Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zavrsih i ja sopranove koji su bili odlicni i krenuh sinoc da gledam Person Of Interest ali ih ovaj u prve dve epizode sve razbaca kao da je betmen pa mi nesto nikako ne lezi...

ima li nesto dobro snimano '90? mozda The Wire?

dajte jos neki predlog. idealna bi bila gotova serija a ne nesto novo sa po jednom ili dve sezone sto se tek snima. hvala unapred.

uzeo da skidam White Collar po preporuci drugara pa ce valjda da me zaintrigira...
 
Poslednja izmena:
Westworld s02e01.
Jedan deo je bio malo kilav, ali je dobra epizoda bila. Svidja mi se sto nam ne nude vise pitanja nego sto ce moci da daju odgovora do kraja.
Sve u svemu, dobra epizoda. Obavezno pogledajte preview posle odjave. Dosta hipija ima.

BTW, jedva provalih Flokija. Ni po glasu ni po engleskom ga ne bih provalio. Slucajno mu se omakao jedan smesak i omdah mi kliknulo.
 
Ozark mi je baš baš dobar, ne dešava se puno u seriji, ali ima taj neki Breaking Bad vibe i zanimljivo mi je baš da gledam. Takođe, Fear The Walking Dead pokazuje Walking Dead-u šta je pravi Walking Dead.
 
Westworld mi i nije tip serije gdje mogu čekati sedam dana (ili koliko već) između dvije epizode. Previše detalja, poveznica i simbolike pa bih se lako izgubio čekajući toliko.
 
Ozark mi je baš baš dobar, ne dešava se puno u seriji, ali ima taj neki Breaking Bad vibe i zanimljivo mi je baš da gledam. Takođe, Fear The Walking Dead pokazuje Walking Dead-u šta je pravi Walking Dead.
Ozark samo dobro krenuo onda totalni down ,od mene jedva 3- dobio,drugu sezonu mozda pogledam a mozda ne

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Janka zvani 3-

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
Meni je Ozark bio za medalju. Ako bude nastavak gledam obavezno. Malo cu da se bacim na hunting Hitler druga i treća sezona mi je jos ostala. Malo da mi se nakupi WW i Expanse.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Pogledao sam prvu epizodu Lost in Space, vizelno lepo izgleda (ne jeftino), ima dosta potencijala da bude zanimljiva. Najslabiji deo su mi bili glumci i malo glupi dijalozi izmedju njih. Zasluzena ocena na Imdb.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pogledao prvu epizodu The Mechanism, dosta sam ocekivao s obzirom koja ekipa radi al sam bas razocaran. Jako jeftino sve deluje, kadrovi i prateca muzika sa FOX crime serija.. ne kapiram ocenu na imdbu.
Navodno postaje bolja kasnije ali to je mit. Svaka serija koju smatram odlicnom je odlicna u prvih 10 minuta bukvalno, nema tu sta posle da bude drastično bolje sta zamenili su rezisera i celu ekipu posle prve epizode..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
The Terror - Dugo oklevao zbog par negativnih komentara. Međutim, meni sjajna serija. Likovi, gluma, produkcija, brodovi, kostimi... Jako dobro.
Kasnije kada sam se dodatno informisao, zanimljivo mi je bilo da su po početku snimanja bili pronuđeni da promene scenario jer je pronađena olupina broda pre 2 godine. Tako da iako su ubacili fantasy elemente, nisu želeli da im se priča ne slaže sa činjenicama. 8+/10

The Alienist - Još jedna serija iz viktorijanskog doba. Kvalitetno odrađeno i sem za par stvari koje Alienist-a smatra normalnim a koje ne mogu da progutam za to doba (trans, lgbt itd.), verujem da dosta verno oslikava taj period. Pored očiglednog kvaliteta, bila je dosadna a misterija neubedljiva. Jako spor tempo na početku da bi onda zbrzali kraj. 6/10

Lost in Space - Nažalost loše, mada gledljivo ali bih ograničio to gledljivo na baš na okorele sci-fi obožavaoce. Gluma loša, likovi iritantni, pa i priča je meh.
Razmišljam i nije mi jasno zašto je toliko strožiji kriterijum za ocenjivanje filmova u odnosu na serije jer je film iz 1988. odličan, pogotovu kada se poredi sa ovim izdanjem. Razumem da duže traje serija pa se više vežeš za likove ali Gary Oldman nasuprot ovog ženskog Smith-a... 5-/10
 
ima li nesto dobro snimano '90? mozda The Wire?

dajte jos neki predlog. idealna bi bila gotova serija a ne nesto novo sa po jednom ili dve sezone sto se tek snima. hvala unapred.

The Wire, Breaking Bad i Sopranos su obavezno štivo za svakog koga zanimaju serije ozbiljnijeg karaktera.
Ako voliš detektivske serije, probaj Bron/Broen i Forbrydelsen.

Sent from mTalk
 
@Miskonius

BB sam obrnuo 2 puta, vrhunska.
Broen i Forbydelsen cu svakako ali cu sacekati da se snime.

The Wire sam jednom krenuo i nesto mi nije islo ali cu joj dati sansu opet da preguram prvu sezonu.

True Detective prva sezona mi je bila ok, posle je izasla druga ali nikako da se nakanim da pogledam jer mi je glavni glumac uvek bio odbojan i bas ne mogu da ga svarim :)

Person of Interest definitivno bataljujem. sinoc sam slucajno ukacio neku random epizodu na tv-u i definitivno odustajem.

spremam i ovu pomenutu White Collar po preporuci da probam.

kapiram da cu nesto naci da nastavim sa gledanjem...
 
@Miskonius

BB sam obrnuo 2 puta, vrhunska.
Broen i Forbydelsen cu svakako ali cu sacekati da se snime.


Ne znam na sta si mislio ali Broen i Forbridelsen su obe snimljene i zavrsene serije.

Sent from mTalk
 
nesto sam izgleda pomesao kad sam video 2018. godinu za Broen a za ovu drugu tek sad vidim da je odavno zavrsena tako da odlicno, skidam njih dve da gledam od sutra.
hvala na preporukama.
 
Westworld s02e01.
Jedan deo je bio malo kilav, ali je dobra epizoda bila. Svidja mi se sto nam ne nude vise pitanja nego sto ce moci da daju odgovora do kraja.
Sve u svemu, dobra epizoda. Obavezno pogledajte preview posle odjave. Dosta hipija ima.

BTW, jedva provalih Flokija. Ni po glasu ni po engleskom ga ne bih provalio. Slucajno mu se omakao jedan smesak i omdah mi kliknulo.

Ko je Floki?
 
A njegov otac Stellan Skarsgård je isto kalibar po pitanju glume kao i braća. Zadnje sto sam od njega gledao je serija River 2015,jaka 8-ica.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
@Miskonius

BB sam obrnuo 2 puta, vrhunska.
Broen i Forbydelsen cu svakako ali cu sacekati da se snime.

The Wire sam jednom krenuo i nesto mi nije islo ali cu joj dati sansu opet da preguram prvu sezonu.

True Detective prva sezona mi je bila ok, posle je izasla druga ali nikako da se nakanim da pogledam jer mi je glavni glumac uvek bio odbojan i bas ne mogu da ga svarim :)

Person of Interest definitivno bataljujem. sinoc sam slucajno ukacio neku random epizodu na tv-u i definitivno odustajem.

spremam i ovu pomenutu White Collar po preporuci da probam.

kapiram da cu nesto naci da nastavim sa gledanjem...

Daj seriji Wire šansu. Odgledaj bar 5-6 epizoda.

True Detective slobodno preskoči drugu sezonu. I nije problem u glumcima, koji su odlični uključujući i Kolina Farela koga ni ja ranije nisam mirisao. Jednostavno scenario je šupalj i dosadan na kraju ti nije ni stalo ni ko je ubica ni žrtva. Kao da su jednu epizodu CSI-a razvukli na celu sezonu serije, što je u prvoj sezoni držalo vodu zbog odlične atmosfere ali ovde ne.
 
White Collar je bas bas za odmaranje mozga. Koliko mi je zao sto je Forever sasecen posle 1 sezone toliko mi je zao sto se White Collar zavrsio.
 
hvala ljudi, spremam danas White Collar, The Wire, Forbrydelsen i Broen :)

preskacem True Detective, nisam mislio na Farela iako ni njega ne gotivim, mislio sam na ovog Vince Vaughn kog nema sanse da gledam.
 
Vaughn u True Detectivu definitivno menja sliku o sebi, skroz je dobar tu a i Colin ne zaostaje.
 
pa verujem da su odigrali propisno ali posle McConaughey-a nisam mogao da zamislim da gledam ovu dvojicu.

dacu sansu nekad i 2. i 3. sezoni True Detective kad zavrsim sa ovim sto sam napakovao.
 
Jel Bron Broen, zaključen sa 4. sezonom. Hoću reći jel završeno ili će biti možda i s05

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
pa verujem da su odigrali propisno ali posle McConaughey-a nisam mogao da zamislim da gledam ovu dvojicu.

dacu sansu nekad i 2. i 3. sezoni True Detective kad zavrsim sa ovim sto sam napakovao.
Teško da ćeš dati trećoj sezoni pošto još uvek nije snimljena - mada je najavljuju za 2019. godinu ali je to još uvek na dugom štapu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno