander neunistiv ili nije pa sam potrazio na netu odgovor i naleteo na par stranica stripa. Kreatori serije su krenuli u nekom drugom pravcu, ako je suditi po kraju prve sezone i trejleru za drugu u odnosu na kraj stripa.
 
Završio Dark.
Kakav majndfak. Što se mene tiče, dobra je i treća sezona. Dobar kraj.
Da l' ima neko da je uspeo da isprati Klaudiju i njen tajmlajn [emoji23] i da, ne saznasmo kako je Wuller izgubio oko? [emoji50]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Дарк
Прва и друга сезона супер. Држе пажњу сво време. Трећу гледам само да бих завршио.

Poslato sa NOVA 5T pomoću Tapatoka
Isto, u početku sam probao da gledam na netflix-u sa engleskim titlom pa sam vrlo brzo batalio i sačekao srpske :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno